http://atari.pl/powerpyr.mp3 - z gry Power Pyramid - Jullian Skelly, player 4kanalowy. weekendowe combo ;-)
---
powyzej JSW falszowal, jest poprawiona wersja (mp3 zostal stary)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez xxl
http://atari.pl/powerpyr.mp3 - z gry Power Pyramid - Jullian Skelly, player 4kanalowy. weekendowe combo ;-)
---
powyzej JSW falszowal, jest poprawiona wersja (mp3 zostal stary)
http://atari.pl/bombo.mp3 - 4kanaly, 2 kanaly graja to samo, Miker podeslal plik rmt
http://atari.pl/vectron.mp3 - Tim Follin - 3 kanaly, inny player od wczesniej prezentowanych - kanaly moga grac w roznym rytmie... proponuje posluchac na koncu - kontrola glosnosci - to jest robione programowo.
player 4-kanalowy
cover Jet Set Willy (atarowej wersji) na Spectrum by Zilog zagrany na atari: http://atari.pl/jsw_beep.mp3 pod koniec jest cos skaszanionego :/
---
dodam, ze dane dla muzyki zapisane sa w patternach (w odroznieniu od poprzednich) 1 pattern dlugosci 64 zawiera dane dla 4 kanalow.
wydaje mi sie ze juz kiedys zglaszalem taki problem, byly jakies updaty sprawdzam a problem zdaje sie nadal istnieje:
http://atari.pl/bug.xex - dotyczy trybow znakowych z wlaczonym trybem gtia
pionowy pasek na ekranie to PM
---
jeszcze jedno pytanie, czy jest szansa zeby emulator prawidlowo odwarzal dzwiek z gtia?
ja nie znam jak byc szejkiem z lapa na kurku od ropy ale lubie.
TDM zagral na playerze tima follina: http://atari.pl/follininsane.mp3 - grane na gtia (3 kanaly)
czerpac - http://www.youtube.com/watch?v=a-ImrQOuhpw i tym podobnych :)
cos swierzego, bez programu uruchamialnego bo moze jakas 'kolekcja' muzyczna w drodze.
a nie mozna zastosowac jakiegos przelacznika 6502/65816? zastepowanie 6502 oznacza brak 100% zgodnosci :( gdyby jakas dzwigienka np 8bit / 16bit umozliwala calkowite odlaczenie warpa...
mam pytanie, czy mozna zmontowac do atari tlc7528cn jako covoxa?
mam oryginal... nie mowie nie, tego typu odgrywanie wymaga precyzyjnego odmierzania czasu i tu jestem pewny - nie wszystko jest dokladnie takie samo jak na zx.
tim follin z 1bitowego przetwornika: http://atari.pl/startrip2.xex - prawidlowo gra tylko na real atari tu do posluchania w mp3: http://atari.pl/tim.mp3
> jeśli masz na myśli te 6522 co były w komplecie z 65816 PLC z tytułu Pasiowej dopałki F7 to to nie jest to samo
mam na mysli 65816 do Pasiowej doplki a 6522 jest jako bonus :)
jakis czas temu byla zrzutka na 65816 chyba nawet dokladnie ten sam co w tej aukcji (plus chyba 6522 do kompletu) ktos chetny na moja sztuke?
dziwnie filmik zostal zablokowany pare godzin po tym jak podalem link na stronie gdzie sprzedaja ta gierke na iphone :D sprobuje jeszcze raz...
---
doczytalem: jest za darmo do sciagniecia
Witam,
spotkal sie ktos z problemem wykasowania przez youtube przeslanego filmu? na jakiej zasadzie to sie odbywa?
nie dostalem zadnego powiadomienia, film na liscie przeslanych byl, miniaturka sie pokazywala ale wypisywal ze film jest niedostepny :/
?
muzyka z cybernoida1 na beeperze: http://atari.pl/cybernoid.xex
gra zostala poprawiona, prawidlowo dzialala tylko pod emulatorem, teraz powino byc ok:
jest tylko 16 plansz.
prawie zapomnialem jaka t byla mila gierka :)
---
zajrzalem do kodu gry i wyglada to tak:
lda $83
clc
adc #1
cmp #$10
bne _1
lda #$0f
_1 sta $83
... jest tylko 16 plansz.
lotharek jest chyba troszke przewrazliwiony, nie znam Waszych ukladow ale pytanie kazdego skad ma interfejs jest raczej srednie, to juz raczej Pigula powinien sie obrazic :D - skoro tylko on ma (niejawna) pelna dokumentacje do skladania interfejsow.... no? no? pomyslcie dalej ;-)
druga sprawa, draco ma prawo sprzedawac swoj interfejs jak mu sie podoba tylko moim zdaniem nie powinien sie zaslaniac 'komercyjnym' wykorzystaniem - skoro i tak w sieci nie ma dokumentacji zeby sobie to samemu wykonac :-) to kazdy posiadacz powinien sie rejestrowac u autora i wnosic stosowna oplate za korzystanie - ta metoda swietnie sie sprawdza to dlaczego nie na atari? poza tym odpowiedni odzew od userow (nie koniecznie wyrazany w pln) motywuje autora.
player z "the music box" poprawiony: http://atari.pl/machines.xex - odgrywac tylko na prawdziwym atari!
jak to nudne? jak to nudne!!! za kare filmik:
zmienila sie troszke koncepcja gry, na dzis sa dwa tryby pracy generatora:
1. loops of zen
2. entangled
zastanawiam sie tez nad mozliwoscia predefiniowania kilkunastu ksztaltow np gwiazdka, slonik ;-) dzban, cokolwiek, na poziomie entangled i pozwolenie generatorowi na obracanie i laczenie tych elementow ze soba - rotowanie calych zdefiniowanych elementow a nie 'klockow' z ktorych sa zbudowane, kto wie, moze kolejny poziom to by byly zwykle bitmapy z elementami 16x16 ktore trzeba pokrzekrecac zeby powstal obraz?
witam,
podobna gra do loops of zen,
http://poszkole.pl/gry.php?co2=play&idm=107504
na atari bedzie jeszcze wiecej kombinacji (o 8 'klockow' wiecej niz w wersji flashowej)
myslisz, ze jestes dobry w ukladaniu wzorkow? http://atari.pl/entangled.rar - poki co generator i ruszanie kursorem...
ech
jest tam skok do auxmove equ $c311, czy atari8 ma cos rozsadnego pod tym adresem zeby tam skakac? apple2 ma.
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.506 sekund, wykonano 11 zapytań