Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 278 z 294)
i jakoś nikt tego nie licytuje ;)
tak tak polo mimo że miało "okres olejowy" dojechało bez problemu ;)
Pętle zrobiliśmy na największym rondzie w Olsztynie :lol: :lol: :lol:
Zajebiste "stare" demko ;)
Noo... "najnowsze ciekawostki ze świata komputerów" brzmi powaznie... :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jaki inteligent, jest fajnie bo jestem pijany, bezmogowiec jeden, bedzie fajniej jak wystawisz demo
mÓWI tebe więc zamknij gębę? gdzieś to kiedyś było!
:rolleyes:
-"trza" było przyjechać a nie pisać że bezmózgowiec skoro nic mi się nie "wygło".... czasami jedynie trochę przecieka ale to czasami
temata "trza" zamknąć... ;)
oo a wiesz kto robi co i po co? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja tylko jestem ciekawy jak się "powodzi" ekipie do Crakcow-a...
Pamiętajcie że Fso nie przewidziało Quast-a :idea:
I tak było mega roxowo i rólu! :twisted:
Było mega Rulu Roxor! ;)
Frasunek dla Ejkta :D
Szkoda tylko że moje auto piło więcej niż ja :lol: :lol: :lol: :lol:
Dla wszystkich zainteresowanych,.,
Jestem pijany w 4du*.**
jest RÓLU!!!
Kogo niema niech ......................................
i tak właśnie powinno być 8O
AS: A tobie po co zdymiony falcon - lepiej już MacGyvera pytaj się o części, a jeśli poszedł tam Videl, to raczej pa pa! ;)
???????? MikuŚ zawsze chciałem mieć flaszkę(!)
8)
wiesz może coś o niej? ;)
Cedyniu bież bież.... Trzeba szykować clona do kopiowania filmufff ;)
Sword planuje poranny desant czwartkowy..... ;)
ja też zapewnię jakiś "saport w postaci" paru piwek na miejscu..
Nie Sikorku właśnie nic nie piłem...
-może dlatego :P
Gość wygląda( ;) ) całkiem spoko ;)
Paskud? jedyna osoba która przychodzi mi do głowy :idea:
dlatego nie intresuje mnie "demo scena" pc :P
Gierka stara bo stara ale i tak jest bardzo fajna 8)
a nie lepiej przełożyć "konkurs" i zrobić go podczas trwania party? ;)
szkoda że kolejna osoba "wypada" :(
Atari "staje się modne"..... ;)
Szkoda Sikorku że tak późno.... :idea:
Ale jak napisał Solo :twisted:
Znalezione posty [ 6,926 do 6,950 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.246 sekund, wykonano 16 zapytań