Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 62 z 294)
Polecam tego sprzedawcę, kupiłem od niego 2szt rev.6, jedną mam u siebie, natomiast 2gą sztukę katuje Pinokio ...
Prawdziwe stabilne rev.6.
Dobry Wieczór,
Transakcje z Danielem to czysta przyjemność (KOLJENA TRANSAKCJA!).
Paczkę dostałem dawno temu, dziś otworzyłem,.
@Daniel, na najbliższym party dobry drink(bądź dobry browar) będzie czekał na CIebie,
jeszcze raz dziękuję.
Duddie napisał/a:AS... napisał/a:Tak tak, czy ktoś to czyta???
JESZCZE RAZ NA TAAAAKKKK!
As, przecież i tak Cię nie będzie. .. ;-)
Będę będę ...
Tak tak, czy ktoś to czyta???
JESZCZE RAZ NA TAAAAKKKK!
ZuluGula napisał/a:Ile, teoretycznie, stacji dysków może pracować jednocześnie z Atari?
Sparta Dos, któ®a nigdy nie była std. w zamieszłych czasach, tylko nie Liczni tego używali.
Toms ma wadę i tylko 2szt fizycznie da się podłaczyć, na raz (pomijam specjal din in atari bo i tak się nie da)czyli tylko d1 i d2, nawet jak ich jest więcej :P No nie da się. Toms-a nie da się zwajchować więcej niż d2 itd.
Xf-ki, tam można trochę poszaleć.
@lewiS,
Jak Pin nie znajdzie, daj znać... mam trochę :złomu:
Zdrowia!
150pln,
p.s.
sprawdzić ip :P
O wielcy elektronicy,
Pomyślcie o kabelkach takich from vbxe to scart lcd /crt ..
Gotowych, dla użytkownika.
Piszę za siebie, cena mnie nie interesuje, nabędę kilka szt!.
p.s.
Nie tylko ja bym ich kupił kilka sztuk.
Pin,
A w jaki sposób,
-czekam tylko aby pokazał sie jakiś na allegro :( :) ( ło bosze! a ten znowu!).
Teraz to wszystko jest jakieś takie tanie gdzie te czasy gdzie za misja/fred walczyłem ponad 500pln na allegro.
I nikt Toms-a nie żuci :P
Mam 3 hadesy, grubo mnie poniosło :(
Przynajmniej jeden ten największy (gabarytowo) trafi na ebay, sprzęt totalnie nie dla mnie, już tak z rok/dwa go wystawiam ... :)
I jak znam siebie to kupię Toms-a jak się trafi.
zaxon napisał/a:

Piękny jest ten 5 i 1/4 cala :)
Toms to wcale nie aż tak źle wygląda :P
Ja dalej chcę!!! I jeszcze jakbyś obudowę "wystrugał" ponoć to jakieś zwrotnice kolejowe ...
Tyle już było wątków o klonowaniu Toms-a, nawet Duddie miał chęć.......... Zaxon też się odgrażał, ale teraz xf-ki robi. :P
p.s.
Naprawdę czekam na to coś... Mój Toms710, Zenon go serwisował, Jer też, jakiś robotron tam siedzi, ale to był 1996 rok jak go kupiłem w tomsah, overmind Ornet-a itd... czy 1995...
On ma przebieg skopiowanych dyskietek za z 4-7tysiące, pod Toms copierem :)
Andrzeju,
-to kiedy można spodziewać się zabawek??
Myślałeś o tym aby wrzucić tam toms navigator-a 1.2 ?
Oryginał ma wersję 1.1
p.s.
jak bardzo ktoś chce 1szt moge odpuścić.
Zapisałem się na 2szt przecież :) , ale od przybytku i Zaxon-a zabawek głowa nie boli :)
Panie zrób Pan Toms-a ...
Ilu było, ilu próbowało, ja bym w końcu zakupił takiego nawet dwa.
Panie ,Pana zabawki działają lata, nawet jak coś z nich wypadnie po polaniu piwem na zlocie, to Lothar dmuchnał i działa.
mono napisał/a:AS... napisał/a:Było to w połowie lat 90tych pod mydosem(toms navigatorem!)...
Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jakiś link? .ATR-a, .COM-a? Chętnie bym to zobaczył. Znałem do tej pory tylko XL Frienda od Avalonu.
W końcu przychodzi czas aby odpalić Toms-a i to zgrać, mam w kilku kopiach więc na pewno coś przetrwało...
Panowie,
https://www.youtube.com/watch?v=mlEUVFdamPI
3. Tak na naprawdę?
Ide+ Karinki itd..... :P
Panie Jesionku "marketingi" tam robią...
Było to w połowie lat 90tych pod mydosem(toms navigatorem!)...
:)
JohnBlbec napisał/a:1.ZuluGula - 2szt.
2.pancio.net - 1 szt.
3._kriss_ - 1 szt.
4.Sniegowy - 1 szt.
5.dragmar - 1 szt.
6.pawel - 1 szt.
7.atarixegs - 1 szt.
8.seban - 1 szt.
9.sun - 1 szt.
10. lopez - 1szt.
11. perinoid - 1szt.
12. bocianu - 1szt.
13. sikor - wstępnie 1, docelowo 2szt
14. uicr0Bee - 1 szt.
15. KrISS - 1 szt.
16. tooloudtoowide - 1 szt.
17. Montezuma - 1 szt.
18. Duddie - 2 szt.
19. Yezy - 2 szt.
20. Pablozp - 1 szt.
21. Dez3 - 1 szt.
22. rjw - 1 szt.
23. takron27 - 1szt.
24. MGor - 1 szt.
25. antek - 1 szt.
26. Atari-User 2 szt (lub 3szt. zależy jaka będzie cena).
27. Relnet13 -1 szt.
28. Mono - 2 szt.
29. Mq - 1szt.
30. Renton - 1szt.
31. Antek - 1 szt.
32. JLS - 1 szt.
33. hsimpson 1 szt.
34. Drakon - 1 szt.
35. G'Kar - 1 szt. (lub 2 szt w zależności od ceny)
36. Krzy65siek - 1 szt.
37. qbahusak - 1 szt.
38. JohnBlbec - 1 piece (if it's possible to send to czech)
39. as... 1szt
??? a gdzie JA!!!
2SZT działające.
Osobiście odnoszę wrażenie, że ceny spdały, bądź kupiłem to co chciałem.
Teraz jest tanio na w grach na dyskietkach 5 i 1/4 cale.
Coś tam kupuję, ale strzelać sie do 0,5 czy pod 1tyś tyś pln za Polski oryginał, tak robiłem 10lat temu, obecnie nie ma o co powalczyć.
Czekam na Toms-a na allegro :)
**jest tanio wręcz!!!
Ty Drewniaku...huju..
Dzięki ThePink za liva :)
Spy Master-a to aż trzeba było przyciąć, aby "wszedł" do pudełka 100 dyskietek.
Znalezione posty [ 1,526 do 1,550 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.240 sekund, wykonano 16 zapytań