Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 18 z 294)
https://www.ebay.pl/itm/141143615775
Tu tylko 20szt płyty 65xe bez eci ntsc zostało sprzedane.
Sikor dokładnie dlatego kupiłem avg z kabelkami, teraz kupię SUB też z kabelkami.
Do nowych 130xe to genialne wręcz :)
hej sprzedam,
Kartę sieciową do Falcon-a St/ste ..
170pln odbiór warszawa, bądź paczkomat
https://zapodaj.net/plik-k2M9X8Mrch
https://zapodaj.net/plik-AdkXRkiUX1
https://zapodaj.net/plik-dqRcKpXpTh
Niestety działa, użyta z 3 razy, dziś odkryłem że mam je dwie ;)
Piotr, zaraz Peri napisze że się zawiesiłem.
Do Atari z rapidusem, polecam ide plus min. od wersji D, tam zaczyna się magia.
Żaden avg/side itp.
peterkaczorowski napisał/a:@AS,
Sądzę, że kolejne AVG będzie miało po prostu HDMI, bo w sumie czemu nie.. Jak wszystko to wszystko. Pewnie się da i w takiego zewnętrznego carta wrzucić VBXE czy Sophię 2.
serwus,
Piotr
Ja piszę poważnie gdyby taki cart był jeszcze z vbxe/Sophia to był by Sztos.
1mb/stereo/super obraz plus avg jako nośnik do wszystkiego.
A ską∂ masz nowe XL-kę (z Wenezueli? tam ich 5szt kolo sprzedaje od dobrych paru miesięcy)...
p.s.
czemu ma być walniesz od AVG ?
Czy Avg będzie miało savo?
Teraz to już całkiem Sztos 1mb plus stereo.
charliefrown napisał/a:https://www.ebay.com/itm/275776183411
Małe, niedrogie, nie trzeba niczego dłubać na płycie głównej, da się? Ktoś coś widział podobnego do kupienia w Europie? Cena przesyłki do PL przekracza cenę rozszerzenia.
yebay jeszcze przy tej aukcji doliczy: vat $14.43,
oraz to jest loteria ile doliczy poczta polska ;)
Bierz avg, będziesz miał wszystko w jednym.
paptak napisał/a:Poprawiłem link
Coś nie działa :(
-a działał ..?
Temat do zamknięcia. Dzięki Drygol!
Czołgiem,
Jak ktoś chciał zamienić za $$, to taką qwerty (anglik też)..
To chętnie zakupię, nie musi działać aby wizualnie było ok.
W końcu jutro będę mógł jeździć autem ;)
Podoba mi się ta nowa wersja sztabu!
Było super!!
Następny to pewnie około września.
To bardzo dobra wiadomość :)
@Adam,
Zakupił bym trochę dyskietek ds qd 96tpi.
Jakbyś coś miał, to sam wiesz ;P
p.s oczywiście te męskie 5 i 1/4 cala :)
Overmind pójdzie na takim hd na xfce?
Buforowania mu nie zapniesz jak to było w epoce ;)
Znalezione posty [ 426 do 450 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.228 sekund, wykonano 15 zapytań