nie calkiem komodziarze ... btw - jak latwo podlaczyc ay do kataryny ;-)
a ten uklad graficzny kresli 1 mil pixeli w zadanych wspolrzednych schematy podlaczenia do magistrali 8bit kompow kraza po sieci ...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez xxl
nie calkiem komodziarze ... btw - jak latwo podlaczyc ay do kataryny ;-)
a ten uklad graficzny kresli 1 mil pixeli w zadanych wspolrzednych schematy podlaczenia do magistrali 8bit kompow kraza po sieci ...
kolo niezle daje czadu.
automaty z lat 70-80 (mame) mialy czesto 6502 do sterowania odgrywaniem dzwieku/muzyki na roznych ukladach dzwiekowych, gdyby tak ...
nie tanie ... nie lepiej MAME odpalac?
8) mam nadzieje post zmusil co poniektorych do przemyslenia pewnych spraw :-)
emulator a2600 na atari8 ?
gdzies czytalem, ze trzmiel po wykupieniu firmy mianowal syna szefem projektu, syn zwolnil stara obsade... nie zmusili do pracy tego ukladu z atari8 i projekt upadl.
na real atari nie jest wstrzymywany - co to ma do rzeczy?
nie wiem, dla mnie lepsza jest muzyka z atari ... klimatyczna ... do bruce lee 2 by byla swietna ;-)
http://membres.lycos.fr/vesta/
tu masz solucje i hinty do wszystkich wersji...
niewiele jest tak swietnych gier
czytalem jakis czas temu na sieci o kolesiu, ktory przyspeszyl (znacznie) sterownik xep80, zdaje sie to ten sam, ktory podlaczyl ISA do atari - adresik wyecial z glowy
ciekawe jaka czestotliwosc odswierzania jest podawana na vga
mozna wyswietlic 1 playera w roznych kolorach w 2 roznych pozycjach w 1 lini
nikt nie pobije klaskajacych starych bab w monty pythonie
I have a few mid files with 8-bit conversions so if you have a polyphonic mobile phone, I can send you these.
no to send nij mi xxl@atari.pl
Wiem, ze to nie to samo, ale tansza jest karta TV... :)
do karty tv potrzebujemy klona.... ja wolalbym podlaczac kataryne do vga przez interfejsik wielkosci paczki papierosow - moze nawet do srodka atari by wszedl.
doloze sie... ale za caly interfejs kolo 80 $ to bym dal
jeżeli chodzi o Monkey Island;to jeśli na ami ta giera zajmowała 11 czy 12 dysków...
jedynka jest na 4 dyskach i moim zdaniem (pomijajac grafike) jest lepsza od dwojki :p
grafika, grafika, grafika, sporo grafiki - poddac konwersji - pracy nie bylo by tak wiele chyba z tym? nie ma na atari przygodowki z prawdziwego zdarzenia.
konwersje gier? owszem:
strzaly
1. alien bread
2. worms
3. galaga
4. starcraft / warcraft
5. monkey island / scumm emu i rznac gry jak leci z tej serii ;-)
6. ghost'n goblins
7. super frog
8. stardust
9. pang
10. bacznosc/ Maniac Miner / spocznij
11. bobm jack
ps. dlaczego nie rznac gier z zx? 2 listy dl na wezszym ekranie i mamy dokladnie takie tryby jak spectrus a bylo tam mase czadowych tytulow.
w stanach caly konwerter koszci ponizej 100 baksow.
http://www.baber.com/baber/products/cheese_box.htm
i jest to niezle rozwiazanie np. tryby z 2 listami dl przelaczane co ramke nie beda migac - poczytac temat o lepszej grafice antica, pare miechow temu puszczalem.
mozna na forum? to ciekawy temat.
jest tez namberek *65816, *atari (*28274?)
niezle ;-) gosciu ma niezle poczucie humoru... gdzies widzialem tez stronke o dresiarzach w podobnym klimacie ;-)
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.224 sekund, wykonano 17 zapytań