Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Opcje wyszukiwania (Strona 211 z 294)
Nie pisałem że będę :(
-chciałem być, ale za późno wyjechałem z 3city i do wawy dojechałem ok.22giej :P
To jest dobry pomysł :P
-Też bym chętnie przybył na takiego sztaba ....
Tylko muszę więdzieć o tym wcześniej aby dobrze zaplanować przelot gdynia-wawa :P
rana 1000 za 200$ + zestaw atari, ciężko spotkać na aukcji tą stację....
http://cgi.ebay.com/atari-800xl-w-2-ran ... 27b8b0953e
a tutaj falcon w dziwnej obudowie...
http://cgi.ebay.pl/Atari-Falcon-030-14M ... 35affaac7d
czy ktoś wie co to jest za "nakładka" na obudowę???
Szkoda że nikt tego nie używa i nie ma softu.
Przecież mamy w każdym falconie kartę sieciową :P
W sumie to nic się im nie stało...
Działają oba :)
żyjemy..
tylko falkony jakoś słabo żyją :P
zdecydownaie nie żyje moja "nowa" klawiatura do falcon-a...
jury napisał/a:AS, lepiej pisz do Czuby pytanie czy nie będzie robił kolejnej serii, bo jeśli ludzie będą pisać to Czuba zobaczy że jest popyt i może się skusi na kolejną serię :) A u niego to BARDZO możliwe, bo on już z trylion razy zapowiadał że nie będzie robił, jest niesłowny i nie dotrzymuje obietnic :D
Już Kroll się tym zajmuje :P
Jeszcze nie odpaliłem /nie skonfigurowałem centurbo 2b a już myślę skąd tu wykombinować ct6x...
Współczuję Jury, ale mam nadzieję że ct się znajdzie!
będzie normalnie, tylko że na klawiaturze fizycznie zamiast z będziesz miał y i odwrotnie!
Gep,
Przecież dzisiaj mamy sztab domowy z falconami u Pitera ...
http://allegro.pl/zabytek-stacja-dyskie ... 75647.html
Dziwna wersja tec-a 5 i 1/4cala
Wygląda jak z tomsów 720kilo.
Fakt z 500 orjo nie leży na ulicy niemówiąc o tym jakim unikatem jest ct6x z ctpci!
Jak to ci wsiąkło ct63???
Przesyłka nie była ubezpieczona??
Co Tobie tym razem "zjadło" ?
p.s.
czy ktoś wie czy Czuba będzie robił jeszcze ct6x ?
Sward,
sprawdź które jest opisane jako rgb(pełne) oraz scart (nie pełne)...
Może podłączałeś flaka do złacza scart ale nie pełnego (!)...?
Czekam aż ktoś mi odpisze z sprzedawców allegro, jak nie to po prostu kupię i oddam do 10dni (nie ma to jak zakupy w internecie!) w plecy będę tylko x2 koszt przesyłki...
Szukałem na atari foum i podobnych i nikt się nie bawił falcon monitor lcd + dema/gry/programy .
Albo słabo szukałem :P
Dodam że czekam już chyba z miesiąc jak nie więcej na kabel falcon rbg/scart od Dudiego z allegro i się doczekać nie mogę :(
-Bo to miał być mój kolejny krok w testowaniu falcon-a z lcd, tym razem z tv lcd...
Dokładnie...
hmmmm potrzebuje rbg albo vga100hz i działa na crt vga, po podłączeniu lcd vga (fullhd nie ważnego jakiego lcd dużego czy małego) nie działa!
tzn. lcd się broni out of synth/out of range i inne podobne komunikaty i po prostu wyłącza się obraz w lcd :(
Nie dotyczy to tylko hmmmm tylko iększości dem na falcon-a, albo rgb albo vga 100hz.
Aby obraz działał na lcd z falcon-a potrzebne jest:
"urządzenie" wpuszczamy sygnał vga 100 hz i wypuszczamy sygnal vga 60hz.
I w tym momencie na każdym lcd działa nam wszystko co na crt.
I takiego czegoś szukam i chyba przecieram szlak w temacie falcon lcd :P
Czy ktoś słyszał o czymś takim???
Przydał by się nam tutaj Jer, tylko że jest on na "wakacjach" ...
A wiesz czym???
Niby urządzenie ma wejście vga i wyjście vga ...?! :P
Hmmmmm
Czy ktoś z tutejszych użytkowników Falcon-a próbował go podłaczyć do monitora lcd przez konwenter vga???
np. taki?
http://allegro.pl/konwerter-video-vga-s ... 85885.html
Taki konwenter niby wg. opisu idelanie się nadaje do lcd bo tnie częśtotliwość odświeżania na 60/75 hz (na wyjściu vga)
Co chcę osiągnąć?
- dema/programy/gry które mają 100hz po podłączeniu przez ten konwenter na wyjściu powinny mieć 60/75hz tyle ile mają obecne lcd. I w tym momencie mógł bym się cieszyć monitorem lcd z falconem (bo na lcd działa dobrze tylko tos i prawie nic więcej!)
*pytałem kilku sprzedaców na allegro, ale widać nie mają pojęcia co sprzedają i jak to działa :(
Where can I see this article?
505 napisał/a:Heya,
Innuendo & AS: would you mind me using some of your photos for a little SV report for ABBUC magazine? This would be really nice.
You can use my photos too without any problem.
If you need any of these photos in high quality let me know.
I will send them to you
Człowiek uczy "siem" całe życie :P
Tylko że mój służobowy cs4 nie potrafi poprawienie zapisać niczego w *.png , wszystko co zapisuje ma wielkość 0kb :(
Sprawdzę jeszcze w domu czy cs5 to potrafi :P
Ale produkcje DHs: porno, ats, dreamdimension nie chodzą na 100% bez fpu :(
Widocznie są jakieś które chodzą bez fpu.
Widzę że jest sporo demek na flaka o których to mi się nawet nie śniło :)
Ale fpu 33mhz jest już pewnie w drodze z USA :)
Dziękuję!!!
Zawsze to lepiej :P te 15kb niz 10kb :)
p.s
Obrzek w jpg-u z jakością 0 w photoshopie :P
Bez fpu 68882 w Falconie można zapomnieć o produkcjach DHS... np. nie działają demka:
ats, dreamdimension, porno itd.
Więcej nie testowałem, czekam na fpu 33mhz :P
Znalezione posty [ 5,251 do 5,275 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.206 sekund, wykonano 10 zapytań