Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 65 z 294)
Termin właśnie bardzo dobry aby coś zaplanować....
Zaczyna robić się ciekawie....
Czas szykować ostropest plamisty...
p.s.
Pin, Twoje 060 lata na 110mhz (ale tylko z ct63, z ct60e max 105mhz), pasywnie na 101 w zwykłej obudowie Falcon-a....
@Vasco, dziś dostałem maila zwrotnego od noclegowni "Turysta" zapraszamy w styczniu 2019 :P, (chciałem dwa noclegi w tej noglegowni??? płatne z gurufff)... h...uj program mają :P
Yerzu, ostropest plamisty i wątroba będzie jak nowa :P
Czy tak przez czysty przypadek ktoś wie gdzie będzie SV??
3city? Natomiast coś więcej???
Ktoś coś?
Pin pewnie wie :P
Oczywiście że mam duble, ale na wszelki wypadek kupiłem, czekam tylko na info gdzie zapłacić.
Nie rozmyślam się po prostu kupuję :)
Zabieram całość!!
Daj znać na priv gdzie podjechać.
Zdrowia!
Czołgiem!!!
Potrzebuję z mojego Atari 130xe dorobić dwa kable:
- z vbxe (9din jest wyprowadzone plus stereo w nim) kabel dla crt (sc1435 i euro crt)
-- plus z tego samego kabel (9din) dla lcd (oczywiście plus stereo jest tam poprowadzone)
*x2 te kable (bo się Pin jest z drewna!...
Zapłacę GOTuffffką!
Najlepiej w Warszawie..
@Duddie?
300pln??500pln? Kto podejmie się ????
Kabele mają być hi......
Pin napisał/a:... chciałem coś napisać, ale musiałem się wymoderować.
Oficjalnie więc zajmuję termin w 2021!!!!1111 Plan jest taki - reaktywujemy Ornetę?
Orneta..
Bardzo chętnie przyjadę w terminie klasycznym..
Pin napisał/a:maliniak napisał/a:Mam Taki. Odbiera nawet sygnał s-video z eurozłącza.
Mam to i nie jest najgorzej. Są co prawda pewne lagi ale moim zdaniem akceptowalne (da się grać nawet). Działa mi to z STe, MSTe, ST, VBXE, Falconem, Amstradem CPC, Composite, s-video. No i z dekoderem TV DVB-t ;) Dostałem to za free po Silly jak sobie chłopaki nie mogli oragnąć kabelka do RGB i zrywało synchro :D Po prostu oryginalny zwykły kabelek RGB z Falcona może nie dać tu rady ;)
@Pin pokaż "scrola"
http://www.pouet.net/prod.php?which=64930
tylko na crt nie "szarpie"...
Rapidus i inne są wyłączone.
Kupiłem, sprawdzę kiedyś zapewne, wygląda tak samo jak z mojego toms-a 710, ale mój nie ma czarnego ryja.
Sikorku:
-tec-a TEAC-55FR (takiego z yebaya za 100-150$) wkładasz i działa (w tomsie 710/720/720c/720cr) tylko on sam z siebie ma działać (jako napęd!),
dostosować trzeba:
TEAC-55GFR (czyli hd wersja) łatwo go kupić i tani jest.
Jer, to robi na działce opiekując się wnuczkami a 2gą ręką poprawia Falcon-a..
Pajero jak mnie pamięć nie myli ma tak "dostosawany" napęd w Tomsie 720, na któryś Głuchołazach był Jer i :)
W sieci są schematy co i jak zrobić aby on zadziałał, na szczęście nie korzystałem z operacji gfr na fr :)
Sikorku,
-w moim Tomsie 710 którego linkujesz, nie ma napędu teac :)
Osobiście go kupiłem w Toms-ach w roku 96 ubiegłego wieku, (dzięki Drac za info w AtariMagazynie o takiej stacji!!!!)>....
ZENON TEN PRZESYMPATYCZNY i MEGA CZŁOWIEK, zrobił serwis tej stacji!!!!
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZENONKU!!!
Hej!
Bardzo chętnie kupię monitor-a...
Sprawdź maila i prywatne wiadomości.
W sumie fantazja jest od tego, aby Falcon-a zmusić do tego :P
Przyłączam się do tej inicjatywy.
W wypisałem sam sobie urlop, na ten czas ...
Ja to się nie znam.
Ciekawe jak w Twojej wersji na blogu będzie wyglądał Falcon vs A1200 :P
Dystorsja, to normalne dla FF.
(sprawdzić jakim słoikiem robiono zdjęcia i do czego był podpięty).
Ja puszczałem dymka z Falcon-a na kilku zlotach, dyski się paliły, Falcon działa.
Nawet zalanie go na Sonar- (zdrowia!!! dużo party) też nie zrobiło mu specjalne a szedł na 105 mhz plus deszczowa woda...
..... Ziefff, Falcon to niezniszczalny sprzęt!!
perinoid napisał/a:AS... napisał/a:Dlaczego nie Zenon (to mistrz!!) Jer tak samo!!
Zenon jest chory i nie udziela się już w branży. Jer niestety odmówił - brak czasu i ewentualnych części zamiennych. Dlatego szukam innych opcji.
hmmm... :(
p.s.
jak powstanie stacja 720kb 5 i 1/4 cala zakupię bardzo chętnie!
p.s.2.
Jurek szykuj dla mnie 2szt klona Toms-a, ale tylko 5 i 1/4 cala.
Znalezione posty [ 1,601 do 1,625 z 7,329 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.231 sekund, wykonano 16 zapytań