Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 51 z 207)
1,251 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-12 21:52:26
Skrzyp: Kwestia RKLE jest dla mnie nie do okiełznania, a tu jeszcze Niemcy ponoć mają brać jakąś partię, więc po prostu nie dam rady.
1,252 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-12 21:51:14
Grzybson: jeszcze nie, ale powoli schodzą. Zostało jakieś 40-45. Z czego zapewne część muszę pozostawić na ten koncert, co z Panem Pinokiem gramy w Rzeszowie, z końcem listopada (o ile dożyję, różnie bywa).
Więc na razie trochę jeszcze jest.
Pzdrrrrrrr!
1,253 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-12 20:16:17
Ja pier/dolę, szaleństwo. :) http://chip-union.net/?p=2413
Gorgh: Haha, dzięki. No niestety nie ma kasy. :( Nie dojadę.
Skrzyp: Eeee, nie ma sensu to. Dzięki za pomoc, ale myślę, że i tak nic by z tego nie wyszło.
1,254 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-11 15:29:44
Heh, dzięki; na razie nic więcej nie ma. :) Jednak trochę za droga taka zabawa. Może raz do roku to jeszcze jest wykonalne. :)
MP3 możesz zrobić bez problemu.
Stryker: A co to jest RK?
1,255 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-07 12:44:12
Wieczor:
Ja już to mam. :)
Lata temu dostałem nawet od autora, wraz z pierwszą wersją Houstona, w pełni działający kalkulator TI wraz z okablowaniem. :)
1,256 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-07 09:32:29
Prawdopodobnie już niedługo i takie do puszczenia przez atarowski magnetofon będzie robił jeden kolega.
1,257 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-07 08:16:27
Fęks men.
Już powoli zaczynają schodzić.
To, co zostanie, wezmę pewnie na któryś zlot, dla jaj.
1,258 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-07 00:19:57
Tym razem muszę kierować się tym
GSM: 850/900/1800/1900 MHz.
1,259 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-06 14:13:11
Hrw: ooooo, wielkie wielkie dzięki.
PS: Chyba sobie jednak kupię (oczywiście polskiego) smartphone'a z dodatkowymi zakresami. Hmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
1,260 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-05 14:09:22
Ja jestem jak Jarosław Kaczyński (aż dziw, że konto w banku mam, ale ledwo co), więc dziękując za powyższe informacje (które zapisuję i przekażę bankowi), poproszę jednak o łopatologiczne stwierdzenie w konwencji idiot-guide, czy w Stanach należy mieć kartę na pin, czy kartę "zbliżeniową".
Tak czy inaczej, rozumiem, że raczej kredytowa.
1,261 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-05 11:21:35
A to rzuć może maila na
yerzmyey AT interia.pl
to będzie prościej, jak wnoszę.
Pzdrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
1,262 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-05 11:19:24
Hrw napisał/a:Bo w telefonie masz 900/1800MHz a potrzebujesz 850/1900MHz. Popytaj po znajomych czy ktoś nie ma zbędnego telefonu z którąś z tych częstotliwości.
Aha, aha. Wielkie dzięki.
Lotharek:
OK, postaram się. :) :)
A tak jeszcze odnośnie tych "kart do płacenia", to tam należy te na pin/kod, czy te "zbliżeniowe" raczej??????????????????
1,263 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-03 19:42:13
Pablo:
heheh, plus jest taki, że na jednej stronie jest album spec, a na drugiej - ami. :)
OK, właśnie planuję ze 20 do Rzeszowa wziąć. :)
1,264 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-03 15:53:54
Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować Panu Pinokiowi za wszelką pomoc.
Jego zdolności organizatorskie w kontekście tego typu retro-eventów są nie do przecenienia. (O czym część niedowiarków już się przekonała, a pozostała część przekona się już za jakiś czas).
