
Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.
Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026
Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Ch] Coś fajnego
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Nowa podkładka pod mysz, widoczna na zdjęciu.
Licytacja od 1 zł do godz. 21:00 - piątek 15.05.2026
Wpłata
https://www.siepomaga.pl/atari-area-dla-zosi
Mysz nie jest licytowana :)
Dostaczasz etykietkę na przesyłkę.
No to 1. Na początek.
To 10 na drugi początek.
Dodaję dwa zera: %1000 i wracam w piątek wieczorem.
@Lizard, sprecyzuj. 2 zera do 10 zł to 1000 zł, a 1000% od 10 zł można rozumieć jako 100 lub 110 zł.
%1000 = $10 = 16
Czy tak jest jaśniej?
Teraz na pewno nikt nie podbije bo nie wiadomo jaka jest kwota.
Może 100, może 110, a może 1000? lub 16 $ a nie 10'
To ja dla jasności daję 100PLN.
Teraz na pewno nikt nie podbije bo nie wiadomo jaka jest kwota.
Może 100, może 110, a może 1000? lub 16 $ a nie 10'
Nie potraficie się bawić.
https://tebe6502.github.io/mad-assemble ... ax/#liczby
Przewidziany jest tajemniczy gratis :)
%1000 = $10 = 16
Czy tak jest jaśniej?
Nie chcę psuć zabawy, ale %1000 = $8 = 08 = 8
Dobra - to bawimy się i jak na dobry cel to niech będzie
#$0C EUR
Co za lamerstwo :-) Każdy chciał zabłysnąć, a jak na razie nikomu nie wyszło :-)
Żebyście się w tym odnaleźli, to Wam tu z dobrego serca uporządkuję, że na razie prowadzi Adam K. który dał 100PLN
@Mq: Zalicytowałbyś i100? :>
%1000 = $10 = 16 Czy tak jest jaśniej?
%1000 to 8, czyli mniej niż dał Dely, czyli może chodziło o 8$, czyli ~29 PLN ;), a może chodziło o promile czyli 10 + 1 ewentualnie 10 + 10, czyli 20 PLN ;) AI twierdzi, że zależnie od interpretacji może to też być 110 PLN :) (Jakby co to ja nie licytuję).
W związku z powyższymi niejednoznacznymi próbami zabłyśnięcia, bardzo proszę o wpisywanie kwot w aktualnych polskich złotych, w systemie dziesiętnym. W następnych ogłoszeniach / licytacjach również. Wpisy niespełniające tych warunków będą usuwane.
Ja już odpuściłem wnikania jaka jest kwota, dla
mnie najrozsądniejsza była 100 zł, a te "błyśnięcia" w hex trochę nie wyszły.
Tylko zaraz ktoś powie że nie potrafię się bawić, więc się przyglądam ilu jeszcze specy będzie się nie logicznie wypowiadać.
Dam 110 zł, Polskich, nie w hex.
150zł
200PLN i mała litera :P
Adam zrobił Szach - Mat :) Wygrywa licytację!
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [Ch] Coś fajnego
Wygenerowano w 0.029 sekund, wykonano 71 zapytań