7,001

(16 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

jak ktoś ma ma w naszej wśi wawa ma jakiś programator eewentulanie
kastrator do epromufffff?
-jak wygodosparuje chwilę czasu to bym się poświęcić i "zgrać" ten rom..
8)  :cry:  ;)  :rolleyes:  :twisted:  :evil:  :idea:  :?:  ;)

7,002

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmm widzę że nie tylko ja miałem problem z "rejestracją" 8)

7,003

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

As cos nie widac abys sie wpisal...

hmm wpisuje się i wpisuje tylko że coś się po tentegowało albo  8)
Mały ty się nie leń tylko mnie wpisz ;)
To będzie już 2 z bandy Swd... :P

7,004

(29 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ja tysz ;)

7,005

(24 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

hmmm może ma ktoś linka czy to jest jeszcze Atari czy nie? 8)

7,006

(6 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

bedzie offtopic,ale wybaczcie....

tu jest Mahna Mahna ale w lepszej jakosci,więc jak ktos jeszcze nie ma a jest  chętny to zapodaje linka którego znalazłem przypadkiem:

...://cuba.calyx.nl/~oink/videos/muppets/muppets-mahna_mahna.mpg

niom pikne! te manamana! ;)

7,007

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

8O  fajnie :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

7,008

(16 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

ale łooo soo chodzi?

7,009

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

też jestem za tym!!!!!!!1

7,010

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

e u mnie w niocniku nikt się nie napie*.*....
ale to z racji tego że mieszkam na pradze...

7,011

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

5tego będę! 8)
chyba znowu przyjadę autobusem ;)

7,012

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

poczekajcie jak Del-y wrzuci resztę ze "statej szkoły zdjęć".... :P
Fakt Żbik wygląda dziwnie zresztą jak patrzę na siebie na tym zdjęciu i Waldiego to też wyglądam "dziwnie" ;)
Stare ale jak to piękne czasy :twisted:

7,013

(9 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

jesień to jest jesień, a przecia wiadomo że po jesieni to jest i zima ;)

7,014

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

he he he..
tak wyglądaliśmy jak dzieciaki ..
-zaraz byliśmy dzieciakimi...
Było to moje pierwsze party a ja podruuuuszszsz
1 raz libatronem....

ale przesyłałem jeszcze Del-iemu małe co nieco z "wycieczki" na Rasza...
Też byliśmy jeszcze dzieciakami ;)
A jest tam parę fajnych zdjęć zresztą sami zobaczycie...... :twisted:

7,015

(91 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmmm gdyba warszawskie sztaby tak wyglądadały.. 8O  :P  :rolleyes:  :oops:
-a tak nie wyglądają i jest sporo osób.. ;)
w moim przypadku termin odpada ( mam jakiś egzamin w szkole tylko nie wiem jeszcze z czego i po co czy jakoś tak :lol:  :lol:  :lol: )......
ja raczej nie przybędę chociaż bardzo chętnie bym się "bryknął" do crackowa na sztaba 8)

7,016

(9 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

ee tam niedługo na AA powinna być zima 8)

7,017

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

MikuŚ 5:20 chyba razem klikneliśmy....... 8)

7,018

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

1 zdjęcia ? Sfort soft! 8)
2 zdjęcie ? Miker ( ale jakieś nowe!) 8)
3 ?II_         Miker )stare!(
4 ?II- Sfort Soft  od lewej Mały,Mietek,Marcy$,Zajac :D
5 ?II- polegli :oops:
6 ?II- Slight :idea:
7 ?II- Maryś (spi?!) 8O
9 ?II- Małe dziecko się poddało ;)
10 ?II- Winio winio i jeszcze raz Winio
:rolleyes:

hmmm ale komuśśśśśśś się nudziło :lol:  :lol:

7,020

(23 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

hmm dzieci... :P
Piękne stare czasy oj piękne...
Właśnie przesłałem do Del-ego małe co nieco ( łorneta 96 i rh97 i ta podrusz na rasza...........)......... 8)
Dely "wpakuj" to tutaj...
Może jeszcze ktoś też prześle "najlepsze" co nieco... 8)

7,021

(15 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

ręcę same opadają :?

7,022

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

ciekawe kiedy na "naszym" allegro będą takie perełki...
w :normalnej: cenie 8)

7,023

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

to rozumiem że walczymy 5tego........... 8)

7,024

(63 odpowiedzi, napisanych Zloty)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

7,025

(63 odpowiedzi, napisanych Zloty)

5 GRAPHICS 0:
7 A=INT(RND(0)*255):POKE 710,A
10 PRINT "ZAJEBISCIE !!!"
20 PRINT "SKŁADAM W PONIEDZIAŁEK WNIOSEK O URLOP!"
30 PRINT "AS I MALY - WYJEZDZAMY w CZWARTEK ?"
40 SOUND 1.2.3.A
50 GOTO 7

RUN

ready
czwartek :twisted: