6,826

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

oj Gep chyba nie masz co czytać.... :lol:  :lol:
ale dobre :twisted:

to były czasy... tygodniowo 5do10 "paczek" przychodziło ;)

6,828

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmmm będę.... :twisted:

6,829

(25 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pinek czy ty cokolwiek pamiętasz? ;)


Witamy witamy...
Na party zapraszamy :twisted:

6,830

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

spokojnie, spokojnie,
- wszyscy wiedzą że Miker potrafi 
:twisted:
Ale przecia kiedyś na jakimś sztabie nam się udało.... :oops:
Także Gep zaczynaj tranować.. Codziennnie czytaj "książkę"
0,5 a z czase 0,75  8)


*Miker miał ciężki dzień i nie tranował przed sztabem :idea:

6,831

(56 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

a ten tylko o tych winach ;)

6,832

(19 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

bo nie ma lepsiejszej stacji do atarki niż toms...
Ostatnio ktoś z naszego forum nabył 720tkę za 370zł jak mnie pamięć nie myli... 8)

6,833

(56 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

chciałem coś napisać ale sie powstrzymam...
mam tylko durne pytanie:
czemu wpisując www.atariarea.histeria.pl widzę jakieś figofago Krap-a?
-qrde nie można dać na tej stronie odnośnika do "prawdziewego atariarea"?
8)

**jakie było moje zdumienie jak wpisałem bez www :P

6,834

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

i nawet wiadomo kto wygrał tą aukcę :twisted:

6,835

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a gdzie można qpić takiego toms-a? :P

6,836

(30 odpowiedzi, napisanych Zloty)

As, ale w ten piątek, czyli jutro, a nie w sobotę...


Przeczytał to AS....
godzina 18:24 piątek zjeb*.* po pracy ( dupa boli od siedzenia, a oczy od patrzenia w 1024/768/100hz )....
Popijając warkę strong....
Qfa może jutro jakiś "mały" sztabik? :P

6,837

(30 odpowiedzi, napisanych Zloty)

z racji tego że mam "szkołe" w sob 8-21 ( :?  )... i niedziela tyszszsz
w samym centrum... rozumiem że jest sztab i muszę zostać brum brum-a
i i ii
18nasta i Wilcza ;)

6,838

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

dobre~! ;)

6,839

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

fajne tylko czemu nie overmind ;)

6,840

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hmmm.....

kto ten tego idę spąć.... :!:  :idea:

6,841

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ale "łooo sooo chodzi"....
przecież wypiłemn tylko 4 warki strong... :lol:

6,842

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hmmm czemu u mnie nia 404 :rolleyes:

6,843

(42 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Btw, zeby nie bylo oftopik - nasze maluchy tez maja hardsida - nie dosc ze Seban ma toto w fazie prototypowej, to z tego co wiem na ktoryms ze zlotow X lat temu takie urzadzenie dzialalo.

potwierdzam, na RH97 na wlasne uszy sluchalem.
SID byl zdaje sie w atarce gumiego, takiej megawypasionej z tysiacem przelacznikow, centronicsem, TTP i kosiarka do nosa...

był jeszcze wcześniej ) Orneta 96 (
-kto zjedzie niżej  :lol:

6,844

(30 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

fajna
ale to już było na AA 8)

6,845

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmm... po prostu mam totalnie chroniczny brak czasu...
dodam że jeszcze zaczyna mi się szkoła,
że zupa jest za słona i etc :P

Bardzo chętnie bym pojechał ale szczerze nie wiem czy dam radę  :x

6,846

(30 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ostatnio mam chroniczny brak czasu i jeszcze zaczyna mi się szkoła..
ale sądzę że wygeneruję trochę czasu :P

6,847

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

to mam co ściągać 8)

6,848

(33 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

że wam się to nie znudziło :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,849

(33 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

ech chłopaki chłopaki  ;)

6,850

(7 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

fajne ;)