Cztety dziady. Jeszcze VC.
Zgadnijcie, kto to?
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez thePink
Cztety dziady. Jeszcze VC.
Zgadnijcie, kto to?
tP
Śliczne :)
tP
Ja też poproszę o taką wtyczkę....
tP
Po wyborze papy jest fumata bianka.
A czy na placu św. Piotra fumare nie jest przypadkiem vietato ???
tP
...przytoczę się.
tP
No dobra.
Co powiecie na "demo" na ...... aparat fotograficzny?
Proszę bardzo:
Pouet - http://tiny.pl/hzwrv
YouTube - http://tiny.pl/hzwrz
pozdrowienia
tP
:LOL: :)
tP
Śliczne.
Słucham sobie.
Kiedyś natknąłem się na takie coś, przeglądając Slay Radio.
Ściągnąłem Best of Commodore 64 (C64 SID) remixes 2000 - 2011
Rewelacyjne remixy.
pozdrowienia
tP
Ja w tym roku niestety NIE JADĘ :(:(:(:(
tP
Pomijając koszt przesyłki* - kompletnie za nic.
Niestety Głuchołazy znów ominą mnie w tym roku - ale jeśli ktoś z "Manchesteru Północy" się tam wybiera, to mogę przekazać.A cóż to za cudo na 3.5" dyskietki - czyżby jakaś mavica?
*przy czem rozliczamy się nie wcześniej niż dojdzie(takie moje skrzywienie ;) ).
O ile mi wiadomo, tylko Sony zrobiło aparat na dyskietki - Wikipedia.
Ale obiło mi się o uszy, że istniał aparat zapisujący zdjęcia na LS-120 (inaczej nazywany SuperDisk).
120MB w tych czasach to było coś.....
Słyszał ktoś coś o tym?
pozdrowienia
Willy,
Apartament dwupokojowy = 150 zł/doba chyba ze śniadaniem
Full wypas, ale chyba drożej niż w Sudetach, byłem tam 3 lata temu i było super.
pozdrowienia
tP
Śliczne.
Że się komuś w latach 80 chciało tak rzeźbić :)
pozdrowienia
tP
Jeszcze informacja z Onetu -
podczas E3 gry na PS1 odpalane były z .... win7
a MS twierdził, że to są ... KONSOLE !
Wtopa na max - o ile informacja jest prawdziwa.
Polecam artykuł.
tP
Fajne to było :)
Ale ten tłum..... chyba organizator nie sądził, że aż tyle ludzi przyjedzie.
tP
Ja się tam pojawię w sobotę
i chciałbym tam zostać do niedzieli....
tP
z tego co słyszałem, i przeczytałem na stronie to chyba nie :( piszą tylko o ofertach noclegowych.
Rzeczywiście, na stronie nic nie ma na ten temat.
Na szczęście mam trasą "pieszą" 3,1 km do miejsca gdzie śpię u rodziny.....
Ale przydałoby się na miejscu - będę z latoroślą starszą w wieku lat 9.....
pozdrowienia
tP
A nie można spać "na miejscu"?
tP
Ha,
Gran Trak 10 pamiętam z wczesnego dzieciństwa, musiało to być ponad 30 lat temu
było takie w ośrodku Słoneczny Stok w Suchej Strudze koło Piwnicznej
była to 'stołowa' wersja
pozdrowienia
... chyba się tego boję. Ciekawe ile bzdur nagadałem...
A koledzy mówili, że świetnie się bawiłeś? :)
tP
Pax, pax, pax, pax.....
XL dla mnie i L dla żony :)
pozdrowienia
tP
szkoda ze dos nie widzi partycji w ntfs :) ....
hmm
kiedyś miałem z tym problem i go przeskoczyłem.
ale nie pamiętam czego użyłem.
Szybki google - i mamy takie coś:
spróbuj.
tP
Ja też nr 3.
tP
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.119 sekund, wykonano 8 zapytań