Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 272 z 294)
największe "wymogi" to ma doom 3 .....
:P
jeśli mówimy o szybkości to Karinki...
a jeśli to "kombitalności ;) " to np. 1050 z is plate albo ips plate....
dodam że jako posiadacz toms-a ( ponoć szybka stacja bo ma: buforowanie , ultra speed, toms turbo itp)....
jak zobaczyłem jak ta stacje 1050 is coś tam przewalała dyskietki
na toms copier to ręce mi opadły.... mój toms robil to średnio dwa razy wolniej .. a miał przecież 70kbps czy 67kbps ....
-ale było to bardzo dawno temu ....
Słyszał ktoś kiedyś o 1050 i is czy ips plate czy jakoś tak?
jednym słowem potwór.. kiedyś nawet rozmawialiśmy na sztabie o czymś takim :twisted:
ale i tak toms toms toms i jeszcze raz toms :twisted:
pomysł dość "extremalny"... :twisted:
ale może by tak słotr sofci pojechali na forevera :P
dużo on jeszcze tego ma? :idea:
tak przydał by się jakiś sztab......
hmmm komercja komercja to mnie właśnie irytuje bawi się w to liroy
ten pie*.* maly hu.*..
a tak całkiem na serio pomysł całkiem niezły....
-to kiedy misja 3 :twisted:
może specyfikacja co to jest ;)
nie zgadzam się!!
:twisted: proponuję normalną ankietę a nie komisję... ( jeśli ma być komisja no to klasycznie z Rokit-ą :lol: :lol: :lol: )..
:P w końcu wszyscy będą oglądać te logoski a nie tylko komisja..
-takie jest moje zdanie :oops:
eeee tam ciekawe by było jak by się zbadal ten co mial 12,3 ;)
zmien komorke na taka, na ktorej odpalisz emul Atari :)
[ Dodano: Sob Sty 01, 2005 1:21 pm ]
ile za zamontowanie uladu MARIA w XE/XL ?
tzn? :P
wszystkiego naj... naj ...... naj..........
Squard rób rób - ja tam chętnie fdd 1.4 do małego szaraka bym sobie podpiął bo niestety ceny stacji CA/LDW są porażające!
eee tam.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Toms 720 to jest " hiii eeend" cenowych stacji do atarki ;)
jestem jak najbardziej za!
-nie używanam gg, tlena, irc-a, czatuff i innych a coś takiego mógł bym "pozarzywać" np. w pracy...., w domu przy chwili wolnego czasu..
Także jestem z toba Styjek!
-ja też wszystkim wszytkiego najlepszego życzę...
Czyli dużej choineczki, mokrego jajka i takich tam. ;)
- mam nadzieję że nic ci się nie stało....
teraz jest ślisko, jest mgła i ............
:twisted:
i są "lalki" z playboy-a... :idea:
Powracając do tematu:
- kiedy nasz nowy "wielbiciel" przyjedzie na jakieś party :twisted:
jak to się mówi:
"pociągnał mordą po ziemi" ;)
Pozdrówka dla Ex-Lorien-Membera! :D
A może się ktoś ze SLIGHT'ów udzieli.
W Bitter Reality był loaderek-playerek, który sobie nawet TURBO/US włączał, ale był na maxa okrojony. W Overmindzie już lepiej, ale za to pomarzyć można było już o turbo i o wczytywaniu nie przez standardowe SIO. :twisted:
Poza tym zawwsze można przeanalizować kod tego ostatniego demcia (leży sobie grzecznie w bazie plikersów). :)
Vasco: ale ztcp to coś się waliła ta 20-sto linijkowa produxja, nie? ;)
hmm fakt turbo się wyłączało.... ale było coś takiego jak "bufforowanie ścieżek".. i szło to o wiele szybciej.. Kiedyś jak jeszcze over nie był puszczony w świat nawet P.W. mi to pokazywał u siebie że tak można.. ;)
U mnie też "chodziło" z bufforowaniem...
Znalezione posty [ 6,776 do 6,800 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.217 sekund, wykonano 13 zapytań