Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 221 z 294)
A ja bym właśnie dopalił je maxymalnie...
i zrobił z niego sleeper-a...
Nie myśl!!!
Nie sprzedawaj!!!
Tylko rozszerzaj!
z konkurencyjnego forum dedykowane dla wszystkich pracowników "firmy"
http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=81710
Przeczytałem od deski do deski..
Jestem w szoku, że komuś za głupie 1400pln tak chiciało się zepsuć swoją opinię (tutaj na forum i kilku innych!)..
A odkryłeś ścieżki parzyste/nieparzyste???
tak!!!
A jak gtia wymieniał Toms?? Twój ulubiony TOms!
dokładnie tak samo, gtia + normalna lutownica + odsysarka!!!
Po czym wlutowywali podstawkę bo większość nowych gtia też miała problem..
nie miałem wtedy kamery...
Marcy$ jak zapodawał mi second pokey-a działał tak samo!
I działa wszystko do dzisiaj!
odkryłeś już wszystko w swoim tomsie 720??????
Jestem bardzo ciekawy!!
Nie czepiam się tylko szczerze się pytam:)
poszukaj w aukcjach zakończonych na alledrogo..
Jak dobrze pamiętam przez przypadek widziałem tam ładną klawiaturę, tylko nie pamiętam do jakiej amisi...
Jakbyś gdzieś takiego znalazł to daj znać!
A gdzie można kupić 65xe arabic tanio???
drac030 napisał/a:bezrobotny napisał/a:najlepsze jest to, że przez 25 lat nikt nie poprawił tego kretyńskiego formatu US i Synchro...
Nie no, śmiało, zaproponuj coś lepszego.
Ja czekam w takim razie na dopalonego ultraspeed-a!
Masakra 13godzin i 160pln w jedną stronę!!?
Napradę PKP ma męskie ceny!
Pin napisał/a:To najważniejsze, bo poczucie bezpieczeństwa szczególnie w takich chwilach jest niezwykle istotne. Ja miałem okazję szczęśliwie uczestniczyć w porodzie moich dwóch synów i myślę, że na tym warsztat należało by zamknąć :) - żyjemy w dziwnym kraju ;)-
Poczucie bezpieczeństwa w dzisiejszych czasach można sobie kupić w takich chwilach.
Swissmed nie jest tani, ale to co oferują w zamian przechodzi nawet najśmielsze oczekiwania..
Trochę ot ale popraw podpis:
2xAtari 520ST ; Atari 130XE; SIO2PC; COVOX ; 2xPOKEY; QUMEG ;SPARTA DOS;1MB
ATARI 800XL ; CA2001:ATARI 1040STE 4MB;ATARI LYNX I
qemeg to tak słabo wygląda powinno być:
q-meg/ qmeg :)
Dlaczego???
Lotharek jest chętny wznowić produkcję.
Podejrzewam że jak zbierze się kilkanaście osób na kmk to on zostanie wyprodukowany.
Brawo dla Lotharka!!!
A co chodzi z tymi autorami??
Czy chodzi o soft do kmk???
Jeśli tak to w czym problem zapłacić autorom za tyle urządzeń ile ich powstanie??
Jeśli brędzę to przepraszam!
Ale bardzo chciałbym mieć kmk, a nie sio2ide ..
Szkoda że tak doskonałe urządzenie ma tak niewiele osób.
O Jezusie Brodaty.
AntybrygadoW.
Jesteś masakratorem
TO następca kmk/kmkidea:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=7357
Czyli najlepszy interface "dysku twardego" do małego Atari.
CZy Ty udajesz???
Jestem zainteresowany KmK x1 i SpeedDrive x1
Na 128mb to xp cała czas mieli dyskiem twardym.
Znalezione posty [ 5,501 do 5,525 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.230 sekund, wykonano 15 zapytań