6,876

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ech serduszka :rolleyes:

6,877

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zdjęcia spox!
Ma ktoś może "Paskudowe i Ejktowe zdjęcia". ;)

6,878

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No bo jesteśmy z "Polland=u" ;)

6,879

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ech Pinek Pinek teraz możesz mieć jeszcze jeden brum brum jak masz x2 papiery do jednego ;)

6,880

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

i jeszcze się to im nie znudziło :rolleyes:

6,881

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Gratulejszyn! ;)

6,882

(11 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Spokojnie! Dely pewnie to naprawi ;)

6,883

(25 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

wam gorąco 8)
ja dzisiaj 5.5 km na rowerku w max. deszcz :twisted:

6,884

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

spookojnie wszystko w swoim czasie :twisted:

6,885

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

pomysł nie jest zły ;)

6,886

(39 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

a skąd pochodzi AS.... ) czytaliśta avatara (
nio to my idziem tera byka wydoić ( ach ta Martynka ona tylko te byki doi!)  :lol:  :lol:  :lol:
cip cip cip - jak się woła na byka? :rolleyes:
-wiem taś taś......


Jak to pisał Miker światła co 100metrufff, grupa Slight stąd też pochodzi....
"grupa" Sword ( sfort soft :D ) tysz, a AŚ mieszka tutaj od zawsze i na zawsze...
Nio i kto wie gdzie mieszkam sobie....

*Mikery i cała Warszawa głosu nie ma :lol:  :lol:  ;)
Lubię tę swoją stolicę ......

6,887

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pinek ciesz się że ktoś CI przesłał dokumenty....
fajna jest "zabawa jak masz pakiet ubezpieczeniowy"....

*testowane na "Zającach" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
czyt. moja lepsza kiedyś połowa miała papiery w link gó*.* 4
-naprawde nie polecam :rolleyes:

6,888

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Mikuś co ty taki bojowy ;)

6,889

(7 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

qpa to wielka....
mają tylko fajną koszulkę....
i mi się "średnio podoba"... :rolleyes:

6,890

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

fajny pomysł 8)


Gep dzięki za linkownię 8)

6,891

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ma ktoś "linkę" do tego? :oops:

bo ja nie znać pece demo scena ;)

6,892

(7 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

hmmmm.. mi się średnio podobało( :rolleyes: )....

6,893

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Mikszey- demo jest zaje*.* kolorowe ;)

6,894

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

muza jest extra... ale te kolorki 8O  8O  8O  8O  8O

6,895

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

uch w końcu po długiej walce demko poszło pod emulcem....
Demko zaje*.*

"fifil calen" miłośniku komody ;)

6,897

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

As - Ustaw 320k - "RAMBO" - u mnie na real sprzęcie działa - a mam właśnie takie rozszerzenie. Dely ma mniej szczęścia.

SOLO KUNA - GDZIE WYBIERACZKA BANKÓW???

Ewentualnie mógłbym przeedytować plik BANKS.DAT, żeby dobrze chodziło na COMPY - ale chyba nie o to tu chodzi... (poza tym nie wiem jakie tam są wartości dla tej rozrzerzki)  :?

Mikuś przetestowałem wszystkie możliwe ustawienia.. Najdłużej działa na 1088 8O

6,898

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

na 2giej styronie nic się złego nie dzieje, leci od poczatku do konca... no co wy ...  naprawcie sobie emulatory.

przed chwilką zaistalowałem jeszcze raz wersje 4.0c i nic...
odkrykłem że jak ustawię pamięc 1088 to idzie trochę dalej i nie krzaczy się na początku :idea:

6,899

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ja będę termin raczej dowolny 8)

6,900

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Iksie 2strona! :(