Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 63 z 294)
Yerzu, cieszę się Twoim Szczęściem...
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Czasu już niestety mniej - i żenić się będzie trzeba :-P - ale robię, co mogę, żeby coś tu nawpisywać. :->
Byezzzzzzzzzzz.
Y
Yerzu,
Gratulacje .!. !!!!!
Haj hormonalny to coś zajebistego (czytajcie zakochanie).. Jestem na tym haju od paru lat.
Zanim zacznę Yerza straszyć kanałem OcalSiebie (super!) na youtubie (tylko nawet nie próbuj słuchać radia samiec).
p.s. w końcu :) trzymaj "ramę" i nie daj się tam! wejść pod obcasy. A obcasy to mają być w łóżku z pończochami..
6-8.12.2019
Haj hormonalny cały czas działa.
Grey, a lokalizacja...?
Aby zabukować, jakiś super hotel :P samolot itp... :)
perinoid napisał/a:To kwestia firmware czy hardware? Znaczy, czy jakby włożyć stację gęstą to nie zeżre dyskietek HD? (nawet jeśli by je formatować na 720) Podskórnie czuję, że głupoty piszę, ale może...?
A tak ten tego, ta gesta stacja jak kręci się vs dd (qd)?
Przecież ją trzeba..
Było tyle razy o ty pisane....
uicr0Bee napisał/a:OK, juz wyżej wyjaśniono że te 720k to na dyskietkach DD, ale już z ciekawości tylko, to nie trawienie HD-ków 1.2MB, to za sprawą napędów w oryginalnej edycji tej stacji czy czegoś poza napędem i czy wobec tego tym samym jest ew. obciążony ten nowy klon PCB?
Przykładowo, tec-a gfr 55 przecież da się zmusić, aby był dd :) I to od "strony Atari" :) W Toms-ach.
Fakt dyskietki hd dla toms-a są ble... I on nie zjada.
Natomiast 360kb... eee tam :)
Na Tomsie formatujesz Ibm 80 ścieżek coś tam ...720kb i jedziesz na grzybie...
W ubiegłym wieku przewaliłem tak 100mb modułów, sampli i innych takich tam :) Jak nie więcej :)
Od poniedziałku, wracają...
Czyli za tydzień kolejny. Azjacji;....
Ja bardzo chętnie kupię 2szt, gotowce i proszę o toms navigator-a 1.2
1.1 nie formatuje dyskietek w 360kb :) aka xf-ki i sn360?
Toms 710 to najlepsza stacja, najszybciej rozpoznaje gęstość, bufforowanie ścieżek w niej to poezja, wczytują takiego overmind (demo ultra PRZEZAJEBISTE!) na toms 710 pojedziemy z bufforowaniem ścieżek, na tomście 720 ono wypada i nie da się oszukać...
To samo jest z totalsase....
Czyli demo które mają specjalnego laudera(na kolana via sio).... a na nich pójdziie szybciej.
Czy ja dobrze widzę???
-naprawdę???
k**** to jakiś żart?
2szt kompletne ze wszystkim poproszę i najlepiej Toms navigator-a 1.2 :)
Ponoć ktoś widział takiego toms-a 720
Panie pobłogosław Wszystkiim, nawet takiemu antychryście jak ja!
O Yezusie brodaty, robią Tomsy :)
Biorę!!!
Kupuję!!
p.s.
było już parę razy i nikt nic nie zrobił.
Na dyskietce, na allegro, 371pln...
Tanio kupiłem.
Sikor, haj hormonalny działa bardzo solidnie...
Postaram się być po połedniu :)
p.s.
tylko abym jeszcze trafił, kto będzie abym mógł zadzwonić i spytać jak się tam dostać bo nie jest łatwo jak czytałem...
qrde, blaszka, w zasadzie przecież mam takie Atari, ale to 130xe :) stereo, rapidus, vbxe itd. itd..
Zaraz się okaże że toms 720 miał być następcą xf 551, tylko trafił do Polski :P
@Cyprinan,
znowu, przegapiłem :(
Czy Atari serii xe, miało inną klawiaturę niż qwerty (nawet atari arabic ma taką :) ...
To co zaczynamy znowu akcję!!!!
Yeach!
Ktoś się wybiera???
:) no właśnie się tego obawiałem, super!
p.s.
jaki to jest mail?
Jesionka to trzeba ozłocić!
eRdżej, czy bawisz się w serwisowanie hades-ów?
Przez przypadek nabyłem 3ciego, ale on jakoś tak nie działa :( A działał, ponoć.
Ma rev.5(chyba?) zmieniłem na 6 i mniej, ramami też pomachałem, zasilaczem płytą główną, tylko jakiś oszołom "popisał sobie niebieskim markerem po nim"...
Tak aby każdy wiedział gdzie jest cpu itd.
To te Sebalosy nie mają tam rozszerzeń czy jak???
bezrobotny napisał/a:wtyczka SIO dla każdego!
W ramach świątecznego prezentu, proponuję odbanować Bezrobottnego :)
Sikor, zbieram na dom w Warszawie :P, więc od jakiegoś czasu nie szaleję :)
NIedługo jednego hades-a, tego z yebaya wywalę na allegro, Williemu muszę jeszcze diengi oddać o on czeka :(
p.s.
Toms-a na allegro, pewnie bym się nie powstrzymał i p*.* bym qp teraz :P od razu :)
Znalezione posty [ 1,551 do 1,575 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.226 sekund, wykonano 16 zapytań