Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 20 z 294)
Ty masz złotą jak dobrze kojarzę, oraz tam wszystko działa ?
Masz to na złotej płycie ...?
Ja Atarowiec, daję tylko "zły" przykład, nie robić bo ich nie da się i tak kupić ;)
Panowie,
Co by tam nie było w środku.
98%? kosztu tego to będzie obudowa oraz klawiatura (a raczej formy do tego).
Kacper napisał/a:AS... napisał/a:O będę miał pierwsze 800xl :)
Ciekawe czy za cenę jednej nerki czy obydwu? :)
Ale mnie nie interesuje cena ;)
Zobacz jak tanie jest mega c65, 800euro, wyprzedane do zera i znowu na zapisy ;P
Albo pasek rozpadł się...
Wiedziałem że się od razu odezwiesz ;)
O będę miał pierwsze 800xl :)
Byli,
Pecuś + Ania, Qba Husak, Kmk/Draco, Alex, Gzynio, Vasco + Aga, Inn (Monika), Lizzard, Sikor, Piotr D Kaczorek (savo), Cyprian , as..
-oraz jeśli kogoś nie dodałem to przepraszam...
Sztab skończył się tradycyjnie około 6tej rano.
Chyba muszę dokupić supli...
Od czwartku powiadasz ;)
Vbxe z hdmi, plus stereo w tym...
Mniam :)
Mateoos napisał/a:Jak powiem w pracy, że potrzebuję piątek wolny w styczniu przyszłego roku, to będą na mnie jak na wariata patrzeć.
Ale tak zrobię.
I bilet kupię.
Nie jesteś sam, bilet kupiony...
-Na mnie też dziwnie się patrzyli jak w "comarchu, srarchu/parchu" wypełniłem wniosek na urlop, na styczeń przyszłego roku.
"Wszech derektor" przyszedł zapytać, czy na pewno to styczeń 2024 ;) Jest jeszcze zimowe SV, też go osłabię... ;)
Spokojnie...
Zrobiłem rezerwację od 17nastej na hasło: Atari.
Na 8osób z dynamicznym rozwojem sytuacji.
Nie każdy może się wyrobić na 17nastą, postaram się być wcześniej niż 18nasta..
Strasznie pochlastany...
Niestety . b:(
Ja cykałem takiego 65xe arab-a, wręcz bardzo ładnego za niecałe 600usd (nie nowy ale jak nowy był na zdjęciach), plus koszt przesyłki, ale od 3, czy 4miesięcy ;)
Tylko chyba hAllach wie gdzie on jest.
Na szczeście przez ...
-geypal, oraz yebay..... kasę kiedyś zwrócą.
Spokojnie, na ostatnim last nie byłem.
Teraz nie planuję się "schorować".
Dowalę Animal supli .
Vasco nie daje abonamentu na więcej niż dwa lata.
@Vascu, przyjadę ze sprzętem.
?
Gzynio napisał/a:Widzę że będzie się działo :)
Też mi się to podoba, jak bywały sztaby po 30-40 osób.
O i bilet na Last zakupiony.... ;)
Z arabami, lepiej uważać... Skąd to się kupuje.
Kupiłem jakiś czas temu od kolesia z Egiptu (przez ebay/paybal)...
Takiego araba 65xe i po 3miesiącach dalej nie wiadomo gdzie jest, niby został wysłał, ale po nadaniu w Egipcie ślad po nim zaginął.
To bardzo dobry plan ;)
Będę w nim uczestniczył.
Maly_swd napisał/a:Można wpaść czy to zamknięta impreza?
Lepiej nie wpadaj, tylko się pojaw.
p.s.
Piekło zamarza Mały wybiera się na sztaba.
Fajne, tylko oni nie wiedzieli co to jest...
Znalezione posty [ 476 do 500 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.254 sekund, wykonano 18 zapytań