jeszcze to :-)
http://www.gamma.pl/home.html
wejdz na produkty wiznet: Moduł internetowy 7100A z łaczem szeregowym lub rownoleglym
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez xxl
jeszcze to :-)
http://www.gamma.pl/home.html
wejdz na produkty wiznet: Moduł internetowy 7100A z łaczem szeregowym lub rownoleglym
http://www.averlogic.com/video_converter/AL250.html
zlituje sie ktos i w koncu bedziemy miec monitorki vga dla atarynek?
i 2 pytania:
1. czy jest jakakolwiek mozliwosc wyeliminowania cykli odswierzania na pamiec w xe? stosujac pamieci nie wymagajace odswierza czy cuś.
http://www.averlogic.com/password/AL5DS_Flyer.PDF
2. z jaka predkoscia powien pracowac procesor (pomijamy tu juz szybkosc dostepu do pamieci) aby lda; sta wykonalo sie max w 1 cyklu koloru.
dziekuje i pozdrawiam ;-)
skad to sciagnac ;-) ? bo niewierze ze wydadza w pl
ufff i czy da sie wyprowadzic na monitor
RED,GREEN,BLUE,SYNC,LUM z atarixe?
niema znaczenia jaki proc graficzny, podoba mi sie idea podlaczenia 2 'sterownikow graficznych' i niema to znaczenia czy to bedzie drugi antic+gtia, maria, 6845 czy jeszcze cos innego - wazne jest aby obydwa dawaly obraz nalozony na siebie :-) i co wazne, zeby obrazy sie maskowaly a nie przenikaly. po cholere to wszystko? a po 640*200, po 320*200*16 bez utraty kompatybilnosci itd...
chcialbym tez w miare prosta odpowiedz (nie jestem elektronikiem) czy gdybysmy wymienili pamieci a atarynce na x2 szybsze to przy odwolaniu do ramu proc nadal bylby zatrzymywany do zsynchronizowania sie z pamiecia? jak to jest?
i jeszcze jedno. atari zaklada istnienie urzadzen dma w systemie, dlaczego nikt jeszcze nie 'zapakowal' blittera, ktory moze tylko przemieszczec bloki pamieci wielokrotnie szybciej (nawet w obrzarze rejestrow sprzetowych) od lda,sta ? ;-) dli+blitter :twisted:
Witam,
ktos podlaczyl dual antic+gtia...
czy wielkim problemem bylo by podlaczenie 6545 lub matia to xe?
pozdrawiam
w 84 byl tez projekt indiana jones and the temple of doom ... naulowany :(
tak, chodzilo mi o another... szkoda, fajnie sie zapowadala gierca
shadow of the beast 1
meneace
"inny swiat"
yie ar kung fu
ps. moge prosic o linke do bubble bobble na ataraczka?
kolo pytal o fdd a ty mu kwasisz o hdd...
karin maxi drive man
no nareszcie zajme sie czyms w pracy ;-)
przed chwila tak samo wygladalem (za mocna kawa)
cos hardcoreowego - CENTIPEDE, MILIPEDE
skad mozna sciagac "mobilne" wersje starych dobrych gierek?
ja tez :p jakies inne klasyki na komore tez lykam
pitfall, river raid, centipede, defender, moon patrol, super cobra itp. :lol:
jak pengo to tylko na m.a.m.e. no i na male atari :-)
- kto moczem wojuje od moczu ginie
- gdzie diabel nie moze tam mocz posle
- im mocz rzadszy tym milszy
- jak cie widza tak cie mocza,
- jaki rycerz taki mocz
- jesli chcesz byc moczonym, mocz inych,
- kazdy mocz bliski, ale swoj najmilszy
- krowa krowie moczu nie wypije
- kto o mocz nie dba, moczu nie wart,
- mowa jest srebrem a moczenie zlotem,
- wszystko dobre co sie dobrze moczy,
- mocz sie nie dla mody ale dla wygody,
- nie mocz drugiemu co tobie niemilo.
niechaj sie stanie
jak masz podlaczony dzwiek z cd do atarki?
No i nastały czasy SIO2IDE (to już 3 lata) :!:
Czas już chyba na kolejną nowość :?:
dwa napedy na jednej tasmie? cd play? cos z siecia na maluszka?
moze maly konkursik fejkow? photoshopy w lape i kto ma ladniejszy pulpit na malym atari ;-)
sid player na pokeya jest ;-)
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.225 sekund, wykonano 16 zapytań