ha ha i bardzo dobrze.
Folia to mnie :P
Grałem na "filu", a jak gra bardzo dobra to czemu nie wesprzeć autora :)
p.s.
Ciekawe jak to zadziała z 1200xl, z którym to nic prawie nie działa :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez AS...
ha ha i bardzo dobrze.
Folia to mnie :P
Grałem na "filu", a jak gra bardzo dobra to czemu nie wesprzeć autora :)
p.s.
Ciekawe jak to zadziała z 1200xl, z którym to nic prawie nie działa :)
Ja również dziękuję!
Tensor odebrany z paczkomatu!
- jeszcze raz bardzo dziękuję Mq, to już 2gi raz gdzie wszystko z atariarea leci mi w spam.
Mq piwo przy najbliższej okazji dla Ciebie.
AS - tam jest 6 warstw :)
Tym bardziej :)
Hejka,
Mając dostęp do płyty 'martwego' Falcona i kupę czasu - dałbym radę rozkminić PCB. Osobiście musiałbym zweryfikować wszyściutkie połączenia, stworzyć prawidłowy schemat i od nowa zaprojektować płytę, ponieważ ścieżek nie da się tak po prostu prześledzić i odtworzyć. PCB byłaby po prostu podobna i tyle. Oczywiście to by się udało pod warunkiem, że ŻADNA przelotka nie byłaby trzaśnięta na tej płycie. Można by całość porównywać w trakcie z oryginalnym(?) schematem i nic by nie umknęło uwadze...
Nawet nie wiem ile czasu by to zajęło - trochę się boję o tym myśleć...
@saulot - no - straszne rzeczy się dzieją z tymi komputerami :/ wyrazy współczucia z tym Falconem - trochę żyje jednak mimo wszystko. Co do MegaSTe - o ile PAL/GAL nie są zabezpieczone - to nie ma problemu żeby ściągnąć konfigurację. Jeśli są zabezpieczone - to już jest droga pod górkę. O ile wiem - Atari nie zabezpieczało CPLD przed odczytem... DSP jeszcze powinny być osiągalne - jak napisał Cyprian - choćby na Ebay.
Pozdrawiam
edit: jak zwykle literówki...
Ponoć jest to cholernie wredne, nawet "Mistrzowie elektroniki Atari" wymiękają, tam są 4warstwy, płyta jest nieźle porąbana lewa a prawa strona, to zupełnie dwa inne światy.
Po lewej można wywalić większość układów, cpu i fpu również są nie potrzebne, oraz te 4 gale na lewej z dołu.
Cyk i działa na tym sono 1.2 (to Falcon ct2b bardzo ale to bardzo poye*.*). Plus produkcje np. DHS wymagające fpu.
1. 41
I cyk, szybko poszło :)
Do zobaczenia!
Ktoś się wybiera na Pixel-a??
Spokojnie, można kupić procka 060 prawdziwą rev.6 .
Tanie nie jest ale można :)
@Pin ma od tej samej laski co ja zza wielkiej wody i lata to pod 100mhz, oczywiście na yebaycu jest ponoć bardzo dużo "szlifu" i podrób na rev.6 i do tego trzeba uważać aby 060 miała fpu, jak czytałem to jakiś niezły cyrk z tym się wyprawia.
@Pin,
A co ma do tego szerokość okna :)
Zobacz film z wycieczki BNT do Frankfurtu..
@Grey,
NIe znam i niestety nie mam takiej możliwości.
Pin, brakuje tylko jeszcze BNT z 2giej strony okna :P
Ło Yezusie Brodaty!
U mnie pomylili się 2 gą stronę .. :P
Ale spokojnie dali radę.
Potwierdzam że w hotelu Olivia to dziwnie im idzie kalkulowanie cen.
Ale już za 3cim razem się udało.. :)
Eeee tam,
https://www.youtube.com/watch?v=YEpEzU9x_Gs
W grudniu 2022 znowu mam tam być :(
Jedno nowe 1200xl mi straczy:
https://www.ebay.nl/itm/255529088914?ha ... SwbRFieYkB
dobra odpuszcam
Dzięki za wsparcie :)
Jer, to ja chętnie zakupie stację Toms :P
Jak masz, to sam wiesz :) /i\
1. 500 zł
Jak pisałem to co się wyprawia w Chinach ...
Qrde,
wprowadzaj koniec epidemii:(
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... 98f6df685c
p.s.
Nie wiem czy ktoś śledzi co wyprawia się w Chinach.. oraz co trzeba mieć aby wyjść na ulicę :)
Panowie!
Dely, napisał że już :działamy:.
Nie minęło pół roku, nie przystoi ponaglać.
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.231 sekund, wykonano 14 zapytań