Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 277 z 294)
Miker wtedy jeszcze nie wiedzialem ze jakas stacja ca2001,ldw mi ozyje ;]
nie no, luzik :)
A w ogóle to zawsze w skorupę można wsadzić twardego dyska lub CD. :)
...Bo moge go teraz kupic za 140 zybli ;/ i niewiem czy cena nie jest za mala/duza ;) i czy ta modyfikacja stacji jest najlepsza z dostepnych na rynqu ? ;]
Hmm... 140? W sumie na allegro taniej można stację (gołą) trafić, troszki dużo.
jak mnie pamięć nie myli to kiedyś kosztowało multi 700 tyś złoty(!)
140 osobiście uważam że do spora cena :idea:
fakt 2stronka demka nie działa pod emulcem :(
tak a po odwiedzeniu kilku miał by już problemy z "lansowaniem" się... 8)
tak tak... multi to potrafił "czyścić" dyskietki...
kiedyś jednemu kolesiowi wyczyścił ponoć jedyną( :?: ) kopię trac kopiera dla Toms/360/720/710... :rolleyes:
multi będzie fajne 8)
-bufforowanie ścieżek+ zabezpieczenia....
turbo tego nie będzie miała( :rolleyes: )...
Ale multi ma też wady.....
zresztą pewnie sam wiesz o czym piszę 8)
ale w zimę parasolek raczej chyba nie będzie 8)
A czemu nie? Byle tylko nie napisali tak, jak na stronie Ornety. :) Może i warto, bo ja póki Asskickera w styczniu nie zobaczyłem, moja mentalność znajdowała się w matrixie, sądząc że Atarka ma scenę na etapie "rasters & scrollers". ;) Niech się ludzie dowiedzą, choćby pukali w głowę - to chyba będzie jeszcze lepiej, taki trik psychologiczny poczucia odmienności. :)
to chyba trochę mało widziałeś 8)
Votki to był dobry pomysł.. Szkoda tylko że na kompotach prawie każdy ziewał i chciał iść spać :rolleyes:
ale żeby nie wiedzieć gdzie się kuca ;)
Gep zwie to coś się (chyba :rolleyes: ) siłownia(!) otwarta na 100% w sobotę i ponoć w piątek... Ale panowały różne wersje kiedy to jest otwarte...
Orneckie czicksy same nie wiedziały kiedy i gdzie się"bawią" ;)
a przemytnik w czym był napisany? :idea:
W moim mieście będzie zapewnie najdrożej..
:(
chociaż komodziaże mieli norta - ciekawe ile kosztowało ich zorganizowanie tego? :rolleyes:
Cedyniu a "na czym" grasz?
bo nie wiem czy zacząć zasysać
:oops: ( podskowacze z 2.5atlonikiem 1giga gf ti 4200 128mb ? )
:idea:
tak tak bo cię wyniosą 8)
*lub wniosą... ;)
a jak pytałem czy podłączymy,to usłyszałem : ...nie chcem mi sie... :lol:
Bo nie było za bardzo do czego... ( projektor gdzieś się przepił :lol: :lol: ) na lapie Zajca "zalczył" Solo i NG ...
Powstrzymywał brak "jakiegoś zwykłego grzyba"..... 8)
a ja "targałem" z Małym wypalarę dvd i płytki i nawet z bagażnika nie została wyciągnietą :cry:
A przytargaliśmy ich "małe" wiaderko i nawet miałem clona cd( :lol: )
i dvd aby to można było łatwo płyki kopiować.... ;)
widać jak czasami nuuuuuudzi się w pracy ;)
napisałem to nie jasno:
nie ma to jak stać się na chwilę "MacGyverem"... ;)
he he he!!!!
tak to jest jak mówią pij szybciej bo się ściemnia ;)
I wszystko jasne ;)
Nie ma to jak MacGyver..... 8)
Jak to nie zgodnie z :
http://www.orneta.net/mdk.php
"::: Ogólnopolski zlot komputerowy
Jest to coroczny ogólnopolski zlot komputerowych zapaleńców, na którym omawiane są najnowsze ciekawostki ze świata komputerów."
Dracon czy nie omawialiśmy nowinek? :lol: :lol: :lol: :lol:
Szkoda że nasz Quast nie został opisany :(
też chętnie bym przyjechał na takie zimowe party ;)
Znalezione posty [ 6,901 do 6,925 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 14 zapytań