Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 265 z 294)
Frasuneczek Solo!
Piękna sprawa ufundowanie takich nagród!!!
eee tam Vasku przesadzasz...
Zajczyk podaj mi namiary na Małego albo Mały niech się odezwie!
o suchym pysku nikt tam nie będzie siedział!!!
-od AS-a browar dla potrzebujących !!
Mac rozumiem że Ty stałeś się organizatorem "gazu" (!!) czyli Tobie wręczę kilkanaście browarkuff a TY je rozdysponujesz!
tak pętla jest rulz.. Lewis już niedługo...!!
stary werjsa strony wygląda znacznie lepiej, cieszy mnie fakt że AA wygląda tak jak kiedyś!
to jestem weteranem!
nawet nie mam "1k posta"......
Alex
-Swordzi (reaktywacja) zawsze jeździli w czwartek..
parę razy byliśmy przed organizatorami a w tamtym roku w Ornecie prawie załapaliśmy się na jakieś zebranie samorządu..
a może pojedziecie w Czwartek?
-Zajączek pewnie odpalil by swojego Pug-a ( ciekawe czy ma oc )..
EEE tam mnie się już nie da nawrócić...
-to ja mam nawracać!!
spoko
-jestem dyslektykiem i dysgrafem (!)
Ja po przyjeździe z Quasta biorę się za pisanie swojej pracy.
Temat mam już zatwierdzony!
Alkocholizm wśród .......................
Piszę to całkiem serio!!!!
Forum wygląda inaczej!
- MI się podoba!!!!
dzięki Stryjku jesteś wielki!
porn na monitorku conection lost i koleś leje...
czy ktoś przez przypadek nie mam zgranego mojego avatarka...
-w pracy wykasowałem całą historię netu, a w domu oczywiście nie miałem pojecie z jakiej strony go zassałem..
soory za max offf topic ale avatar był strasznym wyczesem!
lewiS napisał/a:Nastepnym razem trzeba sie wziac za samochod, gdzie nie jest zaciagniety reczny... Ciekawe co by opwiedzial Zajec jakby znalazl swoj pojazd na trawniku, albo np. gdzies kolo rzeczki (lub w niej :P)... ;)
ech naprawdę można się przestraszyć jak się widzi swój samochód spory kawał dalej pod jakimś drzewkiem...
zakładając że się kłado na granicy urwania się filmu...
stare forum było dobre bo stare!
tak jaki Meska też wole stare forum..
przeglądając allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56267055
czy jest to dobra alternatywa do sumy 1k pln?
zna ktoś ten sprzęt?
Umm.... może ktoś ze starej gwardii wytłumaczy mi kim jest ów tajemniczy Marek B. oraz czym charakteryzuje się jego Twórczośc? :))
Otaku
Jest to POLSKI - JMJ .
Bitman tak Kombi zaczynało na c64
Biliński jest słuszny bo "Polski"..
;)
Jeśli zrobi powrót to mam nadzieję że nie będzie to tak jak z Kombi..
Gdzie stare kawałki są naprawdę ponad czasowe ,
-a nowe takie no takie którę nadają się dla wszystkich fanuff "umpa umpa" ... :idea:
-to jak z nową płytą? :idea:
AS - może AS weźmie ?? :: proponuje; tak jak mówiłem powyżej. Sprzęt na podzespoły - do EMERGENCY, monit dla kogoś, kto zamierza coś robić, a nie do handlarza :):):)
Jesli będę jechał ( jak zawsze :oops: ) swoim autem do Ornety to coś tam mogę zabrać..
W tamtym roku dowiozłem sprzęt KAJTKA ( Ś.P. ).
-Nic nie obiecuje bo jeszcze nie wiem jak i czym będziemy jechać do Ornety..
:idea:
Pinku super że będzie koncert..
8O -dla mnie Orneta zaczna się w czwartek... :P
tzn.
W niedzielę to tylko będę chciał spać spać i jeszcze raz spać....
Zresztą będę powidział każdego kto pojedzie po Ornecie na koncerta 8O
potrzebny jest czas....
jak to ktoś gdzieś kiedyś napisał
"ktoś podarował nam czas" :idea:
też chętnie pomogę jeśli jeszcze będę w stanie coś zliczyć 8)
jakiś taki na 368sx był trochę lepszsiejszy :evil: :oops:
Znalezione posty [ 6,601 do 6,625 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.223 sekund, wykonano 12 zapytań