6,926

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

i jakoś nikt tego nie licytuje ;)

6,927

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

tak tak polo mimo że miało "okres olejowy" dojechało bez problemu ;)

Pętle zrobiliśmy  na największym rondzie w Olsztynie :lol:  :lol:  :lol:

6,928

(8 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Zajebiste "stare" demko ;)

6,929

(22 odpowiedzi, napisanych Zloty)

he he he maniacy.... 8)

6,930

(4 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Noo... "najnowsze ciekawostki ze świata komputerów" brzmi powaznie... :)


:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,931

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

jaki inteligent, jest fajnie bo jestem pijany, bezmogowiec jeden, bedzie fajniej jak wystawisz demo

mÓWI  tebe więc zamknij gębę? gdzieś to kiedyś było!
:rolleyes:
-"trza" było przyjechać a nie pisać że bezmózgowiec skoro nic mi się nie "wygło".... czasami jedynie trochę przecieka ale to czasami


temata "trza" zamknąć... ;)

oo a wiesz kto robi co i po co? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,932

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja tylko jestem ciekawy jak się "powodzi" ekipie do Crakcow-a...
Pamiętajcie że Fso nie przewidziało Quast-a :idea:

I tak było mega roxowo i rólu! :twisted:

6,933

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Było mega Rulu Roxor! ;)

Frasunek dla Ejkta :D

Szkoda tylko że moje auto piło więcej niż ja :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,934

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dla wszystkich zainteresowanych,.,
Jestem pijany w 4du*.**

jest RÓLU!!!

Kogo niema niech ......................................

6,935

(43 odpowiedzi, napisanych Zloty)

i tak właśnie powinno być  8O

6,936

(14 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

AS: A tobie po co zdymiony falcon - lepiej już MacGyvera pytaj się o części, a jeśli poszedł tam Videl, to raczej pa pa! ;)

???????? MikuŚ zawsze chciałem mieć flaszkę(!)
8) 

wiesz może coś o niej? ;)

6,937

(3 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Cedyniu bież bież.... Trzeba szykować clona do kopiowania filmufff ;)

6,938

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sword planuje poranny desant czwartkowy..... ;)

6,939

(14 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

a kto to jest :?:

6,940

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Dzięki, przyjacielu. :)

Skoro już przy allegro jesteśmy...
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=609430
Znaleziono na ddr

8O  8O  8O  8O  8O  8O

6,941

(43 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ja też zapewnię jakiś "saport w postaci" paru piwek na miejscu..

6,942

(6 odpowiedzi, napisanych Różne)

Nie Sikorku właśnie nic nie piłem...
-może dlatego :P

6,943

(20 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Gość wygląda( ;) ) całkiem spoko ;)

6,944

(14 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Paskud? jedyna osoba która przychodzi mi do głowy :idea:

6,945

(10 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

dlatego nie intresuje mnie "demo scena" pc :P

6,946

(4 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Gierka stara bo stara ale i tak jest bardzo fajna 8)

6,947

(6 odpowiedzi, napisanych Różne)

a nie lepiej przełożyć "konkurs" i zrobić go podczas trwania party? ;)

6,948

(43 odpowiedzi, napisanych Zloty)

szkoda że kolejna osoba "wypada" :(

6,949

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Atari "staje się modne"..... ;)

6,950

(3 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Szkoda Sikorku że tak późno.... :idea:
Ale jak napisał Solo :twisted: