Święci Pańscy, EUR 20,050.00
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez thePink
Święci Pańscy, EUR 20,050.00
tP
Czasem zdarzy się, że zamek przytnie mosznę :)
LOL :)
Oplułem monitor :) :)
tP
Zamek jak zamek, ogród jest wspaniały....
tP
Na wycieczkę można jechać do Złotego Stoku - wg map Google to 54 km
http://www.kopalniazlota.pl/pl/
tP
Cześć,
Wrzuciłem firmware r786.
Przy ST core kaszana na ekranie :(
Jakiego st core i firmware użyć, żeby znów działało?
tP
Ręce mi opadły.
sOnar, przemyśl proszę sprawę.
tP
Mam taki :)
tP
A u mnie minimig zaczął się wieszać. Pinball Fantasies pada po kilku sekundach :-(
Ciekawostka.
Przy firmware r780 Mist się wywalał.
Minimig się wieszał, ST core nawet nie wstawał - kaszana na ekranie.
Wróciłem do r570 i na razie działa....
tP
O, a skąd go można ściągnąć r781?
tP
Cześć,
jest nowy core ST:
https://code.google.com/p/mist-board/so ... 0_r775.rbf
ale MUSI być najnowsze firmware do MISTa:
https://code.google.com/p/mist-board/so ... .upg?r=775
inaczej się wykrzacza.
tP
To teraz ja szukam filmu.
Pamiętam, że był dobry.
Charakterystyczne było to, że 'czarny charakter' produkował małe robociki w kształcie pająków, które 'żądliły' jakimś kwasem.
Na koniec sam padł ich ofiarą....
Będę wdzięczny za wszelakie sugestie.
tP
ojej... :(
Last Party! Last Party!
Popieram, popieram :)
tP
Nie, w budach. :D
Oplułem wyświetlacz..... :)
tP
jeżeli chodzi o ALTRAM 8 MB to o ile dobrze pamiętam to miało to być
w wersji ST - 55 GBP + shipping i 70 GBP + shipping dla STE, ale możliwe, że coś się zmieniło
Niezła cena......
Dziękuję za info.
tP
Nie chcę się nikomu narazić, ale jedno co mogę powiedzieć na temat LoadError: Profesjonalna miejscówka. Szacunek!
Zgadzam się.
tP
Jest do STE, wiem bo mam :) Jedyna wada to cena, bo nakładka na procesor sporo kosztuje.
O, nie wiedziałem że istnieje coś takiego. A ile to kosztuje?
tP
I dwie stówy jestem skłonny dać za coś takiego. Mnie sie przyda.
tP
Piękne.
Atari jako moduł brzmieniowy? Brzmi genialnie.
tP
ja pie#dolę, masakra.
sOnar: +1 za powyższe podsumowanie.
tP
Ta fotka z Amigą na biurku jest rewelacyjna.
tP
Cześć,
Walczę nadal z Mistem i coraz bardziej mi się podoba.
Wpadłem na pomysł, żeby odpalić minimig core.
Fajnie działa, bez problemu odpala amigowe gierki.
Ale od kilku dni próbuję zainstalować na Workbencha i nic.
Znalazłem instalkę, odpalam i pisze:
System.zip must be present on your first harddrice partinion.
This partion should be identifiable as DH0:
The install disk will attempt to unzip DH0:System.zip
a potem komunikat:
Please insert volume DH0 in any drive.
Obraz dysku mam podmontowany.......
Pomocy!
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.033 sekund, wykonano 30 zapytań