Sprzedam monitor colorowy commodore 1802 + jakiś tam filtr.
Jak wiadomo używany, nosi ślady użytkowania, szczególnie na obudowie, nie połamany, nie zmasakrowany, ale nie jest nowy. ma dziwną wtyczkę zasilania i nie mam do niej przejściówki(najłatwie to upierdzielić kabel i zrobić porządną nową wtyczkę)

Technicznie jest sprawny obraz wg. mnie całkiem ok.
W niedzielę/poniedziałek (30/31.06.2010)będę w warszawie więc mogę go zakapować do bagażnika.
Ale to info max to niedzieli do południa.

Cena 50pln tak aby starczyło na 0,75 redlabel.
A może z trójmiasta go ktoś chce??
Mi zalega w piwnicy.
Atari i tak podłaczam do dużego lcd.

Jak ktoś chce proszę o info.

5,752

(38 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A czy w jakimś Tomsie 720 był nawigator?
Zawsze wrzucali tam mydos 4.5, a nawigator-a do toms-a710 tki..

**Moja 720stka nie bardzo chce formatować 48tpi polaroid, chociaż wczoraj przyszło pudło od brata z ok. 100dyskietkami 5 i 1/4 właśnie śmieciowych firm i pierwsze 2 dyskietki z brzegu śmieciowe 48tpi sformatowała bez problemu w 720.
Czego totalnie nie umiała zrobić z polaroidami?!!
Jakieś cuda:)

5,753

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor,
Fabia II
- tak chla i to bardzo dużo, ciężko zejść w trasie poniżej 9 na sto.
Jadąc w miarę normalnie 120km/h nie szalejąc.
Ale po 18miesiącach jej użytkowania i przejechaniau 37k km, zamieniłem się na combi w tdi, niestety 1.4tdi.
I auto jest oszczędne potrafi przejechać na baku do 1000km, ale w porównaniu do 1.4 16v nie ma osiągów.
Ale nie róbmy ot.

5,754

(26 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

drac030 napisał/a:
Sikor napisał/a:

do wódki

Zaraz, zaraz, pamięć już nie ta - ale kto to i gdzie narzekał, że na zlotach wódkę piją? ;)


to będziemy teraz pić taką czerwoną wódke pędzoną na myszach:)
A tak poważnie to komplet 6szklanek do whiskacza bardzo chętnie bym nabył....!

5,755

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

przecież mówię o eco...czyli jazda 120km/h

5,756

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sikor,
Musisz mieć super oszczędne auto.
Ja liczę że w dwie strony to będzie 400pln na paliwko....

5,757

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wieczór posłałem priv-a...
Mam nadzieję że w końcu uda mi się pojechać na party.
3miejscy atarowcy jakoś nigdzie nie chcę jeździć.

Nie to co Warszawa:)

5,758

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szkoda że nikt nie chce jechać z 3miasta :(

5,759

(26 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A może szklanki do redlabel-a???
Oczywiście kwadratowe z czerwonym logo /I\ ..

5,760

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

ciekaw czy toms-a z nich dało by się zrobić:)

http://allegro.pl/item1045215958_duze_s ... ietek.html

5,761

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

fajnie wygląda w googlach pacman

5,762

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szanowni Atarowcy z 3miasta.
Czy ktoś się wybiera do Głuchołazów?

Chcę wyjechać 30.07.2010 o godzinie piątej rano z 3miasta.
Trasa do pokonania to ok. 600km.
Chcę przybyć na 12:00 do Głuchołazów.
Automapa twiedzi że to około 8,5h, w ubiegłym roku 7h z obiadem i dwoma przerwami, zbytnio się nie napinając na trasie...
Chętnie zabiorę 1bądź 2osoby na pokład.

Powrót w niedzielę 01.08.2010 późnym wieczorem do 3trójmiasta,odwioze oczywiście pod drzwi do domu.
(koszta to paliwo dzieliny przez liczbę osób+przelot autostradą a1 -17,5pln w jedną stronę)
Czy jest ktoś chętny??

Gep, Stryjek, Adam K, Dracon, Henryk i reszta o której zapomniałem.
**tak wiem na pewno nie przyjadę i etc:)

5,763

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

to jeszcze tylko zdjęcie samej klawiatury z f1-f10:)

ciekawe...

5,764

(38 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ciekawi mnie jaki będzie finał!

5,765

(38 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pajero spróbuj jak pisze Mac:
dyskieteki 96tpi szczególnie polaroid ale DD (hd nie,  bo tomsy ich nie trawią)
Polaroid dd 96tpi to najlepsze dyskietki dla tomsów 720 kb.
O dziwno toms 710  daje radę na 48tpi  sformatować dyskietkę w 720kb i dyskietka działa, a formatowałem je z 15lat temu....
Toms 720 jest bardziej wybredny jeżeli chodzi o dyskietki i nie umie 48tpi sformatować poprawnie w 720kb(przynajmniej te które mam..a mam ich bardzo mało bo zawsze kupowałem 96tpi dd)

co jeszcze zauwarzyłem:
jak sformatuję dyskietkę 48tpi na tomsie 710, działa bez problemu na tomsie 720, w formacie 720kb

Na początek spórbuj lepszych dyskietek.

Sikor napisał/a:

As ma dożywotniego bana na zamówienia u Sikora ;) Jego koszulki idą do puli "wolnych do sprzedaży" - wszystko będę wyliczał i transakcje zawierał w przyszłym tygodniu, jak już wyjdę ze szpitala (teraz mam tylko przepustkę)...


ej spoko.. zaraz zaraz
Sikor podaj mi tylko numer swojego konta i jaki koszt wysyłki..

!!!Nie ruszać moich koszulek!!!

5,767

(12 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Sikorówka to jest to...!

5,768

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Zaxon,
czy dało by się abyś mi to wpakował do atarki wewnętrznie?
np. na dupołazach 2010?
oczywiscie chętnie przyjmę dod. rachunek za zabawę w wewnętrzną wersję...

5,769

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Zdrowia Sikor, mam nadzieję że to jakaś prywatna klinika a nie Nfz....

5,770

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

dokładnie..
NIe każdy potrafi a Ci którzy porafią wiedzą o tym ...I kroją kasę aż miło..

5,771

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

nie cycki bo nikt Tobie nie zapłaci parę k pln za cycki, tylko wesela śluby i jeszcze raz śluby i wesela..

5,772

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

a nie lepiej coś upolować na allegro??
za 50pln można mieć super radio którego nikt nie ukradnie.

Ja ostanio nabyłem takiego "sportowego" blaupunkta za 30pln.
Po tym jak moje dobre radio znikneło wraz z szybą...
DzIAŁA I jest na tyle sportowy że nie zniknie z szybą:)

5,773

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

BartoszP

A zadałeś sobie pytanie ile kosztuje dobry obiektyw i dobra sesja foto???(dobre body typy canon serii 1 ds kosztuje pewnie z 10-15k pln wersji III a jest już wersja IV, proszę nie pisać o 5d bo sam jestem samochistą i katuję L-ki na 350d:))
Dobry obiektyw typu 85L II to koszt 6-7k pln...Tylko że takich obiektywów trzeba mieć kilka. typu 24L II 135L itd.
Maniacy nie używają zooomufff chociaż nowy 70-200L f2.8 is II kosztuje na allegro 9k pln.
+ tony watów w lampach studyjnych itd.

itd. itd.

5,774

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

i odemnie tysz masz głos.
ps. czemu nie Nestle Nam???

Sikor,
chciałbym dwie granatowe
rozmiar: xxl.
std
logo only.

Czy uda się jeszcze??