Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 274 z 294)
oj Gep chyba nie masz co czytać.... :lol: :lol:
ale dobre :twisted:
to były czasy... tygodniowo 5do10 "paczek" przychodziło ;)
Pinek czy ty cokolwiek pamiętasz? ;)
Witamy witamy...
Na party zapraszamy :twisted:
spokojnie, spokojnie,
- wszyscy wiedzą że Miker potrafi
:twisted:
Ale przecia kiedyś na jakimś sztabie nam się udało.... :oops:
Także Gep zaczynaj tranować.. Codziennnie czytaj "książkę"
0,5 a z czase 0,75 8)
*Miker miał ciężki dzień i nie tranował przed sztabem :idea:
a ten tylko o tych winach ;)
bo nie ma lepsiejszej stacji do atarki niż toms...
Ostatnio ktoś z naszego forum nabył 720tkę za 370zł jak mnie pamięć nie myli... 8)
chciałem coś napisać ale sie powstrzymam...
mam tylko durne pytanie:
czemu wpisując www.atariarea.histeria.pl widzę jakieś figofago Krap-a?
-qrde nie można dać na tej stronie odnośnika do "prawdziewego atariarea"?
8)
**jakie było moje zdumienie jak wpisałem bez www :P
i nawet wiadomo kto wygrał tą aukcę :twisted:
a gdzie można qpić takiego toms-a? :P
As, ale w ten piątek, czyli jutro, a nie w sobotę...
Przeczytał to AS....
godzina 18:24 piątek zjeb*.* po pracy ( dupa boli od siedzenia, a oczy od patrzenia w 1024/768/100hz )....
Popijając warkę strong....
Qfa może jutro jakiś "mały" sztabik? :P
z racji tego że mam "szkołe" w sob 8-21 ( :? )... i niedziela tyszszsz
w samym centrum... rozumiem że jest sztab i muszę zostać brum brum-a
i i ii
18nasta i Wilcza ;)
fajne tylko czemu nie overmind ;)
hmmm.....
kto ten tego idę spąć.... :!: :idea:
ale "łooo sooo chodzi"....
przecież wypiłemn tylko 4 warki strong... :lol:
hmmm czemu u mnie nia 404 :rolleyes:
Btw, zeby nie bylo oftopik - nasze maluchy tez maja hardsida - nie dosc ze Seban ma toto w fazie prototypowej, to z tego co wiem na ktoryms ze zlotow X lat temu takie urzadzenie dzialalo.
potwierdzam, na RH97 na wlasne uszy sluchalem.
SID byl zdaje sie w atarce gumiego, takiej megawypasionej z tysiacem przelacznikow, centronicsem, TTP i kosiarka do nosa...
był jeszcze wcześniej ) Orneta 96 (
-kto zjedzie niżej :lol:
fajna
ale to już było na AA 8)
hmm... po prostu mam totalnie chroniczny brak czasu...
dodam że jeszcze zaczyna mi się szkoła,
że zupa jest za słona i etc :P
Bardzo chętnie bym pojechał ale szczerze nie wiem czy dam radę :x
ostatnio mam chroniczny brak czasu i jeszcze zaczyna mi się szkoła..
ale sądzę że wygeneruję trochę czasu :P
że wam się to nie znudziło :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Znalezione posty [ 6,826 do 6,850 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.243 sekund, wykonano 15 zapytań