A może Hadesa
Mam 2szt :) 060
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
A może Hadesa
Mam 2szt :) 060
AS... napisał/a:Kup sobie Falcon-a :)
Kup sobie Amigę :P :)
Mam a1200 060 :p
Kup sobie Falcon-a :)
Potwierdzam śmietnik nad śmietnikami a nie Joy :(
W weekend Synek zabił 2szt, a graliśmy w megablasta 260xe :P
Jak się te śmietniki skończyły i dostał QS 137F, to już można było grać normalnie.
One muszą mieć jakąś wadę fabryczną, albo brak plastiku plastiku?
Zaczyna się robić ciekawie :)
Atari zadziwia do dziś.
09.09.2022 robimy większe spotkanie ?
Pojawię się nie raz i nie dwa, tylko proszę o sprecyzowanie daty :P
p.s.
Atari-User proszę zabrać czerwone "magnesy" Atari 5szt chętnie zakupię :)
To tak jak by się umawiać na piwo przy Wiśle, jest w Krakowie i jest w Warszawie :P
To jakaś data by się przydała...
Ja za chwilę będę Bezrobotnym, więc dam radę :)
Dużo dla Ciebie! Zdrowia oczywiście ...
Pin oryginalnej wtyczki ma 1.3mm średnicy i "wystaje" z niej na 10mm.
ROTFL
Ciekaw co na to Pin ...?
bardzo dobry pomysł :)
Też się pojawię, może by zrobić spotkanie w większym gronie?
AVG zakup plus kabelki.
Fajny materiał!
https://drive.google.com/file/d/1MZFcZ5 ... EfBEA/view
Cyk i ponoć działa...
@Jury,
A tobie się e-mail zaciął :P
p.s.
przepraszam bo robię off top :(
https://www.youtube.com/watch?v=u8NWDJyKQ9U&t=14s
Przewinąć do 35:00 ...
AdamK (Maskotka! :P), Piter, Wieczór komentują.
Osobiście,
- polecam dyski od Pecusia...
Działają, wyśmienicie (!).
Nie piszę tu o jednej 1-sztuce :P
Masz jakąś kopalnię?
Ja to chętnie przygarnął bym Toms-a, nawet po cenie inflacyjnej :P
Napisz do Jer-a...
Bo w gnieździe Bociana, ktoś a zresztą:
https://besty.pl/tag/chrust
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.218 sekund, wykonano 13 zapytań