Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 16 z 34)
Wejściówka 100 zł :(
ale i tak się wybiorzemy z Wiktorem.
tP
W orange jest pakiet 6 (sześć) GB za 6 złotych
Kup starter za 5 zł, doładuj kolejne 5 zł
Włącza się to kodem *110*77#
Szczegóły - http://tiny.pl/gxlqg
Mam, działa :)
tP
skrzyp napisał/a:
Ta, i jeszcze podłączę odwrotnie, a zamiast łopatek będą zapierdalać lampki :D
Nie narzekałbym.
Zapewne chłodziłby z prędkością światła :)
tP
A nie lepiej kupić wiejski wentylator sufitowy?
Sam się nad takim zastanawiam....
Byłem dziś u klienta, który mieszkał na 4 piętrze i dawało to radę....
tP
hehe, Dudzie pierwszy pogratulował Piechociński :)
Dokładnie.
Miałem nieprzyjemność prowadzić w tym kraju działalność.
Na szczęście płaciłem księgowej.
US potrafił wzywać mnie co miesiąc, szła księgowa, biurwa (biórwa?) w US przeglądała papierki, na koniec mówiła że wszystko jest w porządku.
Chore.
Cześć,
Strasznie mnie zdenerwowali.
Popatrzcie na ten screenshot:
http://tiny.pl/gxp1b
Z jakiej paki ja mam coś wyłączać, żeby wyborcza pozwoliła mi na oglądanie swojego portalu?????????
No żesz ........ to jest już przegięcie !!!!!
Co o tym sądzicie ?????
tP
Ha, widziałem takie cudo na żywo :), około 1985r w komisie na Siennej w Krakowie.
tP
W trzeciej minucie słychać strzały......
tP
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:No nie wiem, może jedzie jakiś The Pink lub 'ktoś w podobie'.
Niestety ja nie jadę :(
tP
Pomogło :) :)
Dziękuję !!!! :)
tP
Cześć,
Mam problem z myszką na core ST.
Nie działa prawidłowo, działa jakby ze straszliwym opóźnieniem, praktycznie nie da się nic zrobić.
Na minimig działa bez zastrzeżeń.....
Przerabiał ktoś z Was ten temat?
tP
Będzie, będzie zabawa,
Będzie się działo :) :)
tP
Zależy od wielkości GrYlla :)
tP
Hmm, więc jest możliwość odtwarzania materiału w 1080p.
A odtwarza też RMVB?
I najważniejsza rzecz:
Jest opcja pilota?
I czy poradzi sobie z tym człowiek nie mający pojęcia o informatyce,
tzn. wybierze z menu plik, naciśnie play i zobaczy film?
pozdrawiam,
tP
[edit - literówka]
Pin napisał/a:Przypominam o możliwości pisania/rysowania prac na kompo: "Konar Płonie" ;)
A to nie miało być PożarCompo? :-)
tP
...i właśnie mnie wykańcza.
Chyba skończy się na losowym kupowaniu hydrostatów i eksperymentach...
tP
Też mam taki rachunek z Pewexu :)
tP
willy napisał/a:Hehe
Ale straci wtedy swoją główną zaletę, cytując Ciebie:
Ma kilka zalet:
NIE MA elektroniki - wszystko na mechanice
Celna uwaga.
Jednakże mając w perspektywie kupno nowej pralki wykonanej zgodnie z zasadą planned obsolence,
jestem skłonny zaryzykować trochę elektroniki za parę złotych.
...chyba, że uda mi się usunąć mechaniczną niestety usterkę - padł hydrostat, niestety tak starej
pralki zdobycie sprawnego graniczy z cudem..... a bardzo trudno dobrać coś z innych pralek.
tP
BartoszP napisał/a:Zacier z Frani ?
Nie :)
Z takiej:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 20#p158520
:)
tP
Montezuma napisał/a:thePink napisał/a:Myślę nad sterownikiem do pralki..... serio.
A wykupiłeś polisę ubezpieczeniową na wypadek zalania sąsiadów :lol: ?
Oczywiście :)
To się nazywa 'OC w życiu prywatnym' :)
tP
Znalezione posty [ 376 do 400 z 828 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.340 sekund, wykonano 93 zapytań