Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 284 z 294)
Hmm jako główny prowodyr zaproponował bym następujące terminy:
7,8 lub 28,29... :idea:
Dodam że wtedy nie mam sesji teoretycznie mam wolne ( czyt. praktycznie pewnie będę musiał pójść w sobotę do pracy od10do14nastej ale pewnie jakoś da to się załatwić!
I nie będę musiał iść na poprawki!!!..)....
Hmm jak będzie sporo osób z wawy to może pojedziemy jakimś autem większym niż moje??? Wtedy koszt podróży spadł by bardzo drastycznie.....!
:lol: - W moim asowozie da się jakoś normalnie jechać kierownik + max 2 osoby.. Dodam że każdy kto ze mną jechał wie że mój żulowuz ma Mały bagażnik i ogólnie wszystko jest małe! A gdzieś ten śpiwór i skrzynkę wódki trzeba zmieścić!..., :twisted:
Hmm chyba się rozpędziłem... Pinku gdzie jesteś??
Czekamy na oficjalną wersję! :rolleyes: :oops:
No jak panowie i panie ze sztabem?
Jest koniec miesiąca niedługo luty trzeba coś pomyśleć i ustalić!
-Robimy tradycyjny sztab czy może Cracków ( Pin-ka edycja?! )
Jeśli tak to kiedy może jakiś termin? :rolleyes:
Dodam że luty i styczeń to ulubione miesiące wszystkich studentuff!
Dlatego trzeba coś wcześniej ustalić.. Także różnie to może być z tymi naszymi szkołami i sesjami... Także piszcie co robimy!
8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hmm temin nie ważny 8)
kiedy by nie było i tak się zjawię :twisted:
walcze! ciekawe jaka cena minimalna :twisted:
nie wiem że to ona!.. na pewno nie !
tak sobie napisałem że znałem jedną Maję 8)
( znajomość imion całkowicie przypadkowa)
-VaŚku a co do jeziorka - to jeszcze by się utopiła, coś by ją zjadło/ugryzło i ja bym jak zwykle był winny :lol: :lol:
Dostała by jakiejść wysypki woda była by za słona :lol: :lol:
Dobra kończę temat dziewczyn i Atari.. Jedno jest fajne i drugie jest fajne.. Ech lepiej nie ! :twisted:
Dobra koniec nie piszę więcej :P
znam jedną Maję.. ale ma bardzo odmienne zdanie od Ciebie nasza Atarowka Maju.. Zresztą jak chciałem zabrać swoją dziewczynę na lato czy Ornetę ( już nie pamiętam ) to się bardzo zgorszyła że ma spać w spiworze i nie może się kompać pięć razy dziennie... 8)
Zresztą albo i nie poco bić pianę.. Skoro można ją wypić! :oops:
ja mam taką jedną.. chętnie odstąpienie..!
"Mały' przegieg 1 właściciel , nie bita, zadbana :lol: :lol: :lol:
sztabik był naprawdę "malutki"..
Był: Sikor Miker Cedyń i ja..
Oczywiście w nowym miejscu obok dolce..
Piwo o niebo lepsze ceny bardzo dobobne i miła atmosferka 8)
nie uznaje "powinienem" tylko "będę".. :lol:
no jakoś "mały" będzie ten sztabik.... 8)
czyli godzina 17nasta i dolce vita z inną nazwą?
tak? :P
nie no ktoś starszy od Vaśka? 8)
jak pisałem wyżej jestem za 10tym mimo że mam szkołe.. 8)
Pomysł Iksa jest dobry aby w centrum..
Jak mnie pamięc nie myli to Orneta 96 8)
tam officjalnie to pokazał
osobiście wolał bym dolce .. mam bliżej ze szkoły :D
a i byłem w niej 30stego i coś tam zmieniali aletylo chyba nazwę...!
hmm. niedawno skończył się sylwek a tu już znowu....
8)
jestem za chociaż jak mnie pamięć nie myli mam szkołę... :oops:
także ja będę! :twisted:
Mały tylko pamiętaj: teraz aparat pije mniej niż ty! :D
nie nie ! - u nas na wśi ( czyt. Warszawa :oops: )...
tylko czemu temp. jest na plusie :rolleyes:
ciocia fajna- już ocenialiśmy i z Zajcem i z Tatkiem..... 8)
kieeedyyyyyyy byyyłeeeeemmmm maałłłłyyyyy ....
konduktor też
O dziwo tym razem nic mi nie zjadło a wręcz przeciwnie!
Frasunek dla Vaśka że zachował mój kochany spiwór który został na lecie ludzikuff2002!
:D
o i Mesia..
że ciebie "kobitko" nie było tyle produkcji poświęconych Tobie...
party było rólu!
:twisted:
Znalezione posty [ 7,076 do 7,100 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.231 sekund, wykonano 16 zapytań