Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 14 z 15)
Na tym filmie na początku jest niebieskie tło znacznie mniej żrące w oczy
http://www.youtube.com/watch?v=z3kN1rblzhI
Tak jest. To był dokładnie Lumix Grey. O ile pamiętam nie było w nim karty i był srebrnego koloru :)
Wzajemnie Grey. Bardzo miło było Cię poznać. Świetne party i organizacja.
Starałem się zrobić Wam wszystkim fotki byście mieli miłe pamiątki :)
Film ma ograniczoną ilość fotek. Niebawem podsyłam link na download.
Oto zaś link na slide-show w wersji MPG - http://speedy.sh/Y7CHR/sv2k11-by-sOnar.mpg
Długo nie poleży. Niech ktoś to wrzuci na pigwę. Ok?
Pozdrawiam
piter: ogólnie interesuję się okrętami podwodnymi. co do nurkowania gratulacje z zaliczenia u-boota. ja już nie nurkuję przez zaawansowaną chorobę serca. nie wytrzymało by takiej głębokości - niestety :(
Wklejam link na mój skromny slide-show z party.
http://www.youtube.com/watch?v=iNIw5dwBlx8
Miłego oglądania
Link na film i foty podam wkrótce.
Pozdrawiam
Jak zwykle świetny materiał i świetny montaż Larek! Gratulacje!
Dołączam do osób seedujących DVD version i polecam wszystkim którzy nie widzieli :)
jellonek napisał/a:na 486dx2/66 spokojnie sie dalo odtwarzac mp3 ztcp 2 programami. jednego nie pamietam, ale drugi to cubic player
był jeszcze taki player jak XTC-play. Odtwarzał xmy, mody, s3m, mp3 itd...
http://www.uni-koblenz.de/~kilroy/xtc/
Podoba mi się. Dobra robota Sikor!
mi udało się wrócić bez strat... choć mało nie zgubiłem kartridża którego kupiłem od Nosty-ego z Submarine Commanderem
ps. cart działa Nosty jak burza - już polowałem na konwoje :)
Śpiwór się znalazł Dely :) tylko musisz pokombinować by go odzyskać. Pogadaj z Ryśkiem
Nie wiem - coś Miker tłumaczył TeDeCowi... :D
Co do krzaków wracaliśmy z włoskiej knajpki i TeDeC tam wlazł fotografując florę i góry.
Jak to on. Wszystko utrwala swoim Canonem :)
lotharek napisał/a:ktos ma zdjatka juz ??
moje będą lotharek - może już dzisiaj. na wielu jesteś :)
Ja też już na bazie : )
Dziękuję Rysiek za świetną imprezę.
Dziękuję uczestnikom za przemiłe towarzystwo.
Scalak pogadaj z Larkiem...
Dobra - wyruszam na party. Do zobaczyska w Głuchołazach :)
Ech. Tak nie zadziała.
Musisz mieć kabel DIN z wyjściem na dwa CINCHe... (AUDIO I VIDEO)
W wyjście 'głowicy' da się wetknąć cincha ale obrazu na AV nie będzie bo to sygnał zespolony HF obrazu z dźwiękiem więc nie gadajcie głupot. Miker ma rację.
Jak chcesz zrobić taki kabel sam kup 'piątkę' i dwa cinche a ja jutro tu wrzucę schemat jak to połączyć
Z resztą tutaj jest... http://c64.com.pl/Allegro/Kabel_DIN_DIN/schematbr4.jpg
Zdrowia, szczęścia, pomyślności Kroll!
Jedno jest pewne - jest zjarany i ciężko go będzie naprawić
Potwierdzam - i całkiem nieźle Ci szło :)
Znalezione posty [ 326 do 350 z 356 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 50 zapytań