6,901

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Miker wtedy jeszcze nie wiedzialem ze jakas stacja ca2001,ldw mi ozyje ;]

nie no, luzik :)

A w ogóle to zawsze w skorupę można wsadzić twardego dyska lub CD. :)

...Bo moge go teraz kupic za 140 zybli ;/ i niewiem czy cena nie jest za mala/duza ;) i czy ta modyfikacja stacji jest najlepsza z dostepnych na rynqu ? ;]

Hmm... 140? W sumie na allegro taniej można stację (gołą) trafić, troszki dużo.

jak mnie pamięć nie myli to kiedyś kosztowało multi 700 tyś złoty(!)
140 osobiście uważam że do spora cena :idea:

6,902

(66 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

fakt 2stronka demka nie działa pod emulcem :(

6,903

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

tak a po odwiedzeniu kilku miał by już problemy z "lansowaniem" się... 8)

6,904

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

tak tak... multi to potrafił "czyścić" dyskietki...
kiedyś jednemu kolesiowi wyczyścił ponoć jedyną( :?: ) kopię trac kopiera dla Toms/360/720/710... :rolleyes:

6,905

(15 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

multi będzie fajne 8)
-bufforowanie ścieżek+ zabezpieczenia....

turbo tego nie będzie miała( :rolleyes: )...

Ale multi ma też wady.....
zresztą pewnie sam wiesz o czym piszę 8)

6,906

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

dokładnie!!!
:idea:

6,907

(61 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ale w zimę parasolek raczej chyba nie będzie 8)

6,908

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A czemu nie? Byle tylko nie napisali tak, jak na stronie Ornety. :) Może i warto, bo ja póki Asskickera w styczniu nie zobaczyłem, moja mentalność znajdowała się w matrixie, sądząc że Atarka ma scenę na etapie "rasters & scrollers". ;) Niech się ludzie dowiedzą, choćby pukali w głowę - to chyba będzie jeszcze lepiej, taki trik psychologiczny poczucia odmienności. :)

to chyba trochę mało widziałeś 8)

6,909

(2 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

eeee :idea:

6,910

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Votki to był dobry pomysł.. Szkoda tylko że na kompotach prawie każdy ziewał i chciał iść spać :rolleyes:

6,911

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ale żeby nie wiedzieć gdzie się kuca ;)

6,912

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Gep zwie to coś się (chyba :rolleyes: ) siłownia(!) otwarta na 100% w sobotę i ponoć w piątek... Ale panowały różne wersje kiedy to jest otwarte...
Orneckie czicksy same nie wiedziały kiedy i gdzie się"bawią" ;)

6,913

(18 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

a przemytnik w czym był napisany? :idea:

6,914

(61 odpowiedzi, napisanych Zloty)

W moim mieście będzie zapewnie najdrożej..
:(

chociaż komodziaże mieli norta - ciekawe ile kosztowało ich zorganizowanie tego? :rolleyes:

6,915

(8 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Cedyniu a "na czym" grasz?
bo nie wiem czy zacząć zasysać
:oops: ( podskowacze z 2.5atlonikiem 1giga gf ti 4200 128mb ? )
:idea:

6,916

(61 odpowiedzi, napisanych Zloty)

tak tak bo cię wyniosą 8)
*lub wniosą... ;)

6,917

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

a jak pytałem czy podłączymy,to usłyszałem : ...nie chcem mi sie...  :lol:

Bo nie było za bardzo do czego... ( projektor gdzieś się przepił :lol:  :lol:  ) na lapie Zajca "zalczył" Solo i NG ...
Powstrzymywał brak "jakiegoś zwykłego grzyba"..... 8)

6,918

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

a ja "targałem" z Małym wypalarę dvd i płytki i nawet z bagażnika nie została wyciągnietą :cry:

A przytargaliśmy ich "małe" wiaderko i nawet miałem clona cd( :lol: )
i dvd aby to można było łatwo płyki kopiować.... ;)

6,919

(8 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

widać jak czasami nuuuuuudzi się w pracy ;)

6,920

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

napisałem to nie jasno:
nie ma to jak stać się na chwilę "MacGyverem"... ;)

6,921

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

he he he!!!!
tak to jest jak mówią pij szybciej bo się ściemnia ;)

6,922

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I wszystko jasne ;)
Nie ma to jak MacGyver..... 8)

6,923

(10 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Jak to nie zgodnie z :
http://www.orneta.net/mdk.php

"::: Ogólnopolski zlot komputerowy
Jest to coroczny ogólnopolski zlot komputerowych zapaleńców, na którym omawiane są najnowsze ciekawostki ze świata komputerów."


Dracon czy nie omawialiśmy nowinek? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,924

(10 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Szkoda że nasz Quast nie został opisany :(

6,925

(61 odpowiedzi, napisanych Zloty)

też chętnie bym przyjechał na takie zimowe party ;)