Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 279 z 294)
komus się trochę nudziło :lol: :lol: :lol: :lol:
hmm niech ktoś "wrzuci na dysk" jak działa to będzie można puścić w Ornecie :twisted:
fajne!
komuś się chyba bardzo nudziło i wiedział po co ma "lutownicę" ;)
"bo to zła kobieta była" ;)
jade ciapongiem. i zabieram na zlot mojego faceta >_>.... bo kto powiedział, że to faceci mają swoje żony/kobiety/narzeczone/whuteva tylko zabierać? ;p
hmm.. "z drzewem do lasu" ;)
w sumie szkoda(!) kiedyś słuchając prawie przez miesiąc jej płytki dowiedziałem się kto to śpiewa po roku :lol: :lol: :lol: :lol:
ech fakt faktem ale dla większości "taką Orneta" to święto...
i trzeba się napić ze starymi i nowymi znajomymi ;)
że co??? - eee... pijany byłem! :lol:
-nie wiem MikuŚ nie wnikam...
mam nadzieję że nie obudziłeś się i nie było "kojot może odgryść sobie nogę"..... gdzieś juz to było w jednym takim "Polskim" filmie... ;)
nie bijcie juszszsz !
ciekawiło mnie bo wiem co to 400 i 800 a 410 to nie bardzo wiedziałem :oops:
tak tak a410?
a co to jest? 8)
Miku$ ty chcesz ją wyciągnąć, czy wyrwać? :D
-z tevaeeenu raz tylko pokazaliśmy wojciechowskiej a w zasadzie jej cyckom że jednak samochuddd jest szybszy od ści
gacza :twisted:
a ja se qpiłem w sklepie bo miała 2razy tyle ramu co komoda oraz "gablotka" z grami była też 2x większa.... ;)
oczywiście w polsce i nie w pewexie :idea:
drzaga powinna zostać wyciągnietą...
;)
zgadzam się w 100% z Bewu!
sprzęt powinien trafić do osób które będę go potrzebowały a nie "zapełnią nim allegro i etc"..... :idea:
Lewis jesli chcesz to moge zabrac te rzeczy do ornety( z Asem jedziemy jednym atutkiem wiec chyba sie zmieszcza, mam nadzieje ze AS sie zgodzi:)
AS -zgodzisz sie?
AS się kategorycznie nie zgadza :cry:
A tak serio to jest to jakiś wielki pakunek?
Dla wuuujka AS-a przydała by się jakaś obudowa do 130xe....
;)
no to biorę "wiadro" czystych dvd-r .....
Mały jakie ci się dobrze nagrywają (mi plusy!) a tobie?
Tylko może tym razem nie kopiujmy filmufff clonem dvd ;)
a wiecie co. a ja bym dodal do tego kompo inne widowiskowe game compo, takie, gdzie po %% bedzie fajnie. pograc w NFS:U na big screenie z kierownica (moge zalatwic jakas). Kazdy pokaze, jaki z niego kierowca. i nie przyjmuje zadnych "buu to pc, nie atari" bo akurat w tym przypadku nie chodzi o to, a chcialbym zoabczyc jak np. dely na fazce smiga ulicami ; )
Solo nf:u
fajna gra.....
tylko czemu ścigamy się na cała mile i pod górę....
Przeszedłem już tylę razy że cho cho....
Street Legal Red Line ... Nie ma lepszej gry...
Fizyka, !!!GARAŻ!!!!
Dodam że mój pickup v8 który ma 2800hp + strzał 500hp z nitro nie ma sobie równych... (dodam że ruszam że "strzałem z piątki a czas to 5s na ćwiartkę 8) -auto jest pędzone metanolem )....
Tylko ta gra mi się znudziła jakiś rok temu.......
Czekam na nf:u2! :twisted:
To tyle jeśli chodzi o ot z mojej strony! :oops:
WK i tenis 2600 ;)
Mały szkoda że nie jedziesz :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorka, że trochę Offtopic, ale podobno są tabletki zwalczające kaca, które posiadają tę cechę, że zażywa się je w trakcie picia, a nie po - może warto pomyśleć o zakupie partii w.w. tabletek z myślą o RTL? ;)
słyszałem o tym!!!!
jak to działa to idę sobie qpić "wiadro" tych tabletek :lol: ;)
nie mogę się doczekać Ornety :twisted:
Sikorku stronka spox..
Jak na "stronę z notatnika" spoko..!
Ale stronka pewnie będzie się rozwijać! ;)
Gep a może a czwartek to nie jest dobry termin?
-piątek to koniec tygodnia :lol: :lol: :lol: :lol:
ja bym jeszcze dorzucił megablasta :twisted:
a ja zupełnie nie czytam!
i jest to dla mnie "nowość" 8O
Tatuś chyba nie damy rady ;)
Znalezione posty [ 6,951 do 6,975 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.240 sekund, wykonano 18 zapytań