Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 273 z 294)
hmm koszulki roxorowe...
ciekawe ile osób pojawi się w takich na "jakimś" party ;)
! MegaBlast
@ RoadRace
# World Karate Championship
$ Draconus
% Zybex
^ Archon
& Ninja Commando
* River Raid
( A.D. 2044
) Zybex
- Przemytnik
= Miecze Valdgira 2
Było mega roxor..
Respecta dla Grzybsonów... 8)
i te wino ;)
nie ma to jak stary tytulik ;)
Ladies and Gentelmen,
Dzisiaj odbyłem kolejną rozmowę odnośnie lokalizacji SV2k4. Organizacja coprawda spóźniona, ale rusza z miejsca. Jakiś czas temu wysłałem mail'a do AS'a z zapytaniem odnośnie projektora, ale do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi - czy jest ktoś w stanie pomóc mi w tym temacie? Oczywiście postaram się to załatwić z innego źródła, ale bez pewnych kosztów za pewne to się nie obędzie... :(
greets!
hmmm... AS nie dostał maila (?) i przyznaje się bez bicia że właśnie odkrył ten temat...
Nie mam realnych szans na wybranie się... od 8mej rano mam szkołe...
- egzaminy
a tego samego dnia mam jeszcze siedzieć w pracy do 14nastej... )wrrrrrr(
... rozdwoić mi się będzie ciężko
....roztroić nie dam rady
Chciałbym pojechać na te party ale qfa ta szkoła...
A jeśli chodzi o projektor to proponuję "zaczepić" Małego :idea:
i myślisz że dużo z takiego zlotu zapamiętasz.... ;)
podobał mi się gdzieś cyt Pinokia " ja tam tylko leżę i nic nie robię"..... :twisted:
VaŚko kcemy party w Łopalenicy :twisted:
hmm.. fajna ta atarka... ;)
seria XL i gadzety do niej, maja najzajebistszy design ze wszystkich modeli /|, TT/MegaSTE sa na drugim miejscu .
hmmm.... ja tam zawsze wolałem xe...
nie ma to jak szary ;)
a mi bangla ;)
-widać że "ktoś" grając i bawiąc się tą atarką nie "żarł" przy niej i nie pił :twisted:
Otaku...
-wszystko się wyjaśni jak przyjedzieś na "jakieś" party bądź sztab..... :P
Atarowiec dziwny jest ;)
hmmm...... powinienem mieć coś takiego..
kiedyś nawet sam mi coś takiego przesłałeś (?!)..... jakoś tak niechcący ;)
*problem jest w tym że nie mam zielonego pojęcia gdzie to ma...
a swojego Ataraka nie odpalałem od 6lat ( czyt. jakieś 2 lata temu last i nawet coś na nim działało )....
brak czasu brak czasu ale sądzę że to mam :twisted:
**Mały też ma takie problemy..........................
"panofie computerowcy............. :lol:
As robił pętle wokół projektora... :lol: btw pamietam że jeden macho przyssał sie do tej gry;uprzednio głosząc że zakasuje reszte; jego chłopek zrobił dosłownie trzy kroki i padł na pysk :D
Gep bo ja chodziłem jak ten koleś z "ekranu"... :lol: :lol:
*zreszta AS "klieił" ten ekran z Małym....
nie
:D :
-ale sporo wyobraźni i laweta
mi się to bardzo podobało.... :twisted:
nie chce mi się pisać....
najlepsze jest to że "serwer resetuje się raz na 24h"....
8O :?
hmm to Toms720 za prawie 400pln wydaje się być tani :P
po czym rozpoznać takiego "[cenzoredd]" GTIA?
Walnięte GTIA mają najnowsze atarki, z ostatnich produkowanych serii, Bodaj (zwykle? zawsze?) 65XE robione na płycie od 130XE. Zapuść jakiekolwiek demo w 16 odcieniach szarości, jak będą dziwne szachownice tam, gdzie powinien byś jednolity kolor, albo szkockie kraty, to GTIA jest rypnięte. U mnie po prostu co drugi ostopień jasności wyglądał jak szkocka krata, zupełnie, jakby GTIA próbował zasymulować pośrednią jasność ditheringiem.
Możesz napisać własny test w basicu, robisz gr.9 i wypełniasz ekran po kolei każdym stopniem jasności. Za każdym razem powinien być oczywiście jednolity kolor na całym ekranie.
coś w tym było... miałem 130stke jedną z ostatnich którą można było qpić w sklepie... i gtia było be :P
Znalezione posty [ 6,801 do 6,825 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.978 sekund, wykonano 8 zapytań