(...)Mamy w naszym "środowisko" specjalistę, ten człowiek wygra każde alkomat compo(...)
A to nie było tak, że ów specjalista jak dmuchnął w alkomat to tenże nie wytrzymał i się zepsuł ? :)
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez thePink
(...)Mamy w naszym "środowisko" specjalistę, ten człowiek wygra każde alkomat compo(...)
A to nie było tak, że ów specjalista jak dmuchnął w alkomat to tenże nie wytrzymał i się zepsuł ? :)
tP
Polecam wydrukować na miejscu :)
tP
Cześć,
Poproszę 2x i 2x 1/2 na sobotę.
pozdrowienia,
tP
Świetne :)
tP
Cześć,
Przeglądając YT za czymś spod znaku ZYX natknąłem się na coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=agzebaRMImM
To było w Moskwie.
W większości playback ale i tak jest fajne.
pozdrawiam,
tP
Też +1 dla TheFender'a :)
tP
...ale i tak sobie poradziłem bez pomocy tego nieroba.
http://yerzmyey.i-demo.pl/Yerzmyey-Alien_encounter.mp3
Doctor Alban wiecznie żywy.Jak Lenin.
Super :)
pozdrowienia,
tP
Chyba gumtree już zareagowało - nie ma tego ogłoszenia.
tP
Nowy z Raspberry Pi:
http://yerzmyey.i-demo.pl/Yerzmyey-R_Pi_Zwei.mp3
Ładne :)
tP
Cześć.
Chcielibyśmy pod tym kątem przetestować MIST-a.
O, kupiłeś MISTa?
tP
Akademia Muzyczna w Krakowie
Jeszcze około 10 lat temu używali tam kliku Falconów i Cubase.
tP
Nocleg za śniadaniem.
tP
Na hasło "ATARI" masz ok. 10zł zniżki... może to zmieni Twoje podejście do ceny :P
Hmm, 200 zł to już po podaniu pani hasła "ATARI" ...
tP
Cześć,
Czy są tam jakieś tańsze miejsca do spania?
200 zł/dobę 2 dorosłych i 2 dzieci (11 i 5) trochę mnie przeraża.....
tP
Btw - pierwszy krótki fragment numeru przygotowywanego właśnie na niej, zgrany oczywiście z realnego sprzętu.
http://yerzmyey.i-demo.pl/yerz_r_pi_music_test.mp3
Świetne!
A dłuższa wersja?
tP
hmm, mówicie, że to R_Pi jest aż tak dobre?
Bo zastanawiam się nad jakimś odtwarzaczem...
Mam O!Play HD2 od Asusa i jeszcze nie zdarzyło się, żeby odmówił odtworzenia pliku.
Łyka wszystkie znane i nieznane formaty audio/video i działa.
Ale mnie straszliwie wk... eeee.... denerwuje, bo co rusz traci połączenie z wewnętrznym dyskiem...
Taką te Asusy mają przypadłość w zasadzie wszystkie... Poza tym panowie z Asusa zaoszczędzili na
karcie sieciowej - max 100Mb, więc w zasadzie uzyskanie transferu rzędu 6MB/s to sukces, a film w fhd potrafi
mieć 20, 30, 50 GB, więc kopiowanie trwa wieki. Przez USB się nie da, bo.... padło.
Ale - czy do R_Pi można podłączyć jakiegoś pilota i zaimplementować jakieś sensowne menu?
Pytam ze względu na rodzinkę.....
tP
Jest jeszcze demko na aparat cyfrowy - Canon a70
demko: https://files.scene.org/view/parties/20 ... eality.zip
video: http://www.pouet.net/prod.php?which=19009
tP
Cześć,
przeglądając yt znalazłem demo na...... oscyloskop.
https://www.youtube.com/watch?v=lVdWxKZVYC0
Na co jeszcze można zrobić demo ??
tP
no cacy.
maskownica będzie wyzwaniem
Myślę, że dobra drukarka 3D załatwi sprawę...
MA
[ciach] Mogło by być szybciej, jak by rozkminić drukowanie przy powrocie karetki. Tekst tak idzie, nie wiem czy udało by się to w grafice zrobić.
Hmm, o ile pamiętam z dawnych czasów niestety zależało to od drukarki.
Niektóre potrafiły drukował 'w obie strony", inne niestety nie.
Pytanie do której grupy należy ta drukarka.
tP
Śliczne.
tP
Piękne!
A kolegi nie łaska zapytać? Mam takie nowe, piękne i nawet nie otwierane. Jakbyś mi powiedział wcześniej, to jadąc po klucze bym Ci podrzucił.
tP
Hmm, pod Elbudem w Krakowie wyglądało podobnie....
Pin tam stał w czasach XL/XE, ja też, ale kilka lat później, już w epoce PC.
tP
EDIT:
1:32 - na monitorze jest kartka z cenami.
Karta EGA 250 tyś zł jeżeli dobrze przeczytałem :)
tP
Sądzę, że się zjawię...
tP
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.032 sekund, wykonano 28 zapytań