Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 282 z 294)
no to już wiem kiedy mam brać urlopa w pracy
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ejk frasunek :P
Mac - grunt do dobra wyobraźnia...
;)
-nie wiem ile musieli byśmy wypić aby tak zagrać :P
a to rozumiem że nie wracamy :twisted:
to zupełnie co innego ;)
nio niom sztabik nad zalewkie też jestem za.. :P
tylko ciekawe jak będzie wyglądał powrocik :oops:
bo brum brumem nie mam zamiaru jechać na sztabika ;)
hmm jak zwykle ostatnimi czasami bywało.. będę..
-nie wiem tylko czy szkoła mi nie zamiesza,
:? -ale będę :twisted:
no właśnie kiedy?
-czas wypisać wniose urlopowy i zacząć zbierać na nową wątrobę ;)
Ma ktoś tel. do Ejkta?
Jeśli tak bardzo poproszę!
najgorsze jest to że nigdy z nią nie miałem problemu... 8O
Dodam że "przeorała" trochę dyskietek.... ;)
tylko teraz nie "bawię" się atari już od kilku lat (?) ostatni raz na lecie..
jutro udam się na wycieczkę do jednego sklepu gdzie powinni mieć takowy zasilacz... tylko jak "spalę" stację to się chyba powieszę :P
Qrde jetem ciekawy po co komu zasilacz od mojej 710tki :P
I naprawdę chętnie bym się za niego zamienił na jakieś (%%% dużo)
lub (pln-y)...
Ale jakos nikt sie nie zglasza (Dely forum sie sypie :oops: =.......
Dzięki! Ntp ..
Mały - Marcyś robił "ciekawe" experymenty ze swoim Tomsem..
Nawet jak go "posuł" to miał podpisany każdy element w nim i widział co mu w nim wymienili 8O :P
Boję się podlączyć "cokolwiek" pod stajcę aby nie było dymu..
Tomsów nie ma już od kilku lat na Bełdan 2 :cry: :cry:
a jest jakiś madafaka salon fryzjerski :?
A więc jako że "przepiłem" na lecie ludkufff zasialacz od Toms-710 - postanowiłem qpić sobie odpowiednik.
I pytanie prąd zmienny czy stały?
*wiem że ma mieć 1 amper i 10 voltów!!!
Także jeśli wiecie kto posiada taką stację dajncie mi maila do niego albo odpowiedźcie jaki ma być prunt... :rolleyes:
Chcę uniknąć "testu :P " i spalenia tej kochanej stacji.. ;)
Także POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żżżżżżżżżż jest łokei...
8)
Orneta musi być obowiązkowo :twisted:
było Rólu ;)
Ciekawe kiedy będą zdjęcia :P
-nie jadę autobusem :lol: :lol: :lol:
to chyba przyjadę autobusem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
przybędę z opóźnieniem jak pkp ale przybędę ;)
tak tak trzeba już zacząć trenować przed Ornetą ;)
bądzie frytka czy frytki 8)
ja tysz będę ;)
wrrrrr właśnie zobaczyłem swój "szkolny rozkład jazdy" jstem uziemiony do 19:30 :? :? :? :? :?
ja tysz ;)
i na sztabie będę :twisted:
No więc panowie i panie....
Może w końcu będzie jakiś sztabik Warszawski!
Więc zaczynamy...
Może następny łekend :idea:
Ma ktoś ochote przechylić pare piwek?
hmmmmm....
kiedyś już coś o tym pisałem :P
mam sporo różnych dziwnych produkcji ( pewnie nawet większości nie pamiętasz :lol: :lol: )......
*Brakuje tylko stacji 720kilo ( od mojej ukochanej710tki- zjadło mi na lecie ludkuf zasilacz i odkryłem też że mam pourywane jakieś kable w ukochanej 130stce, i sam nie wiem od czego i do czego a jest tam sporo kabli diód przełączników :twisted: )..
**Mikszej nie Sfort noter tylko "jakieś małe interko" ;)
to ja kcem te dane z tych dyskufff....
Gepciu na jakim to wareziku? 8)
hmm jakieś 6lat temu tysz miałem budowany wzmacniacz w atarcie..
łoczywiście -stereo..
i najciekawsze że "wyrabiał" na normalnym zasilaczu 8O
Znalezione posty [ 7,026 do 7,050 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.226 sekund, wykonano 15 zapytań