Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 3 z 34)
Cześć,
Czy można użyć rPi jako moduł brzmieniowy MIDI?
Jest jakieś oprogramowanie?
tP
Cześć,
Jeżeli ktoś z Was kojarzy jakieś gry lub programy edukacyjne na małe Atari to proszę napisać tytuły :)
Mnie się kojarzy Agent U.S.A. - świetnie uczył geografii USA :)
pozdrawiam,
tP
Cześć,
Grey, ponawiam pytanie o miejscówkę....
tP
Cześć,
Grey, wiadomo coś o miejscówce?
tP
Ja bym też chciał taki kabelek.....
tP
Cześć,
Czy to oznacza, że do takiego M1917A bez problemu można po RGB podłączyć również Falcona, Amigę czy ZX Spectrum +2 ?
tP
Nie, claba mam już od prawie roku.
tP
Mam pytanie.
Ma ktoś qy100? I może mi coś sprawdzić?
Wrzuciłem na kartę SmartMedia parę plików midi i niestety nie widać ich z poziomu menu.....
w necie prawie nic na ten temat nie ma.....
pozdrawiam,
tP
damanloox napisał/a:Na razie skrzetnie ukrywane przed zona bo chce uniknac pytania: ile za to zaplaciles? ;))
No proszę... Nie tylko ja mam takie problemy :)
Dlatego CLAB MKII z CT60e, C=128D i MegaSTE z ET4000 nie mieszkają u mnie :)
tP
arti45 napisał/a:tak to wygląda teraz

A jaką masz kartę wifi? 801.11n czy ac?
I jak się łączy?
Moja tak jak w załączniku, 433 Mb/s
i mam przez wifi 117 Mb .....
pozdrawiam.
tP
Fajne to.
A widziałeś wersję laptop?
tP
EDIT
Nie działało i..... nagle zaczelo działac :)
Rewelacja!!!!! :)
Nie pokazuje tylko komend na ekranie....
pi@PI:~ $ sudo amidi -d
ALSA lib rawmidi_hw.c:233:(snd_rawmidi_hw_open) open /dev/snd/midiC0D0 failed: No such file or directory
cannot open port "default": No such file or directory
tP
Bywają na aledrogo
http://tiny.pl/gk3n7
w większości przypadków handlarze sprzedają osobno komputer i klawiaturę.....
tP
ps.
ten topic nie powinien być w Kupię / Sprzedam / Zamienię ??
tP
FANTASTYCZNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tP
Dziękuję wszystkim za wyczerpujące informacje. :)
tP
Wieczór, dziękuję.
Yerz,
Wiem, divIDE jest w kolejce. Na razie jest problem z joystikiem, bo Amstrad przerobił porty w tym komputerze i zwykłe nie działają :(
Podobno jakoś się dało obejść, może ktoś wie jak?
A pytałem o wEjście zewnątrznego magnetofonu, ponieważ znalazłem aplikację, która z pliku .tap robi audio.
Mam ochotę użyć ZX Spectrum w sposób oldschoolowy :)
tP
Cześć,
Mam pytanie do fachowców od ZX Spectrum.
Czy 128 +2 szary ma wejście audio do zewnętrznego magnetofonu?
tP
Udało mi się częściowo uruchomić na MISTie.
Częściowo, tzn. gra mida, który w nim jest jako demo, nawet sensownie.
Ale jak na razie nie potrafię zmusić go, żeby grał spod Cubase.
Posiedzę, jak będę mieć czas.
tP
Ciekawe, czy zagra z MISTem :)
tP
Znalezione posty [ 51 do 75 z 828 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.113 sekund, wykonano 38 zapytań