Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 276 z 294)
Zdjęcia spox!
Ma ktoś może "Paskudowe i Ejktowe zdjęcia". ;)
No bo jesteśmy z "Polland=u" ;)
ech Pinek Pinek teraz możesz mieć jeszcze jeden brum brum jak masz x2 papiery do jednego ;)
i jeszcze się to im nie znudziło :rolleyes:
Spokojnie! Dely pewnie to naprawi ;)
wam gorąco 8)
ja dzisiaj 5.5 km na rowerku w max. deszcz :twisted:
spookojnie wszystko w swoim czasie :twisted:
a skąd pochodzi AS.... ) czytaliśta avatara (
nio to my idziem tera byka wydoić ( ach ta Martynka ona tylko te byki doi!) :lol: :lol: :lol:
cip cip cip - jak się woła na byka? :rolleyes:
-wiem taś taś......
Jak to pisał Miker światła co 100metrufff, grupa Slight stąd też pochodzi....
"grupa" Sword ( sfort soft :D ) tysz, a AŚ mieszka tutaj od zawsze i na zawsze...
Nio i kto wie gdzie mieszkam sobie....
*Mikery i cała Warszawa głosu nie ma :lol: :lol: ;)
Lubię tę swoją stolicę ......
Pinek ciesz się że ktoś CI przesłał dokumenty....
fajna jest "zabawa jak masz pakiet ubezpieczeniowy"....
*testowane na "Zającach" :lol: :lol: :lol: :lol:
czyt. moja lepsza kiedyś połowa miała papiery w link gó*.* 4
-naprawde nie polecam :rolleyes:
Mikuś co ty taki bojowy ;)
qpa to wielka....
mają tylko fajną koszulkę....
i mi się "średnio podoba"... :rolleyes:
fajny pomysł 8)
Gep dzięki za linkownię 8)
ma ktoś "linkę" do tego? :oops:
bo ja nie znać pece demo scena ;)
hmmmm.. mi się średnio podobało( :rolleyes: )....
Mikszey- demo jest zaje*.* kolorowe ;)
muza jest extra... ale te kolorki 8O 8O 8O 8O 8O
uch w końcu po długiej walce demko poszło pod emulcem....
Demko zaje*.*
"fifil calen" miłośniku komody ;)
As - Ustaw 320k - "RAMBO" - u mnie na real sprzęcie działa - a mam właśnie takie rozszerzenie. Dely ma mniej szczęścia.
SOLO KUNA - GDZIE WYBIERACZKA BANKÓW???
Ewentualnie mógłbym przeedytować plik BANKS.DAT, żeby dobrze chodziło na COMPY - ale chyba nie o to tu chodzi... (poza tym nie wiem jakie tam są wartości dla tej rozrzerzki) :?
Mikuś przetestowałem wszystkie możliwe ustawienia.. Najdłużej działa na 1088 8O
na 2giej styronie nic się złego nie dzieje, leci od poczatku do konca... no co wy ... naprawcie sobie emulatory.
przed chwilką zaistalowałem jeszcze raz wersje 4.0c i nic...
odkrykłem że jak ustawię pamięc 1088 to idzie trochę dalej i nie krzaczy się na początku :idea:
ja będę termin raczej dowolny 8)
Znalezione posty [ 6,876 do 6,900 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.232 sekund, wykonano 16 zapytań