1,826

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

xxl napisał/a:

szczepionka dziala. od ponad tygodnia widzialem tylko jednego chorego :D



jakis masakrczny wzrost zakarzen... 4 chorych w powiecie


:D

1,827

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jacques napisał/a:

Nie wiedziałem, że jest nas 300 mln. (tyle zamówiła UE od Pfeizera).

odpowiadasz na swoje domysly? :D

1,828

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jacques napisał/a:

A to tu i ówdzie to jakie źródło?
Bo ja usłyszałem dziś w radiu, że UE zamawia właśnie 300 mln. szczepionek Pfeizera dla krajów UE?
I kilka dni wcześniej, że czas trwania odporności po tej "zwyklejszej" może być niestety krótszy.

zrodlo jest zrodlo... fajzer juz jest pase, dla leszczy (czylii pewnie dla wszstkich polakow ;-). jedzie cos lepszego - ta sama metoda a nie "zwykla" cztaj brzychem a nie uchem.

ale skoro... w radio mowili ze odpornosc po "zwyklej" jest krotsza niz po fajzerze... to tak wlasnie jest ;)

1,829

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

wraz ze wzrostem popularnosci fujinet to zostana moze 3 :D bo chyba nie wierzysz ze 99.99% userow z urzadzeniami z preinstalowana sparta to jej userzy :D

1,830

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

segregacja jest dobra


tylko kryteria sa zle dobrane ;-)

1,831

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

serio :-) mozna go uruchomic z dowolnego dosa i bedzie dzialal. mam nadzieje te nowe plajery tez sa dobrze napisane i dzialaja z roznymi dosami :-)


---
swoja droga wlasnie przez promocje dosa ktorego uzywa moze z 5 osob na atari nie powstanie nigdy zaden pozadny okienkowy system ... :D

1,832

(11 odpowiedzi, napisanych Różne)

i dlatego ze sie nie znam uwazniej wybralbym standard w ktory inwestuje czas bo zablokowanie 16kb RAM przez rom karta w przypadku produkcji na 48/64 stanowiloby juz dla mnie pewien problem.

ale oczywiscie dla rodukcji 16k ram (jak w temacie watku) nie ma to najmniejszego znaczenia :D

1,833

(11 odpowiedzi, napisanych Różne)

nie znam sie wiec sie wtrace :-) kart typu XEGS to ten w ktorym nie da sie odlaczyc rom karta?

1,834

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

powstal, powstal, ale chyba sie ukroci jak wprowadza "mobilne" punkty szczepien.

tu i owdzie sie juz slyszy zeby troszke przeciagac godzine zero bo ta druga szczepionka (oparta na tej samej metodzie) jest mniej klopotliwa i w chwili injekcji bedzie miala prawidlowe parametry...

1,835

(85 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pin napisał/a:

Jeżeli nie chcesz, by Twój player komunikował się z Tobą w nieznanym języku

to uzywaj atari :-) placzesz i placzesz ale jak nikt nie widzi to odpalasz moje programy :D



swoja droga... w tym roku SlightSIDPlayerowi stuknie 10 lat :-)

1,836

(19 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

tak chyba o VGMPlayer bo chodzi mi o karty TIGari SN76489AN i SAMari SAA1099

1,837

(19 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

te playerki dzialaja na kartach Toriego ?


@Marek: SAA1099 jest tez dostepny w wersji stereo: "SAMari"

1,838

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

co zrobic zeby dobro na ktore popyt jest mniejszy od oczekiwanego stalo sie wyczekiwane?

dokladnie :-)


swallow bejb :D

1,839

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

a tak, S2 musi byc jeszcze poprawiony bo obsluguje DeeLeki dla Antica, ktory pobiera max 40 bajtow na linie... a jak wiadomo nie zawsze tak bedzie, trzeba przygotowac sie na 80 :-)

1,840

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

szczepionka dziala. od ponad tygodnia widzialem tylko jednego chorego :D

1,841

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

dla trybow graficznch, to teraz dla tekstowch:

https://www.youtube.com/watch?v=EJhhlyYhNA4

1,842

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

e tam... zaimplementowal tylko adresy z pierwszej polowki strony PIA bo na etapie testowania znalazl gre ktora z nich korzysta, szkoda ze nie znalazl tych ktore korzystaja z gornej polowki :D

1,843

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

S: to handler wspoldzielonych ekranow graficznych + mapy kolorow na pmg, chyba chodzilo Ci o E: :)

patoscena nie jest ani bystra ani kreatywna wiec nie mam co do tego watpliwosci ;-)

swoja droga z przyjemnoscia zobaczylbym inne realizacje E: w definiowanym okienku graficznym :D

1,844

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

dla kazdego ze sprawnym sprzetem :-)

zreszta... natura nie lubi prozni... jak cos jest funkcjonalne ale wadliwe to zaraz pojawia sie cos funkcjonalneo ale bez tych wad ;-)

1,845

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

wskazalem gdzie lezy problem... co mam jeszcze zrobic?

widocznie producent nie uwaza ze to jest problem dla swoich userow :D

co ja moge panie :)

1,846

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

@pancio.net skoro montaz jest taki prosty to demontaz jest niemozliwy?

--
@perinoid: kota ogonem w strone userow tego urzadzenia ktos inny odwrocil ;-)

1,847

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

czli ten sprzet to jak z tatulazem "kocham Grazyne"... fajne na jeden wieczor ;-) a pozniej....

1,848

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

przeciez podobno wystarcz wyjac jeden kabelek zeby zmienic ten sprzet

1,849

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

widocznie tworca teo sprzetu nie byl dobrym proramista ;-)

1,850

(49 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

oryginalne nie dzialaja