Hłe hłe, dostałem od Pana Truba. ;)
Brzmi, jak kompakt. Póki co, w każdym razie, haha.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Miejsca w sieci » Kasety magnetofonowe :)
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Hłe hłe, dostałem od Pana Truba. ;)
Brzmi, jak kompakt. Póki co, w każdym razie, haha.
Yerzu,
wyprzedziles mnie tydzien temu cala wieze Diora reanimowalem i podlaczam ja do sprzetu Atari, oczywiscie magnetofon zwlaszcza i gra jak nowy :)
Pozdro
Kroll
No i bardzo słusznie. :) :) :)
Szlag. Finalnie - 900zł za 100 szt.
O tyle szkoda, że nie widzę rozdawania tego w tej sytuacji, czyli - "o kirwa, ale kuszka".
Ale trudno, zrobić trzeba.
Słowo się rzekło, tam wióry lecą, czy jak to szło.
Hehe, ale po dzisiejszym porannym telefonie od Duddiego, to widzę, że zainteresowanie firmą rośnie, hahahaha. :)
PS: Kroll, wpadnij no do mnie w sobotę ok. 18:00. Tylko KASĘ MIEJ.
.
Yerzu,
dzieki, napisalem na priv.
Ja chce jutro do poludnia podlaczyc kompy do tej wiezy, ktora stoi u mnie od 2-3 tyg.
Pozdro
Kroll
No, a tymczasem kasety mają być ponoć poniedziałek/wtorek.
Zobaczymy...
Jak na razie - firma jest niesłowna. Dzisiaj baba mówi, że w kolejny piątek.
Cienko.
Nie strasz mnie, bo ja duuuże zamówienie robię u nich....
To pewnie robią zlecenie od Duddiego, zamiast od Yerza :)
Podłe zmierzłe obleńce, bydlaki omszałe.
Hahahahahahahahahahhahaha. :)




No, a Ty już ich zdążyłeś odsądzić od czci i wiary :)
Kupuję!
Myślałem, że coś nowego będzie... :)
Skrzyp:
jest to seria de facto testowa: do sprawdzenia, jak to w ogóle działa, jaki ma sens - techniczna.
Np - już wiadomo, że produkt NIE jest przeznaczony dla audiofilów. :)
Duddie: Haha, no nie zastanawiałem się nad tym za bardzo. Jedna kaseta kosztowała mnie ok. 9 zł. Więc powiedzmy, że jest za 10 zł. ;) Ale jakaś poczta do tego, więc pewnie z 15.
Chyba, że gdzieś na miejscu, na jakimś zlocie, hłe hłe hłe.
Wez do rzeszowa na amireset dla mnie 1 szt zx spec
Pablo:
heheh, plus jest taki, że na jednej stronie jest album spec, a na drugiej - ami. :)
OK, właśnie planuję ze 20 do Rzeszowa wziąć. :)
No to superaśno :))
Chętnie kupię! :) poproszę nr konta, etc.
A to rzuć może maila na
yerzmyey AT interia.pl
to będzie prościej, jak wnoszę.
Pzdrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Yerz,
Kaseta jest super
Oldschool jakich mało :)
pozdrawiam,
tP
Fęks men.
Już powoli zaczynają schodzić.
To, co zostanie, wezmę pewnie na któryś zlot, dla jaj.
Hmm, proponuję wziąć na któreś atarowskie party i puścić przez atarowski magnetofon - zabawa przednia :)
Prawdopodobnie już niedługo i takie do puszczenia przez atarowski magnetofon będzie robił jeden kolega.
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Miejsca w sieci » Kasety magnetofonowe :)
Wygenerowano w 0.094 sekund, wykonano 18 zapytań