Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 245 z 294)
pierwsza strona od zeszytu polskiego :)
ech no co,
ktoś poprosił o film przyrodniczy i dj.Zając odpalił :)
*i chyba Pinek nawet dostarczył taki film już nie pamiętam, a później ktoś się darł kucaj do sworda czy jakoś tak...
jak to kiedyś powiedział PW
"ktoś podarował nam czas"
Swordzi do boju!!
no cóż poukładem sobie co nieco aby się wybrać:(
-spróbuję za tydzień!!
od z jakiego miasta ty brykasz???
=pojechać autem na sztaba to średni pomysł, ale gdańsk jest strasznie porypany :)
Grey tylko tak aby łatwo można było trafić.
Bo jak jeżdże po Gfańsku to mnie krew zalewa, bardziej popieprzony niż Warszawa :-D
Solo to dawaj na pomosze :)
intrapna propozycja :)
Grey tylko jakieś łatwe miejsce do znalezienia i jak się da to w miarę blisko skm -ki
Vulgar
zrób parę fotek i napisz co z nim działa czy nie?
poczekajmy asz pomosze odpowie :)
sa tutaj fajne parasolki w Gdyni przy statkach, oraz monciak w Sopocie też całkiem wydaje się być fajny..
A jak ktoś nie lubi tłumu to redłowo ma zajeb*.* smażalnie ryb na plaży z parasolkami, piwo też mają :)
fajnie i szybko się zakończyła aukcją, ciekawe za jaką cenę poszedł ...
no przecia pomosze robi sztaba .:.
tak nad morzem się zapowiada :)
nie każdy ma małe atari w obudowie tower...
z tego co pamiętam to są, ale nie korzystałem,
co 2gi partowicz wynajmuje "melinę" na mieście, także musisz się tylko zorjentować z kim się wybrać do meliny i na prysznic :)
błeee cheche
najlepiej ustawic odpowiednią cenę maksymalną i można sobie spokojnie wylicytowac nowego toms-a 720cr , w 2k8 biore się za zakup flaszki
*qfa nienawidze niemieckiej klawiatury w kiblach hp podczas jazdy obciągiem
** obiąg = pociąg
*** mam zamiar niedługo wystawic ( qfa laptopy z hdmi a nie mają cii ) toms-a 720 ( nie swojego ) zwykły trochę obdarty toms 720 na allegro....
Mac to spotkamy się w libatronie czy w aucie???
mi od 1997 roku nie udało się inaczej przyjechać na każde następne party niż autem... leń ze mnie...
chociaż ostatnio pojechałem do wawy ic.. przy każdym siedzeniu był nawet prunt do laptopa i netu za bardzo nie zrywało :) ach te czasy postępu :)
do przyjedź do słupołazów bądź dupołazów jak to mawia Pinek...
ech muszę zrobić "uplout" z wawy ze swoimi dyskietakami, miałem tam conajmiej 1sztukę w której grała głowica od stacji :)
ja bym taki kciał.. szkoda że nie ma na allegro :)
gdyby ktoś wystawił za 500orjo to bym wcisnął :qp se teras:
tak PINEK, a późbiej jak zgubimy od niej klucz i będziemy %%% to zrobimy konkurs na shakowanie lodówki :)
fajnie było wczoraj w warszawie... asfalt i spaliny :)
Znalezione posty [ 6,101 do 6,125 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.227 sekund, wykonano 15 zapytań