601

(9 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

nie wiem czy w mintowym mc jest to samo co w linuxowym - ale tam jest w opcjach takie cos jak 'learn keys' mozna przypisac do klawisza konkretny kod. Spacja na nierozpoznanym klawiszu i potem naciska sie wlasciwy. Ale nie wiem czy to wogole zadziala na mincie.

602

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

1 Swiatowy Zlot Degenerosceny. Nie ograniczajcie sie do atari :)

603

(41 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

No dobra dobra, chcialem pomoc :)

604

(41 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Ja juz niewiele pamietam (ftp sie skonczylo na kill em all ;)) ale taki objaw (wieszanie po LIST) to mi sie kojarzy z trybem passive i NAT. Tryb pasywny zdaje sie nie przechodzi przez NAT bez 'pomocy' Sprawdzcie tez czy server uzywa passive (komenda PASSIVE - jesli wogole ten server falconowy udostepnia taka komende) Wiecej nie pomoge :)

605

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

x-Adam-x napisał/a:

Wieczór, chyba szybciej jednak wyszukać obrazem, podając adres URL tej miniaturki, nie trzeba nic czytać i przepisywać :)

Ta, uzylem szukania obrazem w google images. 10 sekund. O co ta awantura? :)

606

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

nosty napisał/a:
syscall napisał/a:

imho to srednia jest

Jasne.
Atari też pewnie dla Ciebie "średnie" jest? :P

Mógłbyś jaśniej?

607

(24 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To jest tzw dziewczyna-z-internetu :) Tu masz w lepszej rozdzialce :)

http://www.the-spearhead.com/wp-content ... 10/g14.jpg

imho to srednia jest ale Iwony gustu nie komentuje ;P

608

(25 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

W jakims wywiadzie Hubbard pisal ze muzyke pisal na keyboardzie i basie a potem nuty dawal komus kto wklepywal do jakiegos soundmonitora. Ale szczegolow to nie pamietam ...

609

(254 odpowiedzi, napisanych Zloty)

HAHAHAHAa :)

610

(26 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mnie zastanawia dlaczego margaryna Kasia, a nie Basia. :)

611

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sonar, zastanow sie po trzykroc - dla kogo chciales robic zlot a nie dla kogo nie chciales. Mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi.
Reakcja nieuzasadniona moim zdaniem ...

ps. Spieszmy sie kochac zloty, tak szybko odchodza :)

612

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Rysiek to czlowiek madry i dojrzaly :)

613

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Chyba tylko ty

614

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I wszystko przez jednego amigowca :)

Zalecam namysł i postępowanie z duchem Jah :) Dedykuje Sonarowi! https://www.youtube.com/watch?v=-F5075NJBG0

615

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szeryf, ale zupelnie bez uprzedzen pytam - widzisz jakis wielki problem w tym zeby napisac prace zgodna z tym konkretnym regulaminem? Pominmy na chwile kwestie osobowosciowe i inne takie nietechniczne :)

616

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

erOS napisał/a:

Tego się już nie daje wysłuchiwać. A ponoć Rabka-Zdrój to cenione uzdrowisko :>

Choroby psychiczne leczyc nalezy farmakologią i bolesną psychoterapią :) Uzdrowisko to juz później, na rekonwalescencji, cisza, spokój...

617

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To jest w koncu to party czy nie? Bo nie wiem jak rozumiec post sonara tam wyzej ...

618

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

xxl napisał/a:

nie orientujesz sie w temacie... pierwsze z brzegu: SV ale mogles nie wiedziec, trzeba by opuscic rogatki miasta ;) no to Wapniak?

Bylem na SV zanim ty byles na tym forum :) Ale nie o to idzie :) Przeciez SV tez zbesztales za organizacje :) Czyli nie chodzi o regulmin tylko o party na ktorych kompoty prowadzi ktos inny niz pin? ;)

619

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nic zlego, ciekawi mnie :0

620

(316 odpowiedzi, napisanych Zloty)

xxl: wymien jedno party w Polsce ktore ci odpowiada ze wzgledow regulaminowych? jest takie wogole? Bo jesli nie to moze szukaj party za granica. Emigracja demoscenowa ... nowy trend :0

621

(34 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Bo sikor jak zwykle wie ze dzwonia ale nie wie w ktorym kosciele. W tej łamiglowce z kolorami chodzi o to aby czytac na glos nie slowa tylko nazwy kolorow jakimi sa napisane. Czyli jak napis Zielony jest na zolto to nalezy przeczytac Zolty. I teraz staje sie to kapke trudniejsze :)

Edit: o nie widzialem drugiej strony watku i juz inni popdpowiedzieli :)

622

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Vasco/Tristesse napisał/a:

a jak z Zielonej Góry to Lubuszanin

Jak PKP Intrcity to tak :)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Zgadza się. Tzn. nie uchybiaj jej - w końcowym stadium kariery to ona robiła z vocoderami prawdziwe cuda. To, to się w ogóle nie umywa.
Ale fakt - to ona nauczyła mnie używać vocoderów (do tamtej pory używałem jedynie syntezatorów mowy oraz efektów typu flanger/chorus).

Nie mialem zamiaru nikomu uchybiac ani nadrabiac :) Po prostu styl utworu mi sie skojarzyl z jej tworczoscia :)

624

(30 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Bylo tez cos o Spritzen, to moze o jakims szpitalu :) wojennym

625

(220 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

<joke>
W asskickerze bylo to samo bez weroniki :)))) I to jeszcze zoomowane :) Łeee :))))
</joke>