szczepionka dziala. od ponad tygodnia widzialem tylko jednego chorego :D
jakis masakrczny wzrost zakarzen... 4 chorych w powiecie
:D
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Posty przez xxl
szczepionka dziala. od ponad tygodnia widzialem tylko jednego chorego :D
jakis masakrczny wzrost zakarzen... 4 chorych w powiecie
:D
Nie wiedziałem, że jest nas 300 mln. (tyle zamówiła UE od Pfeizera).
odpowiadasz na swoje domysly? :D
A to tu i ówdzie to jakie źródło?
Bo ja usłyszałem dziś w radiu, że UE zamawia właśnie 300 mln. szczepionek Pfeizera dla krajów UE?
I kilka dni wcześniej, że czas trwania odporności po tej "zwyklejszej" może być niestety krótszy.
zrodlo jest zrodlo... fajzer juz jest pase, dla leszczy (czylii pewnie dla wszstkich polakow ;-). jedzie cos lepszego - ta sama metoda a nie "zwykla" cztaj brzychem a nie uchem.
ale skoro... w radio mowili ze odpornosc po "zwyklej" jest krotsza niz po fajzerze... to tak wlasnie jest ;)
wraz ze wzrostem popularnosci fujinet to zostana moze 3 :D bo chyba nie wierzysz ze 99.99% userow z urzadzeniami z preinstalowana sparta to jej userzy :D
segregacja jest dobra
tylko kryteria sa zle dobrane ;-)
serio :-) mozna go uruchomic z dowolnego dosa i bedzie dzialal. mam nadzieje te nowe plajery tez sa dobrze napisane i dzialaja z roznymi dosami :-)
---
swoja droga wlasnie przez promocje dosa ktorego uzywa moze z 5 osob na atari nie powstanie nigdy zaden pozadny okienkowy system ... :D
i dlatego ze sie nie znam uwazniej wybralbym standard w ktory inwestuje czas bo zablokowanie 16kb RAM przez rom karta w przypadku produkcji na 48/64 stanowiloby juz dla mnie pewien problem.
ale oczywiscie dla rodukcji 16k ram (jak w temacie watku) nie ma to najmniejszego znaczenia :D
nie znam sie wiec sie wtrace :-) kart typu XEGS to ten w ktorym nie da sie odlaczyc rom karta?
powstal, powstal, ale chyba sie ukroci jak wprowadza "mobilne" punkty szczepien.
tu i owdzie sie juz slyszy zeby troszke przeciagac godzine zero bo ta druga szczepionka (oparta na tej samej metodzie) jest mniej klopotliwa i w chwili injekcji bedzie miala prawidlowe parametry...
Jeżeli nie chcesz, by Twój player komunikował się z Tobą w nieznanym języku
to uzywaj atari :-) placzesz i placzesz ale jak nikt nie widzi to odpalasz moje programy :D
swoja droga... w tym roku SlightSIDPlayerowi stuknie 10 lat :-)
tak chyba o VGMPlayer bo chodzi mi o karty TIGari SN76489AN i SAMari SAA1099
te playerki dzialaja na kartach Toriego ?
@Marek: SAA1099 jest tez dostepny w wersji stereo: "SAMari"
co zrobic zeby dobro na ktore popyt jest mniejszy od oczekiwanego stalo sie wyczekiwane?
dokladnie :-)
swallow bejb :D
a tak, S2 musi byc jeszcze poprawiony bo obsluguje DeeLeki dla Antica, ktory pobiera max 40 bajtow na linie... a jak wiadomo nie zawsze tak bedzie, trzeba przygotowac sie na 80 :-)
szczepionka dziala. od ponad tygodnia widzialem tylko jednego chorego :D
dla trybow graficznch, to teraz dla tekstowch:
https://www.youtube.com/watch?v=EJhhlyYhNA4
e tam... zaimplementowal tylko adresy z pierwszej polowki strony PIA bo na etapie testowania znalazl gre ktora z nich korzysta, szkoda ze nie znalazl tych ktore korzystaja z gornej polowki :D
S: to handler wspoldzielonych ekranow graficznych + mapy kolorow na pmg, chyba chodzilo Ci o E: :)
patoscena nie jest ani bystra ani kreatywna wiec nie mam co do tego watpliwosci ;-)
swoja droga z przyjemnoscia zobaczylbym inne realizacje E: w definiowanym okienku graficznym :D
dla kazdego ze sprawnym sprzetem :-)
zreszta... natura nie lubi prozni... jak cos jest funkcjonalne ale wadliwe to zaraz pojawia sie cos funkcjonalneo ale bez tych wad ;-)
wskazalem gdzie lezy problem... co mam jeszcze zrobic?
widocznie producent nie uwaza ze to jest problem dla swoich userow :D
co ja moge panie :)
@pancio.net skoro montaz jest taki prosty to demontaz jest niemozliwy?
--
@perinoid: kota ogonem w strone userow tego urzadzenia ktos inny odwrocil ;-)
czli ten sprzet to jak z tatulazem "kocham Grazyne"... fajne na jeden wieczor ;-) a pozniej....
przeciez podobno wystarcz wyjac jeden kabelek zeby zmienic ten sprzet
widocznie tworca teo sprzetu nie byl dobrym proramista ;-)
oryginalne nie dzialaja
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.249 sekund, wykonano 15 zapytań