6,776

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

fajna liczba 8)

6,777

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

największe "wymogi" to ma doom 3 .....
:P

6,778

(40 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

jeśli mówimy o szybkości to Karinki...
a jeśli to "kombitalności ;) " to np. 1050 z is plate albo ips plate....
dodam że jako posiadacz toms-a ( ponoć szybka stacja bo ma: buforowanie , ultra speed, toms turbo itp)....
jak zobaczyłem jak ta stacje 1050 is coś tam przewalała dyskietki
na toms copier to ręce mi opadły.... mój toms robil to średnio dwa razy wolniej .. a miał przecież 70kbps czy 67kbps ....
-ale było to bardzo dawno temu ....
Słyszał ktoś kiedyś o 1050 i is czy ips plate czy jakoś tak?
jednym słowem potwór.. kiedyś nawet rozmawialiśmy na sztabie o czymś takim :twisted:

ale i tak toms toms toms i jeszcze raz toms :twisted:

6,779

(38 odpowiedzi, napisanych Zloty)

pomysł dość "extremalny"... :twisted:
ale może by tak słotr  sofci pojechali na forevera :P

6,780

(6 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

dużo on jeszcze tego ma? :idea:

6,781

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tak przydał by się jakiś sztab......

6,782

(20 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

hmmm komercja komercja to mnie właśnie irytuje bawi się w to liroy
ten pie*.* maly hu.*..


a tak całkiem na serio pomysł całkiem niezły....
-to kiedy misja 3 :twisted:

6,783

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

może specyfikacja co to jest ;)

6,784

(28 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

nie zgadzam się!!
:twisted: proponuję normalną ankietę a nie komisję... ( jeśli ma być komisja no to klasycznie z Rokit-ą  :lol:  :lol:  :lol:  )..
:P w końcu wszyscy będą oglądać te logoski a nie tylko komisja..

-takie jest moje zdanie  :oops:

6,785

(3 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

=
http://www.atariarea.histeria.pl/forum/ ... php?t=2576


=
polisz gretsing  8)  ;)

6,786

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

eeee tam ciekawe by było jak by się zbadal ten co mial 12,3  ;)

6,787

(23 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

zmien komorke na taka, na ktorej odpalisz emul Atari :)

[ Dodano: Sob Sty 01, 2005 1:21 pm ]
ile za zamontowanie uladu MARIA w XE/XL ?

tzn? :P

6,788

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

wszystkiego naj... naj ...... naj..........

6,789

(38 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Gratulacje... :P

6,790

(20 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

8O
debile
8O

6,791

(66 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Squard rób rób - ja tam chętnie fdd 1.4 do małego szaraka bym sobie podpiął bo niestety ceny stacji CA/LDW są porażające!


eee tam.... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Toms 720 to jest " hiii eeend" cenowych stacji do atarki ;)

6,792

(53 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

jestem jak najbardziej za!
-nie używanam gg, tlena, irc-a, czatuff i innych a coś takiego mógł bym "pozarzywać" np. w pracy...., w domu przy chwili wolnego czasu..

Także jestem z toba Styjek!

6,793

(24 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

-ja też wszystkim wszytkiego najlepszego życzę...
Czyli dużej choineczki,   mokrego jajka i takich tam. ;)

6,794

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

- mam nadzieję że nic ci się nie stało....
teraz jest ślisko, jest mgła i ............
:twisted:

6,795

(1 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

i są "lalki" z playboy-a... :idea:

6,796

(30 odpowiedzi, napisanych Zloty)

tzn. w radiu??? :P

6,797

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

stare ale jare ;)

6,798

(26 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Powracając do tematu:
- kiedy nasz nowy "wielbiciel" przyjedzie na jakieś party :twisted:

6,799

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

jak to się mówi:
"pociągnał mordą po ziemi" ;)

6,800

(33 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Pozdrówka dla Ex-Lorien-Membera! :D

A może się ktoś ze SLIGHT'ów udzieli.

W Bitter Reality był loaderek-playerek, który sobie nawet TURBO/US włączał, ale był na maxa okrojony. W Overmindzie już lepiej, ale za to pomarzyć można było już o turbo i o wczytywaniu nie przez standardowe SIO.  :twisted:

Poza tym zawwsze można przeanalizować kod tego ostatniego demcia (leży sobie grzecznie w bazie plikersów). :)

Vasco: ale ztcp to coś się waliła ta 20-sto linijkowa produxja, nie? ;)

hmm fakt turbo się wyłączało.... ale było coś takiego jak "bufforowanie ścieżek".. i szło to o wiele szybciej.. Kiedyś jak jeszcze over nie był puszczony w świat nawet P.W. mi to pokazywał u siebie że tak można.. ;)
U mnie też "chodziło" z bufforowaniem...