Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 50 z 294)
48tpi nawet i no name, trzymają i po 25lat.. sformatowane na 720kb..
Potwierdzone 40-70szt takimi sformatowanych a latach 90tych ubiegłego wieku .
Oczywiście piszę o 5 i 1/4 cala.
A Drone / Dhs działa ??
p.s.
Nie nie mam i nie będę miał Atari 16bit.
Zadziałają.
Dodam że są też 1s 4d 96tpi, trzeba będzie sprawdzić repliką Toms-a 720 CR, jak przyjedzie z tuningu :)
Takich jeszcze nie miałem, ale kupiłem paczkę, ciekawe czym różnią się 1s od 2s :)
Ja uzywałem w epoce, tylko szarych polaroid 2s qd 96tpi ..
laoo/ng napisał/a:Pewnie różni ludzie mają różne potrzeby, które także zmieniają się z czasem. Wydaje mi się, że dla człowieka, który się nie zna i nie wie co będzie mu potrzebne cena HDDrivera jest zaporowa, szczególnie, że tak naprawdę nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie co takiego on zapewnia i zawsze kończy się na ogólnikowych stwierdzeniach, że jest lepszy.
Ja np. w tej chwili nie pracuję na ST w sensie korzystania z programów na platformie. Pewnie ludzie dłubiący w jakichś Calamusach mają większe potrzeby, ale ja potrzebuję tylko przenosić dane z PC na ST i je tam uruchamiać. Podejrzewam, że potrzeby większości użytkowników na tym się kończą i nie rozumiem tego namawiania na sterownik za 200 zł (bez podawania konkretów, co się w zamian dostaje) jeśli ktoś chce po prostu przenieść plik i go odpalić. Ja np. nawet nie potrzebowałbym sterowników Putnika, gdyby darmowe ICD pozwalały na przenoszenie danych.
Edit: może to trochę bełkotliwie napisałem, ale nie krytykuję HDDrivera bo na pewno jest świetny i na pewno jest wart swojej ceny, tylko uważam, że to całkiem naturalne mieć wątpliwości, czy taki wydatek jest uzasadniony, jeśli nie ma się dostatecznej wiedzy, żeby samemu to ocenić.
110mhz nie wyciśniej więcej, mając chłodzenie wodne.
Diter to katował...
Ja też mam dwa Falcony,
Oba działające :(
NIE WNIKAM W PERYPETIA ORAZ ITD. ITP.
Cena świetna, chętnie w takiej cenie kupił bym 3 niego Falcon-a, czeka na niego ct63 110 mhz :(
Falcon-a da się naprawić i uratować, woziłem kolegom takie sprzęty do MISTRZA JER-A...
TAK JER, to MISTRZ.!.
I jest Kierownik :)
Dużo zdrowia .!.
Kiedy Ty w końcu puścisz coś uwiązane do sio z zapiętym buforowaniem ścieżek na turbo przeplocie ... :P
No ten szpulowiec, o Panie PIN,
szacun, teraz na zlot to pewnie przyjedziesz z "naczepą" :)
Bo pokazać takie coś, że działa itd.
To szczęka z podłogi.
Pin, na litość boską (ave Szatan!).
CO Ty robisz??
- to kasety przecież!
Nie są zgodne z regulaminem :P
piwkooo napisał/a:Szacun. Zazdroszczę...
Oj sam sprzedający się odezwał, coś czuję że to "mina" ...
Ja bym tak cyknął proto toms-a 720 :P
p.s. Szacun dla sprzedającego .!!!.
A trzeba by się "spotkać" z Draco, tylko po co cep80, vbxe i na pohybel.
qrde, dzieje się ...
Mam nadzieję że nie jest to "mina"
Aż będę musiał sobie przypomnieć wszystko.
-choroba postępuje u mnie, kolejny Falcon kupiony :(
Ale nie ten będzie tylko 030 .:.
Przecież nie tylko Tomsami Atarowiec żyje.
p.s.
Dzięki Piffko!
:)
Na zdrowie..
Dziękuje za info, kupiłem.
Drakon napisał/a:No właśnie moje jedyne wymagania to bezproblemowa praca z dyskiem/kartą SD.
Falcona kupiłem głównie do używania Ace Trackera, nie potrzebuję wodotrysków, z UltraSatana nie będę korzystał.
Przycebulę: dla mnie ponad 200 zł za sterownik HDD to dość sporo, a widziałem na stronie, że Uwe nawet za dokumentację po angielsku żąda 12 euro. Sporo.
.
Ja na Twoim miejscu nie szedł bym w półśrodki, 200pln ?, nie wiem za ile kupiłeś Falcon-a, ale to i tak pewnie bardzo mało.
Hddriver to taki std. To świetna sprawa.
I bardzo polecam to rozwiązanie.
Nie tylko Tomsem, Atarowiec żyje są i Falcony...
Do Falcon-a polecam hddriver-a.
Wszystko o co pyta autor wątku, było wałkowane wiele razy :P
p.s.
gratulację Flachy!
Po Polsce jeździ 5 samochodów z rejestracjami ATARI
Jak prywatna służba medyczna, polecam dla każ∂ego .
ale są zapóźnieni, pisałem, po roku odkryli że szmata/konim/przyłbica na twarzy nie chroni...
p.s.
a szwedzki stół zanoszony do pokoju hotelowego (nie ważne śniadanie obiad czy kolacja), powoduje tylko wzrosty masy .:.
No tak,
-ale do niedawna wg. "naszych" naukofcufff, wystarczyła:
szmata na twarzy, komin czy jakaś tam przyłbica... (wtf!)
A teraz niestety okazało się że szmata nie chroni ..
I tak będę odkrywać co roku kolejne takie?
Robi wrażenie ten szpulowiec!
Znalezione posty [ 1,226 do 1,250 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.215 sekund, wykonano 14 zapytań