6,651

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin zacznij przeglądać allegro ..
może jakiś szatan skusi się i wystawić od 1zł bcm  :lol:  ;)

6,652

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Xanie a już myślałem że nasz scenowy "diabeł" się przefarbował ;)

6,653

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

spokojnie te "psy gończe" czy psemody czy jak tam się ich zwie allegro
działają...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,654

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pinek od kiedy jesteś blądi? 8)

6,655

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ciekawe kiedy usuną tą aukcję :P

6,656

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

bo to był trochę pijany sztabik 8)

-nikt nic nie "utrfalał" dla potomnych :twisted:

6,657

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

wyciągaj wyciągaj,
-już dopisałem :oops:

6,658

(4 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

fakt drukarka wygląda całkiem okazale :lol:

fakt pieniądze..

-swoją drogą 1200xl za 600pln kup teraz 8)

6,660

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

a więc na sztaba się stawili:

Miker + Sylwia
Jarek ( nowa osoba ! )
Sikor
Draco
Alex
Tatqo
LIZARD
AS


Czyli tradycja Warszawskiego sztaba odżyła na nowo
8)

6,661

(62 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

fajnie i kolorowy...
a jak będzie jeszcz muzykowo 8)

6,662

(96 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ramstain i jeszcze raz to samo..
Polecam 8)  8)  8)

6,663

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

kochani :

Sztab Środa... :twisted:

Będzie "
Tata, Jarek, AS

kto jeszcze będzie?
dodam że środa też bardziej mi pasuje niż sobota ( :oops: ).....

widzę że odpowiada:
Sikorowi, Draco, Lizartowi...
ktoś jeszcze pisać!!! Panowie Atarowcy...

Zostaje jeszcze Miker i Draco.. może ktoś więcej
Panowie pisać kto jeszcze będzie w środę... :rolleyes:

Zapewniamy kaca w czwartek rano :P


Czyli sztab się odbędzie!!!

6,664

(44 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ciekawi mnie ile sONY dopłaciło aby powstało gt4 ( :D )...
i czemu nigdy ta seria nie powstało na nasze blacharki które mają po 2gb ramu itd....


*szczerze konsole dla mnie to dno
-ale ich soft jest niesamowity :P

6,665

(20 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

tak ale:
jak kupiłem Moon Patrol-a byłem chory przez tydzień czasu :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

6,666

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jako że od dawien dawna nie było sztaba może coś "skręcimy"...
Nie dodaję ankiety bo po co... 8)

Jest środa sztaby odbywają się zazwyczaj w sobotę...

A więc kiedy?

-ja jestem otwarty i się dostosuję!

Osobiście dziwi mnie to że w każdym regionie Polski jest sztab ale "u nas" nima od jakiegoś już czasu........
-Może zrobimy jakiegoś "przełom" sztaba ze sprzętem???

Czekam na odpowiedź od :
Mikera, Tatq-a, Sikorka, Xraya, Cedynia, Lizarda,Dely(!), Coberki oraz o reszcie Warszawskich Atarowców o których zapomniałem bądź nie napisałem...

Mam nadzieję że nie będzie to ostani mój post w postaci "sztab Warszawki" i tak nikt nie ...................................................

A więc kochani kto kiedy jak

będzie:

+Yarek będzie ( hmm.. ciekawe kto to- poznam bądź poznamy 8)  )

nie będzie:

Dely ( szkoła - też mam tego dnia szkołę.... nie idę dziewczynnki oddają za mnie jakąś pracę idę na wagary..  )..

6,667

(44 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tak konsola to jedno a soft to co innego... :?


Grand Turismo 4..
-Znam parę osób które kupiło Ps2 + kierę i wspomniane Gt4..

Ta gra "ożywiła" sprzedaż ps2 ..
Przecież ps2 to obecnie jest stara wolna są lepsze niedługo ps3 z niebieskim...
ale dalej się sprzedaje dla gt4 8O


Jest to coś czego Atari Jaguar nie miał wg. mnie  8)

6,668

(20 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

eee tam !
Chodziłem na "automaty" przez rok czasu a jak się dowiedziałem że jest
wersja na Atari... 8)
Zajebi*.* gra :twisted:

6,669

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

super macie "chłopaki" :D
w mojej "wsi" od paru miesięcy nie udało się zorganizować nawet takiego
"malutkiego" sztaba...
:( (  ponoć jest u nas  najwięcej Atarowców 8)

6,670

(25 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

na allegro też można kupić naprawdę dobry sprzęt Atari..
Ostatnio pojawil się Toms 720 i zniknął za jakieś 370pln....

6,671

(102 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mesiu a czy nikt się nie wybiera brum brumem z crackowa???

6,672

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

może jakiś stkowiec coś napisze.. 8)

6,673

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

dołaczył bym się i ja ale  8)

Styjku da się cosik zrobić z zasilaczem... 8)

6,674

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

sn wydaje mi się ( nie pamiętam! dawno było :P  )
jest niezgodna w 360kb z tomsem....
kiedyś z kimś swappowałem kto miał tę stację i jakoś mój toms nie łyknął 360kb :oops:

6,675

(20 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Dreniany z Krakowa ma taką stację 8)
czyt. xf + 3.5 ale czy będzie zgodna z maxi :rolleyes: