6,951

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

komus się trochę nudziło :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,952

(5 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

hmm niech ktoś "wrzuci na dysk" jak działa to będzie można puścić w Ornecie :twisted:

6,953

(4 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

fajne!
komuś się chyba bardzo nudziło i wiedział po co ma "lutownicę" ;)

6,954

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

"bo to zła kobieta była" ;)

6,955

(59 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jade ciapongiem. i zabieram na zlot mojego faceta >_>.... bo kto powiedział, że to faceci mają swoje żony/kobiety/narzeczone/whuteva tylko zabierać? ;p

hmm..  "z drzewem do lasu" ;)

6,956

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

w sumie szkoda(!) kiedyś słuchając prawie przez miesiąc jej płytki dowiedziałem się kto to śpiewa po roku :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,957

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ech fakt faktem ale dla większości "taką Orneta" to święto...
i trzeba się napić ze starymi i nowymi znajomymi ;)

6,958

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

że co??? - eee... pijany byłem! :lol:

-nie wiem MikuŚ nie wnikam...
mam nadzieję że nie obudziłeś się i nie było "kojot może odgryść sobie nogę"..... gdzieś juz to było w jednym takim "Polskim" filmie... ;)

6,959

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

nie bijcie juszszsz !
ciekawiło mnie bo wiem co to 400 i 800 a 410 to nie bardzo wiedziałem :oops:

6,960

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

tak tak a410?
a co to jest? 8)

6,961

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Miku$ ty chcesz ją wyciągnąć, czy wyrwać? :D

-z tevaeeenu raz tylko pokazaliśmy wojciechowskiej a w zasadzie jej cyckom że jednak samochuddd jest szybszy od ści
gacza :twisted:

6,962

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a ja se qpiłem w sklepie bo miała 2razy tyle ramu co komoda oraz "gablotka" z grami była też 2x większa.... ;)
oczywiście w polsce i nie w pewexie :idea:

6,963

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

drzaga powinna zostać wyciągnietą...
;)

6,964

(42 odpowiedzi, napisanych Zloty)

zgadzam się w 100% z Bewu!
sprzęt powinien trafić do osób które będę go potrzebowały a nie "zapełnią nim allegro i etc"..... :idea:

6,965

(38 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Gep, zabieraj! ;)

6,966

(42 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Lewis jesli chcesz to moge zabrac te rzeczy do ornety( z Asem jedziemy jednym atutkiem wiec chyba sie zmieszcza, mam nadzieje ze AS sie zgodzi:)

AS -zgodzisz sie?

AS się kategorycznie nie zgadza :cry:

A tak serio to jest to jakiś wielki pakunek?
Dla wuuujka AS-a przydała by się jakaś obudowa do 130xe....
;)

6,967

(38 odpowiedzi, napisanych Zloty)

no to biorę "wiadro" czystych dvd-r .....
Mały jakie ci się dobrze nagrywają (mi plusy!) a tobie?

Tylko może tym razem nie kopiujmy filmufff clonem  dvd ;)

6,968

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

a wiecie co. a ja bym dodal do tego kompo inne widowiskowe game compo, takie, gdzie po %% bedzie fajnie. pograc w NFS:U na big screenie z kierownica (moge zalatwic jakas). Kazdy pokaze, jaki z niego kierowca. i nie przyjmuje zadnych "buu to pc, nie atari" bo akurat w tym przypadku nie chodzi o to, a chcialbym zoabczyc jak np. dely na fazce smiga ulicami ; )

Solo nf:u
fajna gra.....
tylko czemu ścigamy się na cała mile i pod górę....
Przeszedłem już tylę razy że cho cho....
Street Legal Red Line ... Nie ma lepszej gry...
Fizyka, !!!GARAŻ!!!!

Dodam że mój  pickup v8 który ma 2800hp + strzał 500hp z nitro nie ma sobie równych... (dodam że ruszam że "strzałem z piątki a czas to 5s na ćwiartkę 8)  -auto jest pędzone metanolem )....
Tylko ta gra mi się znudziła jakiś rok temu.......
Czekam na nf:u2! :twisted:
To tyle jeśli chodzi o ot z mojej strony! :oops:


WK i tenis 2600 ;)

6,969

(38 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mały szkoda że nie jedziesz :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,970

(59 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sorka, że trochę Offtopic, ale podobno są tabletki zwalczające kaca, które posiadają tę cechę, że zażywa się je w trakcie picia, a nie po - może warto pomyśleć o zakupie partii w.w. tabletek z myślą o RTL? ;)


słyszałem o tym!!!!
jak to działa to idę sobie qpić "wiadro" tych tabletek :lol:  ;)
nie mogę się doczekać Ornety :twisted:

6,971

(12 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Sikorku stronka spox..
Jak na "stronę z notatnika" spoko..!
Ale stronka pewnie będzie się rozwijać! ;)

6,972

(15 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Gep a może a czwartek to nie jest dobry termin?
-piątek to koniec tygodnia :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

6,973

(42 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ja bym jeszcze dorzucił megablasta :twisted:

6,974

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

a ja zupełnie nie czytam!
i jest to dla mnie "nowość" 8O

6,975

(40 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tatuś chyba nie damy rady ;)