7,051

(22 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

stratata pierdudu pierdu :twisted:

7,052

(12 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

hmm Kopernik była kobietą? :P

7,053

(4 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Sikor jeśli chesz "łatwo" i w miarę bezstresowa (ale drogo :evil: ) to lukas..
A jak miałeś tam jakiś kredyt wcześniej to wystarczy dowód osobisty..
Pół godziny i masz kasę - tylko potem co miesiąc  :?
Jutro czeka mnie też wzięcie kredytu :?  :?  :?  :?  :?

7,054

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ja to bym chciał spalić płytę czy jakiegoś nforca lub pomielić silnik w aucie...
fajny miałem weekend :?
:?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

7,055

(7 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Mały może już czas na okulary 8)

7,056

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Iksie daj znać może coś pomogę z ibą..
Co prawda nie pracuje już w auto centrum ....
i nie mogę robocizny ""zrobić"" za free i częsci minus ileś tam....
Ale zawsze coś tam mogę.......... :twisted:
Raz się udało tanio i dobrze może i drugi raz coś się wykombinuje!
-Daj znać co potrzeba może coś się znowu wykombinuje! :twisted:
Pozdrawiam!
Głowa do góry!

7,057

(13 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

to jest ten sztabik jutro czy nie? :oops:
nio to jak>?

7,058

(13 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

hmm...
postaram się być....
Tylko w Sobotę idę do szkoły i jadę tam komunikacją
8O -( czyt. idę pić z dziewczynkami... )
- Także jak będę jeszcze żył to się zjawie o 19nastej...
Dodam że szkołę mam od 8mej rano :lol:  :lol:  :lol:
Więc do 19nastej może być ciężko :twisted:

7,059

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No tak przeglądając sobie allegro mogę stać się posiadaczem "kawałka"
firmy Atari 8O  8O  8O
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22233998

7,060

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

łee tam! tio ja jakiś "młodziak" jestem 8)

7,061

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wiem Azbest że jestem "wspaniały" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Tylko czemu Ty nie dołączyłeś do naszego grona "wspaniałych"
z lasta 8)

7,062

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

qfa blaszka właśnie się wszystko zes*.*.*.* ...
moje ulubione 404 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
A zassałem już 100megsufff... Chyba będę musiał  się przejechać na giełdę .. po ten DvD Rip 8)

Hoopaki czy jest ten link nie aktywny???? :?

7,063

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

nie no ja wszystko pamiętałem :lol:  :lol:
A przez cmentaż z Tatkiem nie szłem z disca...
Ale dużo nam nie brakowało :oops:  :oops:  :oops:

7,064

(21 odpowiedzi, napisanych Zloty)

były wycieczki krajoznawcze... :lol:  :lol:  :lol:
dobra czas zacząć zasysać film 8)  8)
- może wyjaśnią się jakieś luki w pamięci :lol:  :lol:  :lol:
Dobrze że ja ich nie miałem 8)  :P

7,065

(10 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

7,066

(13 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

poczekam na linka 8)

7,067

(13 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

to teraz czekam na link z które będzie można zasssać filmik jak już się tam znajdzie 8)

7,068

(12 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

I ja tam byle, choć nic nie wypilem.
I na atarowców wiekszy zlot liczyłem.

Mało was bylo panowie, a imprez odjechany!!

Mam nadzieje że pierwszy i nie ostatni...
8)
Chociaż nie było mi dane na nim być  :P  :?

7,069

(13 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nie ma to jak stary dobry Atari DOS2.5  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)

O niejaki Biuster się odezwał kopę lat :D

7,070

(38 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

AS :"spox..
Ale gdzie jest reszta... 
Szkoda że nikt nie "filmował" jak wracaliśmy z dyskoteki ....
Tak tak Samciu ...     Cmentażżżżż ROXXX! 
Też było by nieźle... Ach ta Opalenica i Last... "

he he cos znalezliscie na cmetazu? :] i sie nie podzieliliscie?
Samciu ..ruda byla niezla:D fajnie ja rwales:D mega wypas ta dyskotyeka

...filmik mam tylko gdzie mam go polozyc
LAST.PARTY.OPALENICA.2003.DVDRip.SWD.avi 700mb

właśnie nie "czołgaliśmy" sie tamtędy... jeszcze byśmy gdzieś wpadli w jakąś dziurę w ziemi :lol:  :lol:  :lol:
Pamiętam tylko jak co 5 metruff pytaliśmy się każdą spotkaną osobę gdzie jest takla coś tam :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
A piszę się na film wypalaj.. W końcu "dorwę" ciebie na tej giełdzie.. 8)

7,071

(38 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

mega rotfl ... fox jest moim idolem...

a z opalenicy to pamietam tylko konuuukttoooorrr teeeszzzzzz

A nie pamiętasz tej rudej.... ?
( tak mi się wydaje! )..... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

7,072

(38 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

spox..
Ale gdzie jest reszta...  8)
Szkoda że nikt nie "filmował" jak wracaliśmy z dyskoteki ....
Tak tak Samciu ... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  Cmentażżżżż ROXXX! 8)
Też było by nieźle... Ach ta Opalenica i Last...
..................................................................... :twisted:

A bym zapomniał:
- ty Mały leniu =gdzie film :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

7,073

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Sparta Dos X powinien z niej wyciśnać 34czegoś tam...!
Qmeg chyba też ..
Było to jakieś 7lat czy 8lat temu po czym nawróciłem się na Toms-a i jeśli bredzę to sorrki :oops:
Ale tak mi się wydaje..! :rolleyes:

7,074

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

niestety Pinku nie dam rady..
mam sesję  :?
:P
łech 28,29 jest off - nawet zapomniałem o tym...!- pierdoła ze mnie! :oops:
-Warszawa się na mnie nie kończy i mam nadzieję że ktoś będzie tam z naszych... :twisted:

7,075

(4 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

hmm mam za mało kasy......... :oops: