7,076

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Hmm jako główny prowodyr zaproponował bym następujące terminy:
7,8  lub  28,29...  :idea:
Dodam że wtedy nie mam sesji teoretycznie mam wolne ( czyt. praktycznie pewnie będę musiał pójść w sobotę do pracy od10do14nastej ale pewnie jakoś da to się załatwić!
I nie będę musiał iść na poprawki!!!..)....
Hmm jak będzie sporo osób z wawy to może pojedziemy jakimś autem większym niż moje??? Wtedy koszt podróży spadł by bardzo drastycznie.....!
:lol: - W moim asowozie da się jakoś normalnie jechać kierownik + max 2 osoby.. Dodam że każdy kto ze mną jechał wie że mój żulowuz ma Mały bagażnik i ogólnie wszystko jest małe! A gdzieś ten śpiwór i skrzynkę wódki trzeba zmieścić!..., :twisted:

Hmm chyba się rozpędziłem... Pinku gdzie jesteś??
Czekamy na oficjalną wersję! :rolleyes:  :oops:

7,077

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

No jak panowie i panie ze sztabem?
Jest koniec miesiąca niedługo luty trzeba coś pomyśleć i ustalić!
-Robimy tradycyjny sztab czy może Cracków (  Pin-ka edycja?! )
Jeśli tak to kiedy może jakiś termin?  :rolleyes:
Dodam że luty i styczeń to ulubione miesiące wszystkich studentuff!
Dlatego trzeba coś wcześniej ustalić.. Także różnie to może być z tymi naszymi szkołami i sesjami... Także piszcie co robimy!
8)

7,078

(36 odpowiedzi, napisanych Zloty)

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

7,079

(23 odpowiedzi, napisanych Zloty)

hmm temin nie ważny  8)
kiedy by nie było i tak się zjawię  :twisted:

7,080

(4 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

walcze! ciekawe jaka cena minimalna :twisted:

7,081

(59 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

nie wiem że to ona!.. na pewno nie !
tak sobie napisałem że znałem jedną Maję  8)
( znajomość imion całkowicie przypadkowa)

-VaŚku a co do jeziorka - to jeszcze by się utopiła, coś by ją zjadło/ugryzło i ja bym jak zwykle był winny :lol:  :lol:
Dostała by jakiejść wysypki woda była by za słona  :lol:  :lol:

Dobra kończę temat dziewczyn i Atari.. Jedno jest fajne i drugie jest fajne..  Ech lepiej nie ! :twisted:
Dobra koniec nie piszę więcej   :P

7,082

(59 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

znam jedną Maję.. ale ma bardzo odmienne zdanie od Ciebie nasza Atarowka Maju.. Zresztą jak chciałem zabrać swoją dziewczynę na lato czy Ornetę ( już nie pamiętam ) to się bardzo zgorszyła że ma spać w spiworze i nie może się kompać pięć razy dziennie... 8)
Zresztą albo i nie poco bić pianę.. Skoro można ją wypić! :oops:

7,083

(59 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ja mam taką jedną.. chętnie odstąpienie..!
"Mały' przegieg 1 właściciel , nie bita, zadbana :lol:  :lol:  :lol:

7,084

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

sztabik był naprawdę "malutki"..
Był: Sikor Miker Cedyń i ja..
Oczywiście w nowym miejscu obok dolce..
Piwo o niebo lepsze ceny bardzo dobobne i miła atmosferka 8)

7,085

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

nie uznaje "powinienem" tylko "będę".. :lol:

7,086

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

no jakoś "mały" będzie ten sztabik.... 8)

7,087

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

czyli godzina 17nasta i dolce vita z inną nazwą?
tak? :P

7,088

(17 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

nie no ktoś starszy od Vaśka? 8)

7,089

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

jak pisałem wyżej jestem za 10tym mimo że mam szkołe.. 8)

7,090

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Pomysł Iksa jest dobry aby w centrum..

7,091

(22 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Jak mnie pamięc nie myli to Orneta 96 8)
tam officjalnie to pokazał

7,092

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

osobiście wolał bym dolce .. mam bliżej ze szkoły :D
a i byłem w niej 30stego i coś tam zmieniali aletylo chyba nazwę...!

7,093

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

hmm. niedawno skończył się sylwek a tu już znowu....
8)
jestem za chociaż jak mnie pamięć nie myli mam szkołę... :oops:
także ja będę! :twisted:

7,094

(16 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Mały tylko pamiętaj: teraz aparat pije mniej niż ty! :D

7,095

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

nie nie ! - u nas na wśi ( czyt. Warszawa :oops: )...
tylko czemu temp. jest na plusie :rolleyes:

7,096

(80 odpowiedzi, napisanych Zloty)

ciocia fajna- już ocenialiśmy i z Zajcem i z Tatkiem..... 8)

7,097

(80 odpowiedzi, napisanych Zloty)

kieeedyyyyyyy byyyłeeeeemmmm maałłłłyyyyy ....

konduktor też

7,098

(16 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

O dziwo tym razem nic mi nie zjadło a wręcz przeciwnie!
Frasunek dla Vaśka że zachował mój kochany spiwór który został na lecie ludzikuff2002!
:D

7,099

(80 odpowiedzi, napisanych Zloty)

o i Mesia..
że ciebie "kobitko" nie było tyle produkcji poświęconych Tobie...
party było rólu!
:twisted:

7,100

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

i ja teśśśś :D