Witam,
Może kogoś zainteresuje videodigitizer do ST.
Nie wiem czy działa, po włożeniu do portu, nic się nie wydarzyło.
Dokumentacja:
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/1 ... zer-teil-1
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/1 ... zer-teil-2
https://stcarchiv.de/st-computer/1987/0 ... -vergleich
Cena z 1987 to 600DM :)
120PLN paczkomat wliczony.
Kto pierwszy ten lepszy.












