Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 44 z 294)
https://www.youtube.com/watch?v=1X_NFOx14I8
Jak znam Grey-a to załatwi darmowy parking dla ATARI.
1. perinoid - wysyłkowo.
2. zorkadar - wysyłka
3. VLX (na party)
4. Kroll (party)
5. dely (party)
6. Lastic (mail shipping to Belgium ?)
7. krap (party)
8. mono (party)
9. mcs - wysyłkowo
10. Lizard - party
11. mu (party)
12. Adamk (wysyłkowo)
13,14. Michał Kołodziejski (aka Misza) - 2 sztuki z autografem, wysyłkowo :)
15. ccwrc - wysyłka
16. ooz - wysyłka
17. Saberman - wysyłkowo
18. mikesk8 - wysylka
19. DaruG - wysyłka
20,21. Renton + GRooBY - wysyłka
22. stRing wysyłka
23. hsimpson - wysyłka (z autografem)
24. Myshalo - wysyłka
25. Yezy - wysyłka
26. jj23 - wysyłka
27. Rastan - wysyłka
28. AS... (na party, najlepiej na SV; może coś tam z lostem się uda .
grey/msb napisał/a:@as: tak jest ;) do naszej dyspozycji całe T29 - dwa piętra, antresola, wygodne kanapy itd. :) no i będzie bar na miejscu :D (bardzo przystępne ceny).
Znam te t29 :) .... oj znam :P
Pin napisał/a:parkowanie autem jak tam wygląda (i za ile?)?
Właśnie na "hasło" ATARI, przydała by się zniżka :P
I jest strefa Relaxu :)
p.s.
Będzie gruba impreza ...
Widzę że post zduloway, mam nowego lynx-a II, jego wyświetlacz, podkreślam nowy!
To dno i wodorosty.
Dokupiłem na yeajcu, nowego Tft jak Pin pisze,
Cyknąłem TA,
-w zasadzie to mam większość dubli.
Ale kto by się tam przejmował :)
Dysk 2,5, ide ssd ...
To ciekawa opcja, testowałem tylko na demkach 060, wczytują się parę sekund szybciej.
Mam kilka przejściówek idę cf i od zawsze karty cf.. (tak paliłem dyski ide 2.5 na zlotach).
wg. mnie prędkość czuć pod produkcjami 060...
Sandisc extreme ultra IV, jest wolniejszy vs https://allegro.pl/oferta/dysk-transcen ... 0766821527 (mam 64 gb ?, kupowany pod Falcon0a i działa).
Zaklepuj, bo cykał bym jakiegioś marriot-a,
W Gdańsku chyba nie ma, ale jest w Zopocie, oraz mój ulubiony w Gdyni.
Panie Grey-u, działać Pan tan oraz czekam czekam na info co rezerwować.
sc1435,
-jest za takie (ale to musiał by z dwa t-rzy dni nie) aby jechać białym ATARI.
Gdyby to by łToms poleciał bym albo pojechał białym ATARI ....
edit:
i tylko cyknąć:
https://www.ebay.pl/itm/124652084055
a tego nie cyknąłem:
https://www.ebay.pl/itm/114816002775
Ty huju,
Sprawdzę osobiście,
Bo ktoś nam Go ukgradł
Długo o tym wczoraj dziś rozprawiliśmy.
*ps tek bez C.
oraz bez wiadomo czego ~Bo Pin to c***!
Ty ....
cenzuruję swoją wypowiedź,
Oddaj Nam naszego Pin-a, wczoraj / dziś o tym rozprawialiśmy.
sc1435 świetnie działa z 130xe, stereo.
Wymiary ma identyczne. Kolor obudowa itd.
A tego to mi ktoś cyknął, ale to było bardzo tanio.
Ktoś kupił do polszy :)
p.s.
Tak !
Nie wkórwiecie mnie,
https://www.ebay.pl/itm/114816002775
Zanim "do©ałem" 30euro wysyłki (full in)..
DA SIĘ!..
Pin,
battery na szesnatach :P
Dasz radę ?
Znalezione posty [ 1,076 do 1,100 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.794 sekund, wykonano 4 zapytań