Cześć,
Może już nie takie nowe, ale nigdy nie otwierane.
Dwie paczki dyskietek.
30zł na tę dziewczynkę:
https://www.siepomaga.pl/oliwia-adamowicz
+ etykietka na wysyłkę

Pozdrawiam, Javalonde
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Cześć,
Może już nie takie nowe, ale nigdy nie otwierane.
Dwie paczki dyskietek.
30zł na tę dziewczynkę:
https://www.siepomaga.pl/oliwia-adamowicz
+ etykietka na wysyłkę

Pozdrawiam, Javalonde
Dzięki @Seb@stian,
To właściwie miała być licytacja, ale w związku z tym, że zachowałeś się na TOP poziomie, to dorzucam jeszcze dwie paczki dyskietek i dwa pudełka, będziesz miał zapasy :) Puszczam to na Twój paczkomat, namiar już mam - na mój koszt.

Pozdrawiam :)
Cześć,
Ponad 60 dyskietek i pudełko z kluczykie, na rzecz dziewczynki, która traci wzrok:
https://www.siepomaga.pl/emilia-boldyzer
Do niedzieli (20.10.2024) godz. 21:00.
Dyskietki nie sprawdzane, głównie HD.
Wygrywający przesyła etykietkę na wysyłkę. Można odebrać osobiście.


Pozdrawiam,
Super :) Dzięki również!
Poproszę o zamknięcie.
Oki to rezerwuję dla CIebie @Seb@stian, wyślę Ci wiadomość, z opcjami wysyłki.
Cześć
Może ktoś potrzebuje:
Myszka, widoczna na zdjęciach, działa elegancko.
Pudełko na dyskietki z kluczykiem.
135pln + kw (lub odbiór osobisty).


Pozdrawiam.
J.
Poproszę o zamkniecie.
Super, dzięki wielkie! Dopiero dziś zauważyłem, że tu napisałeś. Wysłałem maila do Ciebie :)
Rozłożę w poniedziałek, jeszcze kilka rzeczy znalazłem. Chyba, że do tego czasu ktoś weźmie w ciemno.
Witam,
Oddam skrzynie eletro-gratów.
Nie ma tam nic lukratownego, ale może ktoś sobie coś wyszuka.
Wpłata charytatywna 25zł na powodzian + koszty wysyłki kurier Fed Ex 22,87 zł
Wpłata na powodzian z Lewina Brzeskiego:
https://lewin-brzeski.pl/17182/zbiorka-srodkow.html

Jeszcze pewnie coś dorzucę, bo robię porządki.
Pozdrawiam,
Javalonde
Ahoj!
Próbuję trochę swoich sił w C.
Idzie mi tak sobie, narazie mam takiego biegnącego SuperFroga :)

Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie z odgrywaniem muzyki w C? (sap, rmt)? Może jakieś inne porady?
Kawałek kodu?
Ciężko coś wygooglować w tym temacie.
Załączam też plik rom, do odpalenia u siebie, chociaż póki co nie ma co podziwiać :)
Pozdr.
Javalonde
Cześć,
To co na zdjęciu, dyskietki raczej kolekcjonerskie, tylko niektóre się wczytują.
Infrukcja prawie igła.
Wpłata 20zł na https://www.siepomaga.pl/alan-stepien
+ etykietka
Oki fajnie. Wysyłam Ci wiadomość.
Do zamknięcia.
Do zamknięcia.
Cześć tOri, Dla Ciebie będzie MEGA rabat :)
Wygrzebałem jeszcze jedną, jak by ktoś chciał to stówka (paczka Orlen wliczona).
Z tego co mi się udało zdiagnozować, to żyłka od masy nie przewodzi.
Ok, wysłałem Ci mail.
Jak by ktoś chciał, to mam jeszcze jedną myszkę do naprawy, ale z tego co wiem, całkowicie nie działa, muszę sprawdzić i dam znać w tym wątku.
Kup teraz :) Mała obniżka, 100 z przesyłką wliczoną :)
Narazie podrzucilem monitor do Goolsh-a i on próbuje go ogarnąć.
Wątek: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=19817
Dzięki Sikor, rzeczywiście....popróbuje
Cześć Chłopaki,
Kupiłem monitor, miał być sprawny, ale wiecie jak jest..
Okazało się, że jest przerobiony (wejście SCART) i obraz coś skacze.
Sam tego nie naprawię, ale może komuś się uda.
W sumie była by to frajda podłączyć XE do niego.
Na zdjęciu intro - z wczytywania Rick Dangerous 2 :)
Oddam tanio, za cenę zakupu. 700
Trzeba by sobie po niego do mnie podjechać.
Kto pierwszy ten lepszy :)
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Wygenerowano w 0.074 sekund, wykonano 25 zapytań