Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 32 z 329)
a nie wystarczy lewy certyfikat ozdrowienca? swiat stoi otworem przez pol roku bez zadnych testow ;-) pare euro to kosztuje ;-)
ja pinkole.
ale ja nie o tym: Paczka dotarla. dzieki :-)
wreszcie bedzie mniej c02
https://www.youtube.com/watch?v=uHKE4gxE8ko
niektorzy na forum juz klaskaja uszami.
albo takie przeslanie w naglowku pliku binarnego z ostatniej prodki z SV...
ale na vinylu juz nie wyjdzie, za to w blizardzie juz tlko 7 minut
kasetowa wersja PoP w normalu ladowalaby sie 59 minut :D
paszporty c19 sranie w banie, niech wprowadza OC dla wszystkich ktorzy chca wyjsc z domu. wydanie takiego dokumentu to oczywiscie komplet badan i szczepien. jak masz za duza emisje c02 to siedz w domu
murzyni sie juz cieszyli ze bedzie wiecej wody i c02 to sie im pustynie zazielenia i bedzie wiekszy teren pod zbieractwo, a tu dupa rasisci sie uwzieli i nie bedzie budowania kultury w afryce.
Tak, Bocianu i to byl dobry pomysł. Obecnie po stronie programisty pozostaje kilka linijek kodu. a i od strony usera jest prosciej...
qbahusak napisał/a:I chyba rozumiem Cię AdamK. Bo napisałeś że masz zdanie (z reguły) zgodne z konsensusem. Jak się konsensus zmienia - zmieniasz zdanie też. Czyli jesteś na bieżąco. OK.
Trzeba isc za postepem nauki, na uczelniach teraz ucza ze plec to kwestia wyboru a nadwaga to kwestia genow. kiedys uczyli na odwrot, nadwaga to wybor a plec kwestia genow. teraz wiemy wiecej.
a co sie stanie jesli gra jest na CAR i nie ma mozliwosci zapisu jakis ustawien albo postepów w grze?
nic prostszego:
mozesz zapisac na serwerze dla danego gracza dane jakie potrzebujesz oraz sciagnac je w razie potrzeby... z dowolnego miejsca na swiecie, a nawet grajac na komputerze atari u kolezanki.
zgadza sie. genialne.
---
na tej zasadzie mozna tez zrobic slownik albo translator do programu ... np. SpeedScript z polskim slownikiem?
ksiezyc zmienia swoja srednia odleglosc od ziemi przez co zmienia sie czas obrotu ziemi wokol swojej osi i co prowadzi do zmiany czasu trwania doby i niecybna zmiane klimatu
kiedy w koncu lewica sie tm zajmie
Yezy 1 szt. - dlugi plus 1 szt. SIO
uicr0Bee 1 szt. - długi
Cyprian 1 szt. - krótki
lopez - 1 szt. - długi
pancio.net - 1 szt. - krótki
lemiel - 1 szt. plus 1 szt. SIO
Sikor - 1 szt. - długi
as... - 1szt. długi eci 1 szt. SIO długi 1szt
MGor - 1szt. długi
xxl - 1szt. długi ECI; 1 szt. SIO + connector
tak... gra ktora zbierze przed monitorem grupe przyjaciol i naparzajacych sie w sobotni wieczor dla hiscore... marzenie
ale, tu pomysl:
strategia turowa w swiecie np. archona ale w trybie takim jak hero wars adventures - to jest cos nowego i nawet w basicu by mozna bylo zrobic - idealna gra dla trybu multigracza przez siec :-)
no to jakbys mial loginy i hasla ludzi to mozesz :-)
a skad wezmie loginy i hasla tych wszystkich innych graczy?
moje urzadzenie jest z pierwszej serii

tak, ale mam bariere umiejetnosci wlutowania sobie tego sam...
wtedy gra sama musi wyslac usera i pass czyli musi Cie zapytac o nazwe usera i haslo - to upierdliwe ale oczywiscie mozliwe. biblioteka Bocianu pobiera te dane z cookie ale mozesz je wpisac recznie :-D
dodam, ze programista moze zazyczyc sobie konkretny format oddawania tabeli wynikow - na wypadek gdyby gra sciagala tabele np. same wyniki albo tylko najwyzszy albo ze skrotami w kodowaniu atascii lub antic itp.
zeby tylko co2 nie zabraklo...
https://www.youtube.com/watch?v=K1QTYY0-W-Y
jak to wplynie na ceny wódki?
co 10 lat mniej wiecej jak narybek podrosnie slyszymy ze co2 i koniec swiata jak bedziemy jesc mieso albo inne takie. ostatnio spodobalo mi sie ze w morzach i oceanach bedzie woda mineralna (gazowana).
ziew
dla gier ktore nie maja zaimplementowanego w zaden sposob wysylania score Bocianu w HSCTool dodal wpisywanie i wysylanie hiscore recznie, mozna dodac wszystkie gry i rywalizowac na potege ;-)
Znalezione posty [ 776 do 800 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.214 sekund, wykonano 15 zapytań