Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 326 z 329)
najbardziej na katarynce brakuje mi muzyk w stylu ilumination - przyjemny kawalek.
o! Nipponesque_xperience, The-End, My_Output_Is_Danceable, ilumination - no to mam czego dzis sluchac :-) tylko ten dzwiek jakis taki nieczysty, napewno moj plajerek sidow jest out of date
pewnie powiecie ze sie czepiam, ale wymagania sprzetowe to maja wypasione...
przy okazji gratulacje dla EPI
dzieki, no to 1 strone dyskietki mam :-) jeszcze tylko druga z tym czadowym demosem perkusyjki i bede happy :-)
Witam, poszukuje dyskietki soundmachine w atr (2 strony).
googlalem ale niczego nie wygooglalem.
najleposzy engine spritow programowych mial chyba zybexior.
a po mojemu to amaurote
Bracia, pomozecie? ;)
apel do atarowcow z Wroclawia:
poszukuje ksiazke Kazimierczyka "wstęp do prawoznastwa"
jestem zThesperowany :( jezeli ja masz, ma ja Twoja dziewczyna, przyjaciel, wujek, sasiad, pan listonosz lub ktokolwiek kogo znasz daj mi znac! jestem sklonny pokonac te pol dnia drogi, stanac osobiscie i ja kupic... powiedz tylko gdzie.
dlaczego marnotrawic adresy od $d220 ...
tak, TETRIS heh ... byly 2 wersje z dzwiekiem i bez, sterowanie dzojem, centralnie studnia (waski ekran) skok co 1 znak (8 lini) tlo bylo playerem ... wiecej niepamietam
Witam,
Tak sobie pomyslalem ze chetnie przyjrzalbym sie gierce, ktora kiedys tam napisalem (95 zdaje sie) - klon tetrisa, cechy charakterystyczne:
9 kolorowe klocki, muzyka "wyrypana" zdaje sie to byl Pelc, gierka ma kolo 6-8 kb, na gorze skrol ;)
bylo by milo gdyby ktos podeslal na maila....
ps. rozsylal ja Zenon Rakoczy
swego czasu koles oglaszal na forum ze instaluje sid stereo w katarynie... zamowilem, sprzety dostarczylem i ... na mikolaja mam miec :-) 2*pokey + 2*sid + zdaje sie 4*covox hmmm
no to slicznie.. najwyzszy czas... a skoro juz o cd_audio gaworzymy, ciekawy jestem jak toto jest rozwiazane. wiem ze jest pin (nomen omen) na szynie atari do ktorego gdy podepniemy zewnetrzne audio atari poda to na glosniki, w cedekach tez jest analog output wiec jakby tak :-) podlaczyc?
i juz calkiem na koniec... czy za pomoca jednej tasmy mozna podlaczyc cd i hdd do kmk ?
to chyba jakas prowokacja.... przejrzalem kilka skrinow i jestem .. rozczarowany. mysle ze znalazly by sie lepsze demka na ta maszyne (c=)
mialem to ... w tym konkretnym zestawie brakuje jednej fotokomorki ...
x.x.l.: eXperimental eXtraterrestrial Lifeform
hmmm...
przybliz projekcik przynajmniej w slowach :-)
cos pisza o podlaczeniu tej sieciowki do komtrolerow atmega ... a jakby tak za pomoca atmega (na ktorego ponoc jest stos tcp/ip) atarka komunikowala sie z internetem? lub chociazby lanem...
no no... wezme :-) xxl@atari.pl napisz co i jak
jak sie chce to mozna :-) jednak moge glosowac, niewiem co sie stalo ;-) moze uwaznie przeczytalem tym razem :-)
Ty masz problem? phi, taki problem to nieproblem, ja np. nie moge glosowac juz od jakis 3 miesiecy :(
hmm, niewiem jak to jest z KMK dlatego bede sie opieral na KARIN MAXI - przy transmisji danych do/z komputera wylaczany byl ekran, mozna to bylo obejsc trzymajac shift ale wtedy predkosc spadala dosc znacznie - mozna bylo "uslyszec posektorowe wczytywanie" stad wnosze, ze realtime jest malo prawdopodobny. jednak na KMK moze byc inaczej...
slusznie :-) swojego czasu mialem karin maxi (do 11kb/s) po jednym dniu zabawy z ta stacja juz nie wlaczalem xfki :-) jednak co speed to speed.
(z innej beczki: czy zauwazyliscie, ze przy przeniesieniu capture the flag na nosnik inny niz 5'25 i gestosc inna niz sd/ed gra zaczyna sie wieszac? niepomaga nawet przeniesienie takiego pliku zpowrotem na sd)
jest to rozwiazanie, ale jak kazde okrezne wyjscie ma wade w postaci drugiego ukladu :-)
zmarnowales jakies 10 minut mojego zycia... nu pagadi
Przy projektowaniu SIO2IDE brałem pod uwagę następujące sprawy:
- 100% kompatybilność z systemem Atari (praca ze wszystkimi OSami i DOSami)
- łatwość instalacji
- jak najwieksza funkcjonalność
Myślę, że się udało :?:
tak udalo sie. projekt od poczatku do konca jest b.dobry. ale bylby swietny gdyby na 1 kablu mozna bylo powiesic 2 urzadzenia np. 1hdd master + cd slave.
Znalezione posty [ 8,126 do 8,150 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.215 sekund, wykonano 10 zapytań