Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 289 z 294)
pomysł extra! comodorowcy mają juz od dawna swój klip ;)
nie Atari nie będzie gorsze :twisted:
Wycieczka przez prage do centralnego byla fajna (w 6 osob w samochodzie w tym ja i Lizard...), a w makdonaldzie tez fajowo bylo. Zdjecia wkrotce.
przynajmniej zapewniłem dodadkowe atrakcje :lol:
czekamy na zdjęcia... ;)
a sztab jak to pisze Cobra był naprawdę odjechany...
i ten macdonald...
Ech chcę więcej! :twisted:
moja ulubiona muza to z tej gry, gdzie sie lecialo w prawo, grafika byla tak z perspektywy, z boku, zbieralo sie ludzikow i strzelalo do nadlatujacych eskadr wroga :)
nie pamietam tytulu, ale muza wpadalo w ucho i pewnie juz ktos to zremixowal :)
a jetsetwilly to najdluzsza muza jaka chyba powstala, bo az 5min
Wiem że były dwie części tej gry mam sklerozę ale wiem o soochoodzii.
Fakt pamiętam tę giercę zagrywałem się w nią... ;)
I muza była naprawdę extra!!!
8O
szkoda :cry:
zawsze można coś wygrać i przegrać! ;)
I niestety stało się to co się stać powinno już poraz kolejnych....
To kto wygrał zakład że nie będę na sztabie :twisted:
I tak nawet po wprowadzeniu regulaminu jest extra! 8O
Chyba nie znacie kilku forum gdzie za zadanie głupiego pytania prawie zawsze ban lub ostrzeżenie.... o nim że jeszcze raz........ 8O
Tutaj i tak jest luz! ;)
I tak powinno zostać! A użytkownicy powinni pilnować się sami ? jak któryś jakieś głupoty pisze!
;)
Mikey wyluzuj czy chodzi tylko o terror...
:rolleyes:
Raczej nie jak chcesz to podam ci parę linków zadasz jedno głupie pytanie i ciebie nie ma... :twisted:
Jak kiedyś pisałem mam taką dziwną pracę że pracuję dwa weeekendy w miesiący... Pisałem teśśś że biorę wolny weekend 7mego ( bo w pewnej ankiecie była tam znacząca liczba głosów!).. ;)
Ale na sztaba i tak przyjdę pewnie później ale przyjdę.. :twisted:
ja zapewnę dotrę trochę później ( praca suxxx! :? )
i będę wasz szukał ...
ale w końcu się posztabuję...
;)
Ojeja pamiętam jak ja miałem osiemnastkę...
Qrde ale ze mnie stary dziad ...
Albo ta scena taka młoda ..!
Czy jakoś tak! :?
Gratulację ;)
Ja juz kurna nie wiem. Co gdzie i kiedy w koncu??
o widzę że nie tylko ja miałem problem co gdzie kiedy!
:lol:
dwa trzy dni bez włączania komputra i człowiek zostaje w tyle 8)
Ok. Zarządzam ! Trudno i tak sie nie da zeby wszyscy sie cieszyli wiec zarządzam Sztab na 14.06.2003 godz. 17:00 pod Kolumna Zygmunta. I idziemy do ogrodkow nad Wisłą! Proszę się nie spóżnic, bo pozniej sie bedzie trudno odnalezc.
ok! teraz to znalazłem ! :twisted:
Samciu tn. jak przyjdę to masz 6 flaszek? tak czy odwrotnie? 8)
he he i jak mogę nie pryjść....
( setny post AS że przyjdzie na sztab-a ..)..
a pewnie nie przyjdzie ale sądząc przyjdzie i zrobi niespodziankę!
Rozumiem że jest 14tego! :lol:
spoko spoko! jak nie będzie siódmego to :cry:
ale jak będzie 14 to też jakoś się cosik da zrobić...
:rolleyes: Jaki zakład panowie ( czy przyjdę )..
:lol:
Chlopaki ! udalo mi sie skontaktowac z pania dziennikarz od tego artukułu i zainteresowac "naszym" tematem Umowilem sie z wyżej wymieniana na najbliższy Sztab kryzysowy ;))) 14.VI pod Kolumna Zygmunta o godz. 17
to sztab nie jest 7mego 8O
większość w ankiecie jest za 7..
qrde co mam podać w robocie..
podam że chcę wolne 7-mego! ;)
A co na to Iks, MIker ,Lewis, Fox i reszta o której zapomniałem? :oops:
Jak w tytule! ;)
Sztab ma być w pierwszy lub drugi weekend czerwca...
To który weekend?
*muszę podać w swojej robocie kiedy chcę mieć wolne! :oops:
** to jak idzeimy w drugi weekend czy pierwszy???! :rolleyes:
*** zrobię wam nazłość i w końcu przyjdę :lol:
i ma mamy remis w ankiecie :lol:
Gepciu nie za dużo tych tematufff? :twisted:
ale tamten temat ma sporo większe zainteresowanie.... :oops:
Wg. mnie -Lara Croft Rules!! ;)
Messiasz trzymaj się jesteśmy z Tobą!! :twisted:
Dyskusja zaczyna mi powoli przypominać jak to się działo za starych dobrych lat.. :?
Grupa Sfort Soft kontra reszta świata! To było chore jak ta dyskusja :evil:
ale będzie jazda jak się pojawię...jak dobrze pójdzie to będzie jeszcze niespodzianka... bo na sztaba może się da jeszcze wyciągnąc paru starych atarmanuff! 8O
ale cicho sza bo się zapeszy ;)
Znalezione posty [ 7,201 do 7,225 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.713 sekund, wykonano 5 zapytań