http://www.topfx.com/cgi-bin/mixmaster. ... ww.foki.pl
a zeby nie bylo calkiem off to:
http://www.digital-force.net/projects/hyperspeed/ - z deka zmienila sie stronka :-)
http://www.atarimagazines.com/v4n2/PlayItAgain.html - midi dla malucha
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez xxl
http://www.topfx.com/cgi-bin/mixmaster. ... ww.foki.pl
a zeby nie bylo calkiem off to:
http://www.digital-force.net/projects/hyperspeed/ - z deka zmienila sie stronka :-)
http://www.atarimagazines.com/v4n2/PlayItAgain.html - midi dla malucha
wlasnie, gotowe ukladziki... szly by jak swierze buleczki... kto otwiera piekarnie?
dlaczego rs? mam pomysla na prg.
hmm. rozumiem, ze roznice pomiedzy so2pc i rs nie sa duze ?
do maluszka Ty zrobic, ja kupic
cena?
fajne, fajne... chociaz ostatnio zauwazylem tendencje do "posiadania" nietypowego modelu atari w wlasnorecznie wykonanej obudowie ;-)
no.... nareszcie, koniec tuneli ;-)
niewiem... moj draconus i zybex chodzia na 1 pokeyu.. moze masz cos innego? poprosilbym na maila xxl@atari.pl jesli mozna :-)
i sa coraz to lepsze...
hmm, tak sobie mysle, ze bede we wrocku za 2 tyg. :-)
no co? do kina tam chodze ;-)
odsluchalem kilka muzyczek z tego playerka, taki cybernoid 1 i 2 brzmia calkiem spoko jak na bete :-) trzymamy kciuki bo widze ze technicznie pokey podola heh.
witam czy jest jakis grajek sapow w Java ?
witam,
byla taka wersja w basicu :-) wedlug mnie najlepsza, gdyby ktos ja mial proszeeeeeee o lokalizacje gdzie lezy :-)
co sie z nim dzieje? pisze jeszcze muze?
mam was !
ABRACADABRA :-) znacie ? :-)
BRISTLES :-) cza cza cza
MONKEY MAGIC
CONAN
ale i tak wszystko bije na leb the goonies
niema romu do sciagniecia ... lipa ;)
dodam
- Jousta (suuuper)
- pacmany ;-) to juz raczej zrecznosciowka
- pengo (fajne)
- pooyan (klasyk)
- dig dug (kilka wersji polecam 5200)
- jet boot jack (fajna gierka)
a dla ultra hardcoreowcow:
- robotron 2048
hmm, tak niesmialo wspomne, ze wedlug autora mapy pamieci v.2.0 wydanej przez ??? :-) to jest 61 cykli powiedzmy ze sie machnal o kilka cykli, ale skad wzielo sie to 105 ?
niemam pojecia o jakich pamieciach piszesz ale mam juz nazwe tej dopaly" "projekt f7" ;-)
to bylby przelom
no dobra.... gdzie lezy ;-) ?
a to mnie panowie zaskoczyliscie. w taki razie, weryfikuje swoje zdanie.
tak sio2pc - taki kabelek w cenie niewiele nizszej od calej atarowskiej stacji + kabel ;-)
sio2pc - 55 zl
ldw2000 + zasilacz + kabel sio + dyskietki - ok.100zl
karin maxi? owszem, nie tylko widzialem, sporo czasu to byl moj jedyny drive ;-) a jak dziala? :-) niewiem czy bylo cos co wczytywalo sie dluzej jak 3 sekundy ;-)
nie dzialaly:
1. capture the flag
przypomnialem sobie!!! to wyzej bylo generowane przez atari, a ja pamietam byl jakis program, ktory byl tak nagrany ze na jedej sciezcze byla normalna muzyka (jakas dosc fajna nawet) co nieprzeszkadzalo w wczytywaniu. niepomne czy byl to pirat niestety.. w latach sie posunalem .. sami rozumiecie ;-)
jest taka mozliwosc, googlnij za "karin maxi" - taki kontroler, do ktorego mozesz podlaczyc kazda stacje z pc (5'25 lub 3'5)
sorry za offtopic, ale co takiego szczególnego jest w wersjach akurat kasetowych?
kilka gierek w wersji kasetowej mialo inna muzyczke taki the goonies chociazby :p
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.226 sekund, wykonano 18 zapytań