ja mysle ze szczeka im i tak opadla...
ps. przegladalem mase demosow z c64 i jakos nie widzialem nic naprawde dobrego... slabo szukalem? zapodajcie jakis dobry tyt.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez xxl
ja mysle ze szczeka im i tak opadla...
ps. przegladalem mase demosow z c64 i jakos nie widzialem nic naprawde dobrego... slabo szukalem? zapodajcie jakis dobry tyt.
prawda ;-)
http://emu64.pl/menu.php?plik=komentarz ... p;show=all
:-) lekturka na dlugie zimowe wieczory
o to chodzi?
zamiast sie wymadrzac to bierz sie do roboty. ja gdybam! bo sie na tym nie znam, jesli wiesz jak co popodlaczac a niemasz czesci lub czegos pisz - dostarcze.
Eh, Misja to była pierwsza gra na Atari, jaką widziałem, Hamurabi (i Hammurabi II) to była pierwsza gra w jaką grałem...
byla pozna jesien, czas zakupow komputerow ;-) ...
w rabce otworzyli gralnie, 2 * atari 800 xl ; 1 fdd 1050 ; 1 streamer 1010
mialem zamowionego zx spectrum (gumowca) tak, ze zima zapowiadala sie jet pac owo ;-) jednak wstapilem do 'gralni' a tam World Karate, grafika! muzyka! efekty! na drugim preliminary monty łaaaaa ... mikolaj przyniosl Atari :-)
a czy jest mozliwosc przekazania sprzetu w zamian za montaz np. sio2pc, stereo itp ?
kto to wygral 2004 contest? kaszana wplynela?
super cobra ! archon, goonies, spellunker ! river raid - przydala by sie nowa wersja ;-) pengo, pooyan
moze jakos tak?
pokey 1 $d200 - $d20f
pokey 2 $d210 - $d21f
sid 1 $d220 - $d23f
sid 2 $d240 - $d25f
bufor magistrali danych, sterujacej i adresow ? tylko pytam nie bic !
wydaje mi sie ze jest to rozwazywalne, kiedys czytalem wywiad z kolesiem, ktory zmusiel do wspolpracy uklady pracujace na 2 procesorach z roznymi zegarami i to procesor ma zadbac o to zeby zsynchronizowac sie z wolnymi scalaczkami. - pewnie to inny przypadek ...
mailuje z kolesiem, ktory zrobil do pc karte dzwiekowa na ym2151 a tam przeciez tez jest zegar dla "czipa" osobno...
znajdz producenta 20 mhz owych procow
W65C816S8P-14 / Plastic Dual-In-Line, 40 pins - $6.18
W65C816S8PL-14 / Plastic Leaded Chip Carrier, 44 pins - $6.18
nie lepiej zapytac ile osob bedzie chetnych i dopiero wtedy zapytac kolesi z wdc jaki bedzie koszt procka przy takiej ilosci? dodajac koszty przesylki i 'koszty osobowe' ;-) za zainteresowanie sie dystrybucja w pl mysle ze i tak bedzie ponizej stowki.
jest jesscze kwestia, czy jest do czego wsadzic @14 ? Dobrze by bylo poczekac na zakonczenie pracy przez Pasia.
"oni zyja" przedwczoraj ogladalem, polecam
;-)
sio2ide powinno miec mozliwosc podlaczenia tez fdd z kloca sio2ide/fdd ?
qpa, stronka nie wchodzi
mikolaj apelowal o rozsadek dlatego tylko te dwa z linkow powyzej wchodza w rachube ...
a widziales ile kosztuje ibm z 15' ;-)
http://notebooki.sklep.pl/?k2=katalog&a ... tegoria=51
http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=2163
do atarowcow z krakowa, gdzie w miescie mozna tanio kupic sprzecik ? przegladam w sieci i widze roznice nawet do 300zl
ma to byc zamiennik 2 komuterow stacjonarnych w 2 mieszkaniach, na kazdym cos mam i w sumie nie wiem co gdzie jest...
Witam,
Wiekszosc z Was zna sie na sprzecie lepiej niz frendzle w sklepach komputerowych dlatego zapytuje:
1. HP Compaq nx9020 / celeron M 1,4 / 512mb / nagrywarka dvd
2. Toshiba A50 106 / celeron M 1,5 / 256mb / combo cdrw/dvd
3. Toshiba A60 332 / p4 2,8 / 256mb / cdrw / irda
4. Compaq Presario 2500 / p4 2.8 / 512 / cdrw/dvd +fdd
sa mniej wiecej w tej samej cenie... co wybrac ?
1 i 2 sa o ok. 1 kg lzejsze, 3 ma torbe, 4 ma fdd
moze dlugie nazwy plikow?
a ugryzlem sie w jezyk
sliczny sprzet... hmm karta z80 :-)
czesc,
szukam firmy wykonujacej nadruki na klawiszach lub chociazby na naklejkach (jak do laptopow) ... szukam w sieci ale w rp niczego takiego nie znalazlem :(
dla wlasnych potrzeb mozna sobie wypalic plytke... ale sprzedawac...
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.216 sekund, wykonano 11 zapytań