426

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

https://www.ebay.pl/itm/141143615775
Tu tylko 20szt płyty 65xe bez eci ntsc zostało sprzedane.

427

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Sikor dokładnie dlatego kupiłem avg z kabelkami, teraz kupię SUB też z kabelkami.
Do nowych 130xe to genialne wręcz :)

428

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Zamykamy.

429

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Wiedziałem że jesteś ;)

hej sprzedam,
Kartę sieciową do Falcon-a St/ste ..

170pln odbiór warszawa, bądź paczkomat

https://zapodaj.net/thumbs/f1279a1acf9e1.jpghttps://zapodaj.net/plik-k2M9X8Mrch

https://zapodaj.net/thumbs/b64c45186cfd0.jpghttps://zapodaj.net/plik-AdkXRkiUX1

https://zapodaj.net/thumbs/7e4b7ddbf52c9.jpghttps://zapodaj.net/plik-dqRcKpXpTh

Niestety działa, użyta z 3 razy, dziś odkryłem że mam je dwie ;)

431

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Piotr, zaraz Peri napisze że się zawiesiłem.
Do Atari z rapidusem, polecam ide plus min. od wersji D, tam zaczyna się magia.
Żaden avg/side itp.

Dziękuję szybko i miło.

433

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

peterkaczorowski napisał/a:

@AS,
Sądzę, że kolejne AVG będzie miało po prostu HDMI, bo w sumie czemu nie.. Jak wszystko to wszystko.  Pewnie się da i w takiego zewnętrznego carta wrzucić VBXE czy Sophię 2. 

serwus,
Piotr

Ja piszę poważnie gdyby taki cart był jeszcze z vbxe/Sophia to był by Sztos.
1mb/stereo/super obraz plus avg jako nośnik do wszystkiego.

434

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A ską∂ masz nowe XL-kę (z Wenezueli? tam ich 5szt kolo sprzedaje od dobrych paru miesięcy)...
p.s.
czemu ma być walniesz od AVG ?

435

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

I nawet nie działa ;)

436

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Czy Avg będzie miało savo?

437

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari ... klawiatura to już całkiem odlot.

438

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Teraz to już całkiem Sztos 1mb plus stereo.

439

(10 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

charliefrown napisał/a:

https://www.ebay.com/itm/275776183411

Małe, niedrogie, nie trzeba niczego dłubać na płycie głównej, da się?  Ktoś coś widział podobnego do kupienia w Europie? Cena przesyłki do PL przekracza cenę rozszerzenia.


yebay jeszcze przy tej aukcji doliczy: vat $14.43,
oraz to jest loteria ile doliczy poczta polska ;)

Bierz avg, będziesz miał wszystko w jednym.

440

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

https://allegrolokalnie.pl/oferta/atari ... ze-wydanie

441

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Konrad ?

442

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

NIezły zestaw:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/kolek ... male-atari

Poproszę via paczkomat.

paptak napisał/a:

Poprawiłem link

Coś nie działa :(
-a działał ..?

445

(1 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Temat do zamknięcia. Dzięki Drygol!

Czołgiem,
Jak ktoś chciał zamienić za $$, to taką qwerty (anglik też)..
To chętnie zakupię, nie musi działać aby wizualnie było ok.

447

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

W końcu jutro będę mógł jeździć autem ;)
Podoba mi się ta nowa wersja sztabu!

Było super!!
Następny to pewnie około września.

448

(7 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

To bardzo dobra wiadomość :)

449

(7 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

@Adam,
Zakupił bym trochę dyskietek ds qd 96tpi.
Jakbyś coś miał, to sam wiesz ;P

p.s oczywiście te męskie 5 i 1/4 cala :)

Overmind pójdzie na takim hd na xfce?
Buforowania mu nie zapniesz jak to było w epoce ;)