5,201

(16 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Fajny ten super Videl...
Tylko skąd wykołować ct60 :P

5,202

(162 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Też bym chciał 1szt.

5,203

(40 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jeśli tak to było o nim już parę razy na forum...

5,204

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Jak np. zrobić configa :)

W końcu mam swoją atarkę,
- Lothar ją porządnie poskładał i dokonał odgrzybienia po Toms-ach :P
I wiem od niego że muszę się zając kartą pamięci...


Pomysł z emu całkiem fajny...

5,205

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

No właśnie z lekkim :P
Grunt że dzięki topicowi Rycha to i ja dowiedziałem się czegoś nowego w przypadku sio2ide :)

5,206

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

:)
Ale to Ty mi przygotowałeś kartę....
A teraz już wiem jak samemu ją zaorać :P

5,207

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pecuś,
ale nie każdy wie jak się bawić sio2ide...
Ja należę do takich osób które nie wiedzą i dzięki takiemu topicowi dowiadują się tym bawić :P

Przecież po to jest forum aby pytać, a nie jechać na siebie :P

Chiliout!

5,208

(12 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

:) Oczywiście że to humorek :)


Wolał bym aby było odwrotnie :P
I za jedną amigę 1200 można było by kupić 8-12 falconów, patrząc na ceny allegro/ebay :)
NIestety jest odwrotnie, tak samo jest z softem i całą resztą.
Na amigę jest trylion dem na falcon-a ile jest, każdy wie :P

Amiganci mają łatwiej kupić jakąś dopałkę czy kartę graficzną do dopałki :P
Do falcon-a coś kupić to jest jazda :(
Zwykłą głupią klawiaturę(dzięki Kroll)  sanki do dysku marzenia :P

*no chyba że ma się sporo $$$ i stać na przesyłkę z besteletronics.....

5,209

(40 odpowiedzi, napisanych Zloty)

gepard napisał/a:

ha ha ha ha ...co za ankieta.....ha! btw.aż mnie korci by kiedys w Sopocie sztaba zrobić (warunki są, Stryker widział---> knajpa w lesie, po sąsiedzku z moją hacjendą)



NIe gadaj tyle tylko zrób :P

5,210

(1 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

spr. priva..

5,211

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

O widzę że jak ja odkrywasz możliwości dużych atarek...

3. Tos
4. Fpu jeśli to 68882 to Adam Mówny ostatnio sprzedał, pewnie ma jeszcze kilka szt :)

Lotharek,
tak szukał i szukał 1040 ste...

5,213

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

TO tym bardziej :)

5,214

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

AdamK, a może autor ma na zbyciu taki jeden extender????

5,215

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Tak to lcd vga który działa w trybie rgb falcon-a !
Myślałem że da się to zrobić softem.

5,216

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Przeczytałem całą instrukcję falcon-a od deski do deski..

Jaka kombinacja klawiszy pozwoli mi wywołać tryb rgb przy uruchamianiu falcon-a???
Słyszałem że da się to zrobić.


przez Control + co???


p.s.
jestem o zdrowych zmysłach i wiem że mogę zrobić monitorowi "kuku"

5,217

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To powinni go za to ukarać :P
Za dużo dał z nim możliwości skonfigurowania wszystkiego :P

5,218

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jury napisał/a:
AS... napisał/a:

CO więcej nawet procesor wywalił, widać zdecydowanie motorolla 030 była nie potrzebna... W falconie... :P

O kurde, czytałem gdzieś tam że trochę układów jest powywalanych przy instalacji CT2 ale nie wiedziałem że i procesorowi też się dostało :) Ale z tego co wypisujesz, to że przełączasz się pomiędzy turbo a normal, to jak w takim razie "łapiesz" ten normal? Ten procesor z CT2b jakoś "symuluje" :) normalną 030 z Falcona ustawiając parametry oryginalnej Falconowej 030stki? To jednak CT6x trochę profesjonalniej wykonane, just plug'n'play :)


Trochę więcej Czuba wywalił z płyty Falcon-a montując i lutując ct2b :P
Fakt że procesor również nie był potrzebny :)

Wywalił kilkanaście układów, chyba muszę zrobić nowy opis do atariki :)
a i zapomniałem mamy w centmunu sterownanie statkami kosmicznymi i łodziami podwonymi + jakieś tam zwykłe 7urządzeń scsi i takie itd.. Lekko chyba wyprzedził oczekiwania nawet najbardziej wybrednych swoich klientów z tym ct2b..

5,219

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I wiesz że z moim falconem nawet jak wyciągniemy ct2b to i tak nic z nim nie zrobimy..
Ach ci biedni projektanci falcon-a przecież Czuba przy montażu ct2b wywalił z płyty głównej falcono-a tyle nie potrzebnych układów... CO więcej nawet procesor wywalił, widać zdecydowanie motorolla 030 była nie potrzebna... W falconie... :P

Dziwne że zostawił kontroler do dysku twardego :P

5,220

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A nie masz za dużo ctków???
Tak o jednego????

5,221

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja jestem za kameralnym party ...

5,222

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

:P
To zrobimy tak:
-weź 2giego swojego Falcon-a,  wypożyczysz mu na chwilę tak aby mógł wejść na party..
:P

5,223

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A co z c labem II ???

5,224

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jury napisał/a:
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

chociaż przyznam, że pomysł zrobienia zlotu falconowego jest kuszący.
Jakkolwiek Pinokio ma jedynie STe, więc raczej musiałby to być zlot 16/32.

Łaaa, party Falcon'owe by było dobre, to myślcie tam :) . A co do Pin'a to trudno, albo do czasu party zakupi Falcona, albo pocałuje klamkę :D


Dobre..
Tylko trochę tak glupio wywalić Pin-a który będzie organizowatorem party :P
Też podoba mi się klimat mikro party ...
-Kwiecień pewnie już nie bedzie śniegu na drogach...

5,225

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

AS:

chociaż przyznam, że pomysł zrobienia zlotu falconowego jest kuszący.
Jakkolwiek Pinokio ma jedynie STe, więc raczej musiałby to być zlot 16/32.

Naprawdę chciałoby się Wam dopier.dalać 700 km?


Jak by się zebrał odpowiedni skład z 3city....
To w nocy z czwartku/piątek 17/18.04.2011 można było by popędzić na party....