Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Opcje wyszukiwania (Strona 209 z 294)
Fajny ten super Videl...
Tylko skąd wykołować ct60 :P
Jeśli tak to było o nim już parę razy na forum...
Jak np. zrobić configa :)
W końcu mam swoją atarkę,
- Lothar ją porządnie poskładał i dokonał odgrzybienia po Toms-ach :P
I wiem od niego że muszę się zając kartą pamięci...
Pomysł z emu całkiem fajny...
No właśnie z lekkim :P
Grunt że dzięki topicowi Rycha to i ja dowiedziałem się czegoś nowego w przypadku sio2ide :)
:)
Ale to Ty mi przygotowałeś kartę....
A teraz już wiem jak samemu ją zaorać :P
Pecuś,
ale nie każdy wie jak się bawić sio2ide...
Ja należę do takich osób które nie wiedzą i dzięki takiemu topicowi dowiadują się tym bawić :P
Przecież po to jest forum aby pytać, a nie jechać na siebie :P
Chiliout!
:) Oczywiście że to humorek :)
Wolał bym aby było odwrotnie :P
I za jedną amigę 1200 można było by kupić 8-12 falconów, patrząc na ceny allegro/ebay :)
NIestety jest odwrotnie, tak samo jest z softem i całą resztą.
Na amigę jest trylion dem na falcon-a ile jest, każdy wie :P
Amiganci mają łatwiej kupić jakąś dopałkę czy kartę graficzną do dopałki :P
Do falcon-a coś kupić to jest jazda :(
Zwykłą głupią klawiaturę(dzięki Kroll) sanki do dysku marzenia :P
*no chyba że ma się sporo $$$ i stać na przesyłkę z besteletronics.....
gepard napisał/a:ha ha ha ha ...co za ankieta.....ha! btw.aż mnie korci by kiedys w Sopocie sztaba zrobić (warunki są, Stryker widział---> knajpa w lesie, po sąsiedzku z moją hacjendą)
NIe gadaj tyle tylko zrób :P
O widzę że jak ja odkrywasz możliwości dużych atarek...
3. Tos
4. Fpu jeśli to 68882 to Adam Mówny ostatnio sprzedał, pewnie ma jeszcze kilka szt :)
Lotharek,
tak szukał i szukał 1040 ste...
AdamK, a może autor ma na zbyciu taki jeden extender????
Tak to lcd vga który działa w trybie rgb falcon-a !
Myślałem że da się to zrobić softem.
Przeczytałem całą instrukcję falcon-a od deski do deski..
Jaka kombinacja klawiszy pozwoli mi wywołać tryb rgb przy uruchamianiu falcon-a???
Słyszałem że da się to zrobić.
przez Control + co???
p.s.
jestem o zdrowych zmysłach i wiem że mogę zrobić monitorowi "kuku"
To powinni go za to ukarać :P
Za dużo dał z nim możliwości skonfigurowania wszystkiego :P
jury napisał/a:AS... napisał/a:CO więcej nawet procesor wywalił, widać zdecydowanie motorolla 030 była nie potrzebna... W falconie... :P
O kurde, czytałem gdzieś tam że trochę układów jest powywalanych przy instalacji CT2 ale nie wiedziałem że i procesorowi też się dostało :) Ale z tego co wypisujesz, to że przełączasz się pomiędzy turbo a normal, to jak w takim razie "łapiesz" ten normal? Ten procesor z CT2b jakoś "symuluje" :) normalną 030 z Falcona ustawiając parametry oryginalnej Falconowej 030stki? To jednak CT6x trochę profesjonalniej wykonane, just plug'n'play :)
Trochę więcej Czuba wywalił z płyty Falcon-a montując i lutując ct2b :P
Fakt że procesor również nie był potrzebny :)
Wywalił kilkanaście układów, chyba muszę zrobić nowy opis do atariki :)
a i zapomniałem mamy w centmunu sterownanie statkami kosmicznymi i łodziami podwonymi + jakieś tam zwykłe 7urządzeń scsi i takie itd.. Lekko chyba wyprzedził oczekiwania nawet najbardziej wybrednych swoich klientów z tym ct2b..
I wiesz że z moim falconem nawet jak wyciągniemy ct2b to i tak nic z nim nie zrobimy..
Ach ci biedni projektanci falcon-a przecież Czuba przy montażu ct2b wywalił z płyty głównej falcono-a tyle nie potrzebnych układów... CO więcej nawet procesor wywalił, widać zdecydowanie motorolla 030 była nie potrzebna... W falconie... :P
Dziwne że zostawił kontroler do dysku twardego :P
A nie masz za dużo ctków???
Tak o jednego????
Ja jestem za kameralnym party ...
:P
To zrobimy tak:
-weź 2giego swojego Falcon-a, wypożyczysz mu na chwilę tak aby mógł wejść na party..
:P
jury napisał/a:YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:chociaż przyznam, że pomysł zrobienia zlotu falconowego jest kuszący.
Jakkolwiek Pinokio ma jedynie STe, więc raczej musiałby to być zlot 16/32.
Łaaa, party Falcon'owe by było dobre, to myślcie tam :) . A co do Pin'a to trudno, albo do czasu party zakupi Falcona, albo pocałuje klamkę :D
Dobre..
Tylko trochę tak glupio wywalić Pin-a który będzie organizowatorem party :P
Też podoba mi się klimat mikro party ...
-Kwiecień pewnie już nie bedzie śniegu na drogach...
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:AS:
chociaż przyznam, że pomysł zrobienia zlotu falconowego jest kuszący.
Jakkolwiek Pinokio ma jedynie STe, więc raczej musiałby to być zlot 16/32.
Naprawdę chciałoby się Wam dopier.dalać 700 km?
Jak by się zebrał odpowiedni skład z 3city....
To w nocy z czwartku/piątek 17/18.04.2011 można było by popędzić na party....
Znalezione posty [ 5,201 do 5,225 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.214 sekund, wykonano 10 zapytań