Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 283 z 294)
stratata pierdudu pierdu :twisted:
hmm Kopernik była kobietą? :P
Sikor jeśli chesz "łatwo" i w miarę bezstresowa (ale drogo :evil: ) to lukas..
A jak miałeś tam jakiś kredyt wcześniej to wystarczy dowód osobisty..
Pół godziny i masz kasę - tylko potem co miesiąc :?
Jutro czeka mnie też wzięcie kredytu :? :? :? :? :?
ja to bym chciał spalić płytę czy jakiegoś nforca lub pomielić silnik w aucie...
fajny miałem weekend :?
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
Mały może już czas na okulary 8)
Iksie daj znać może coś pomogę z ibą..
Co prawda nie pracuje już w auto centrum ....
i nie mogę robocizny ""zrobić"" za free i częsci minus ileś tam....
Ale zawsze coś tam mogę.......... :twisted:
Raz się udało tanio i dobrze może i drugi raz coś się wykombinuje!
-Daj znać co potrzeba może coś się znowu wykombinuje! :twisted:
Pozdrawiam!
Głowa do góry!
to jest ten sztabik jutro czy nie? :oops:
nio to jak>?
hmm...
postaram się być....
Tylko w Sobotę idę do szkoły i jadę tam komunikacją
8O -( czyt. idę pić z dziewczynkami... )
- Także jak będę jeszcze żył to się zjawie o 19nastej...
Dodam że szkołę mam od 8mej rano :lol: :lol: :lol:
Więc do 19nastej może być ciężko :twisted:
No tak przeglądając sobie allegro mogę stać się posiadaczem "kawałka"
firmy Atari 8O 8O 8O
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22233998
łee tam! tio ja jakiś "młodziak" jestem 8)
Wiem Azbest że jestem "wspaniały" :lol: :lol: :lol: :lol:
Tylko czemu Ty nie dołączyłeś do naszego grona "wspaniałych"
z lasta 8)
qfa blaszka właśnie się wszystko zes*.*.*.* ...
moje ulubione 404 :lol: :lol: :lol: :lol:
A zassałem już 100megsufff... Chyba będę musiał się przejechać na giełdę .. po ten DvD Rip 8)
Hoopaki czy jest ten link nie aktywny???? :?
nie no ja wszystko pamiętałem :lol: :lol:
A przez cmentaż z Tatkiem nie szłem z disca...
Ale dużo nam nie brakowało :oops: :oops: :oops:
były wycieczki krajoznawcze... :lol: :lol: :lol:
dobra czas zacząć zasysać film 8) 8)
- może wyjaśnią się jakieś luki w pamięci :lol: :lol: :lol:
Dobrze że ja ich nie miałem 8) :P
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to teraz czekam na link z które będzie można zasssać filmik jak już się tam znajdzie 8)
I ja tam byle, choć nic nie wypilem.
I na atarowców wiekszy zlot liczyłem.
Mało was bylo panowie, a imprez odjechany!!
Mam nadzieje że pierwszy i nie ostatni...
8)
Chociaż nie było mi dane na nim być :P :?
Nie ma to jak stary dobry Atari DOS2.5 ;) ;) ;) ;) ;) ;)
O niejaki Biuster się odezwał kopę lat :D
AS :"spox..
Ale gdzie jest reszta...
Szkoda że nikt nie "filmował" jak wracaliśmy z dyskoteki ....
Tak tak Samciu ... Cmentażżżżż ROXXX!
Też było by nieźle... Ach ta Opalenica i Last... "
he he cos znalezliscie na cmetazu? :] i sie nie podzieliliscie?
Samciu ..ruda byla niezla:D fajnie ja rwales:D mega wypas ta dyskotyeka
...filmik mam tylko gdzie mam go polozyc
LAST.PARTY.OPALENICA.2003.DVDRip.SWD.avi 700mb
właśnie nie "czołgaliśmy" sie tamtędy... jeszcze byśmy gdzieś wpadli w jakąś dziurę w ziemi :lol: :lol: :lol:
Pamiętam tylko jak co 5 metruff pytaliśmy się każdą spotkaną osobę gdzie jest takla coś tam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A piszę się na film wypalaj.. W końcu "dorwę" ciebie na tej giełdzie.. 8)
mega rotfl ... fox jest moim idolem...
a z opalenicy to pamietam tylko konuuukttoooorrr teeeszzzzzz
A nie pamiętasz tej rudej.... ?
( tak mi się wydaje! )..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
spox..
Ale gdzie jest reszta... 8)
Szkoda że nikt nie "filmował" jak wracaliśmy z dyskoteki ....
Tak tak Samciu ... :lol: :lol: :lol: :lol: Cmentażżżżż ROXXX! 8)
Też było by nieźle... Ach ta Opalenica i Last...
..................................................................... :twisted:
A bym zapomniał:
- ty Mały leniu =gdzie film :lol: :lol: :lol: :lol:
Sparta Dos X powinien z niej wyciśnać 34czegoś tam...!
Qmeg chyba też ..
Było to jakieś 7lat czy 8lat temu po czym nawróciłem się na Toms-a i jeśli bredzę to sorrki :oops:
Ale tak mi się wydaje..! :rolleyes:
niestety Pinku nie dam rady..
mam sesję :?
:P
łech 28,29 jest off - nawet zapomniałem o tym...!- pierdoła ze mnie! :oops:
-Warszawa się na mnie nie kończy i mam nadzieję że ktoś będzie tam z naszych... :twisted:
hmm mam za mało kasy......... :oops:
Znalezione posty [ 7,051 do 7,075 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 14 zapytań