Za każdym razem, gdy wyciągałem coś zepsutego lub zjaranego, Pan Pinokio wyciągał sprawny zamiennik, niczym królika z kapelusza. Zadziwiające.
Osoby zainteresowane stanem Falcona uspakajam: wygląda na to, że komputer jest sprawny, za to DHS-Tracker wykazuje ewidentne tendencje do degradacji z czasem używania. Wyje.bałem to, wgrałem jeszcze raz z peceta - i 100% działa. Ha!
1,265 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-03 15:38:21
Skrzyp:
jest to seria de facto testowa: do sprawdzenia, jak to w ogóle działa, jaki ma sens - techniczna.
Np - już wiadomo, że produkt NIE jest przeznaczony dla audiofilów. :)
Duddie: Haha, no nie zastanawiałem się nad tym za bardzo. Jedna kaseta kosztowała mnie ok. 9 zł. Więc powiedzmy, że jest za 10 zł. ;) Ale jakaś poczta do tego, więc pewnie z 15.
Chyba, że gdzieś na miejscu, na jakimś zlocie, hłe hłe hłe.
1,266 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-02 16:31:28
Hahahahahahahahahahhahaha. :)




1,267 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-02 13:47:15
Ha, no niestety - w MaxComie mówią, że ten MM431 nie zadziała ponoć w USA, bo tam są inne częstotliwości itp.
No to już nie wiem.
1,268 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-02 13:30:43
No nie wiem, to może ja też zaglądnę na chwilę.
1,269 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-01 20:55:25
Jakaś nowa gra logiczna na ZX Spectrum 16K.
"Ishido: The Way of Stones"
DOWNLOAD: https://www.dropbox.com/s/o7qhbwj7lwa2o ... 9.tap?dl=0

1,270 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-10-01 13:03:03
...a baba w helpdesku mówi, że każdy polski telefon będzie działał w USA. I w playu wystarczy przeładować, żeby się roaming automatem włączył.
No to ja już nie wiem.
Do pracy nie jadę, złamanego grosza tam nie dostaję (niestety, hahaha). Jadę tam ODPOCZĄĆ OD PRACY. :)
Epi:
Niiieee, jednak do "dużego" bagażu to lezie. Zamawiam właśnie walizę, dziamdzia jego glań zaprzała.
Skrzyp:
A chętnie przy okazji rzucę okiem.
Btw, to ja odwrotnie - przymierzam się do kupienia smartphone'a - OCZYWIŚCIE POLSKIEGO, ale na razie nie mam kasy, przed wyjazdem. :)
.
1,271 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-09-30 20:26:09
W głównym, w głównym.
No to dzięki, uspokoiłeś mnie.
1,272 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-09-30 16:35:22
Podłe zmierzłe obleńce, bydlaki omszałe.
1,273 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-09-29 19:35:52
Hrw napisał/a:Przez wszystkie lata podróżowania z laptopami i innymi urządzeniami tylko raz poproszono mnie o uruchomienie. W dodatku gdzieś w Europie.
Hmmmmmm. No to byłoby nieźle.
Spróbujcie sobie wyobrazić, jak każą podłączyć i odpalić ZX Spectrum.
Chyba puszczę im "River Raid", hahahaha.
1,274 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-09-29 13:29:15
Jak na razie - firma jest niesłowna. Dzisiaj baba mówi, że w kolejny piątek.
Cienko.
1,275 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2015-09-28 22:56:12
Spasiba wsjem.
A tak btw - są jakieś zakazy wwożenia / wnoszenia do samolotu jakichś zwyczajnych rzeczy?
Poprzednio, pamiętam, były jakieś problemy z napojami. Tu - już czytałem - nie wolno wwozić POŻYWIENIA do usa. Kur/wa.
Ale zastanawiałem się, czy nie zastrzelą mnie za pastę do zębów i szampon. Może ktoś coś wie.
Znalezione posty [ 1,251 do 1,275 z 5,154 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.633 sekund, wykonano 10 zapytań