Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 281 z 294)
jak ktoś ma ma w naszej wśi wawa ma jakiś programator eewentulanie
kastrator do epromufffff?
-jak wygodosparuje chwilę czasu to bym się poświęcić i "zgrać" ten rom..
8) :cry: ;) :rolleyes: :twisted: :evil: :idea: :?: ;)
hmm widzę że nie tylko ja miałem problem z "rejestracją" 8)
As cos nie widac abys sie wpisal...
hmm wpisuje się i wpisuje tylko że coś się po tentegowało albo 8)
Mały ty się nie leń tylko mnie wpisz ;)
To będzie już 2 z bandy Swd... :P
hmmm może ma ktoś linka czy to jest jeszcze Atari czy nie? 8)
bedzie offtopic,ale wybaczcie....
tu jest Mahna Mahna ale w lepszej jakosci,więc jak ktos jeszcze nie ma a jest chętny to zapodaje linka którego znalazłem przypadkiem:
...://cuba.calyx.nl/~oink/videos/muppets/muppets-mahna_mahna.mpg
niom pikne! te manamana! ;)
8O fajnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
też jestem za tym!!!!!!!1
e u mnie w niocniku nikt się nie napie*.*....
ale to z racji tego że mieszkam na pradze...
5tego będę! 8)
chyba znowu przyjadę autobusem ;)
poczekajcie jak Del-y wrzuci resztę ze "statej szkoły zdjęć".... :P
Fakt Żbik wygląda dziwnie zresztą jak patrzę na siebie na tym zdjęciu i Waldiego to też wyglądam "dziwnie" ;)
Stare ale jak to piękne czasy :twisted:
jesień to jest jesień, a przecia wiadomo że po jesieni to jest i zima ;)
he he he..
tak wyglądaliśmy jak dzieciaki ..
-zaraz byliśmy dzieciakimi...
Było to moje pierwsze party a ja podruuuuszszsz
1 raz libatronem....
ale przesyłałem jeszcze Del-iemu małe co nieco z "wycieczki" na Rasza...
Też byliśmy jeszcze dzieciakami ;)
A jest tam parę fajnych zdjęć zresztą sami zobaczycie...... :twisted:
hmmm gdyba warszawskie sztaby tak wyglądadały.. 8O :P :rolleyes: :oops:
-a tak nie wyglądają i jest sporo osób.. ;)
w moim przypadku termin odpada ( mam jakiś egzamin w szkole tylko nie wiem jeszcze z czego i po co czy jakoś tak :lol: :lol: :lol: )......
ja raczej nie przybędę chociaż bardzo chętnie bym się "bryknął" do crackowa na sztaba 8)
ee tam niedługo na AA powinna być zima 8)
MikuŚ 5:20 chyba razem klikneliśmy....... 8)
1 zdjęcia ? Sfort soft! 8)
2 zdjęcie ? Miker ( ale jakieś nowe!) 8)
3 ?II_ Miker )stare!(
4 ?II- Sfort Soft od lewej Mały,Mietek,Marcy$,Zajac :D
5 ?II- polegli :oops:
6 ?II- Slight :idea:
7 ?II- Maryś (spi?!) 8O
9 ?II- Małe dziecko się poddało ;)
10 ?II- Winio winio i jeszcze raz Winio
:rolleyes:
hmmm ale komuśśśśśśś się nudziło :lol: :lol:
hmm dzieci... :P
Piękne stare czasy oj piękne...
Właśnie przesłałem do Del-ego małe co nieco ( łorneta 96 i rh97 i ta podrusz na rasza...........)......... 8)
Dely "wpakuj" to tutaj...
Może jeszcze ktoś też prześle "najlepsze" co nieco... 8)
ciekawe kiedy na "naszym" allegro będą takie perełki...
w :normalnej: cenie 8)
to rozumiem że walczymy 5tego........... 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
5 GRAPHICS 0:
7 A=INT(RND(0)*255):POKE 710,A
10 PRINT "ZAJEBISCIE !!!"
20 PRINT "SKŁADAM W PONIEDZIAŁEK WNIOSEK O URLOP!"
30 PRINT "AS I MALY - WYJEZDZAMY w CZWARTEK ?"
40 SOUND 1.2.3.A
50 GOTO 7
RUN
ready
czwartek :twisted:
Znalezione posty [ 7,001 do 7,025 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.418 sekund, wykonano 8 zapytań