6,801

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hmm koszulki roxorowe...
ciekawe ile osób pojawi się w takich na "jakimś" party ;)

6,802

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

!   MegaBlast
@  RoadRace
#  World Karate Championship
$   Draconus
%  Zybex
^   Archon
&   Ninja Commando
*    River Raid
(     A.D. 2044
)     Zybex
-     Przemytnik
=    Miecze Valdgira 2

6,803

(6 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

imponujące :idea:

6,804

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Było mega roxor..
Respecta dla Grzybsonów... 8)

i te wino ;)

6,805

(6 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

nie ma to jak stary tytulik ;)

6,806

(175 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ladies and Gentelmen,

Dzisiaj odbyłem kolejną rozmowę odnośnie lokalizacji SV2k4. Organizacja coprawda spóźniona, ale rusza z miejsca. Jakiś czas temu wysłałem mail'a do AS'a z zapytaniem odnośnie projektora, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi - czy jest ktoś w stanie pomóc mi w tym temacie? Oczywiście postaram się to załatwić z innego źródła, ale bez pewnych kosztów za pewne to się nie obędzie... :(

greets!

hmmm... AS nie dostał maila (?) i przyznaje się bez bicia że właśnie odkrył ten temat...
Nie mam realnych szans na wybranie się... od 8mej rano mam szkołe...
- egzaminy

a tego samego dnia mam jeszcze siedzieć w pracy do 14nastej... )wrrrrrr(

... rozdwoić mi się będzie ciężko
....roztroić nie dam rady

Chciałbym pojechać na te party ale qfa ta szkoła...
A jeśli chodzi o projektor to proponuję "zaczepić" Małego :idea:

6,807

(26 odpowiedzi, napisanych Zloty)

i myślisz że dużo z takiego zlotu zapamiętasz.... ;)
podobał mi się gdzieś cyt Pinokia " ja tam tylko leżę i nic nie robię"..... :twisted:

6,808

(26 odpowiedzi, napisanych Zloty)

VaŚko kcemy party w Łopalenicy :twisted:

6,809

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

hmm.. fajna ta atarka... ;)

6,810

(20 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

seria XL i gadzety do niej, maja najzajebistszy design ze wszystkich modeli /|,  TT/MegaSTE sa na drugim miejscu .

hmmm.... ja tam zawsze wolałem xe...
nie ma to jak szary ;)

6,811

(20 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

a mi bangla ;)
-widać że "ktoś" grając i bawiąc się tą atarką nie "żarł" przy niej i nie pił :twisted:

6,812

(48 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

czekam i ja :twisted:

6,813

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

debile
:lol:

6,814

(5 odpowiedzi, napisanych Konsole)

ech....

6,815

(39 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Otaku...
-wszystko się wyjaśni jak przyjedzieś na "jakieś" party bądź sztab..... :P
Atarowiec dziwny jest ;)

6,816

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

hmmm...... powinienem mieć coś takiego..
kiedyś nawet sam mi coś takiego przesłałeś (?!)..... jakoś tak niechcący ;)

*problem jest w tym że nie mam zielonego pojęcia gdzie to ma...
a swojego Ataraka nie odpalałem od 6lat ( czyt. jakieś 2 lata temu last i nawet coś na nim działało )....
brak czasu brak czasu ale sądzę że to mam :twisted:


**Mały też ma takie problemy..........................

6,817

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

"panofie computerowcy............. :lol:

6,818

(72 odpowiedzi, napisanych Różne)

Sikorku  8O

6,819

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

As robił pętle wokół projektora... :lol:  btw pamietam że jeden macho przyssał sie do tej gry;uprzednio głosząc że zakasuje reszte; jego chłopek zrobił dosłownie trzy kroki i padł na pysk :D

Gep bo ja chodziłem jak ten koleś z "ekranu"... :lol:  :lol:


*zreszta AS "klieił" ten ekran z Małym....

6,820

(21 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

nie 
:D :
-ale sporo wyobraźni i laweta

6,821

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

mi się to bardzo podobało.... :twisted:

6,822

(51 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

nie chce mi się pisać....
najlepsze jest to że "serwer resetuje się raz na 24h"....
8O  :?

6,823

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

a gdzie? 8O

6,824

(11 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

hmm to Toms720 za prawie 400pln wydaje się być tani :P

6,825

(25 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

po czym rozpoznać takiego "[cenzoredd]" GTIA?

Walnięte GTIA mają najnowsze atarki, z ostatnich produkowanych serii, Bodaj (zwykle? zawsze?) 65XE robione na płycie od 130XE. Zapuść jakiekolwiek demo w 16 odcieniach szarości, jak będą dziwne szachownice tam, gdzie powinien byś jednolity kolor, albo szkockie kraty, to GTIA jest rypnięte. U mnie po prostu co drugi ostopień jasności wyglądał jak szkocka krata, zupełnie, jakby GTIA próbował zasymulować pośrednią jasność ditheringiem.
Możesz napisać własny test w basicu, robisz gr.9 i wypełniasz ekran po kolei każdym stopniem jasności. Za każdym razem powinien być oczywiście jednolity kolor na całym ekranie.

coś w tym było... miałem 130stke jedną z ostatnich którą można było qpić w sklepie... i gtia było be :P