Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 77 z 294)
Polecam, mam ich kilka z tej aukcji i nawet wytrzymały kilka prań.
Na dopałki jest niewiele, tak samo jak samych dopałek.. ale to się zmieni....
od Jer-a :)
Piękna maszynka!
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:PS: Jeżeli XXL będzie nieprzejednany, to mogę mój kawałek MOD tradycyjnie zrobić na stockowe Atari 800XL, chociaż to już jest wyższa szkoła jazdy. :)
Inna sprawa, że ten z zeszłorocznych Głuchołazów wzbudza zadziwiająco duże zainteresowanie pośród ludzi niekoniecznie nawet związanych z Atari XL/XE, co tym lepiej świadczy o tej platformie.
https://soundcloud.com/yerzmyey/yerzmye ... adventures
Yerz zajebiste!!!!
Jesionen napisał/a:Hmmm no kiedyś i tak trzeba to napisać :) Falcon w drodze do mnie :)
@gwinter: dzięki że palec Ci się nie omsknął :)
Pozdrawiam
Jesionku gratulację!!!
Ile nowych Falconiarzy przybyło ...
jury, a może podrzucił bym Tobie swojego Falcon-a na mint sesję ....
A tak ten tego że się spytam:
- po co Wam dyski w Falconie po 16gb czy 32gb ?
8gb z 5partycjami bng i 3 lnx w zupełności wystarcza...
Kingstone cf z kwiatkiem 8gb działa od lat ze wszystkim, sam mint częściej nie działa niż działa, ale znazłem sposób na to aby mint dobrze działał i zawsze był stabilny: po prostu nie używać mint-a :)
Napiszę tak o Jezusie brodaty:
http://allegro.pl/atari-xe-xl-stacja-dy ... ml#thumb/8
Nawet bezrobotny nie wpadł na taki pomysł.....
A czytałem tyle o Falconie i ile razy pisałem do ludzi z atari, to jest klauzula milczenia...
Przez przypadek ktos znalazł Falcon-a w szufladzie w Atari, a Steve jabko Jobs zostawił go zapewne tam...
Admin niech wydzieli, była fajna 3 częściowa historia o Atari Falconie ale tam o tym słowa nie było. tylko ste ale stec-u frezer :)
Patrząc na płytę główną falcona lewa strona i prawa to jak by się spotkał na światłach fiat 126p (lewa strona) z mistu lancerem evo IX (prawa strona płyty falcona )...
Lewą stronę można lutować wręcz lutownicą do rynny, gale i inne takie tam, ale przy prawej stronie płyty dsp :P VIdel to jakiś inny świat :) ...?
To co jedziemy jak to Steve od jabłek zrobił falcon-a?
???
Adam Klobukowski napisał/a:drac030 napisał/a:No, uwaga wszyscy, za chwilę amigowiec z estekowcem będą nas pouczać, co mamy uważać za Atari.
Atari skończyło się na Atari 800 :P
Zdecydowanie na Falconie :P Falcon nagle został znaleziony w Atari..
I nikt nie wie... jabka są dobre!
A tak ten tego, to kwestia Rapidus-a że Antic przchodzi w tryb Pavros-a?
Jest wróciłeś ... Wczoraj była rocznica bana ??
dla Miker-a oraz dla Alex-a..!!!
erOS zapomniałeś o elektronie który zrobił ten kabel na nowo!
W wawie teraz remont wszystkiego bo słoiki wyjechały ...
A tak ten tego, dla wszystkich co jadą na wapniaka autem, omijać szerokim łukiem trasę toruńską/ aka most grota, oraz aleje solidarności..
Od dziś zaczyna się tam zabawa w zamknięcie zjazdów przed jagiellońską i za (czyli ulica vs party place).
Daruję sobie komentarz że słoje dają akurat w przeciwnym kierunku :P
Najlepiej dojechać do ronda starszyńskiego (przez most gdański) i później wg. gps , bądź znaleźć biedronkę :)
*pamiętajcie że aleje solidarności też chłopaki bawią się w tory tramwajowe, oraz od strony pragi północ/ targówka też nie jest za łatwo bo tam bawią się metro.....
Jedziecie przez Warszawę ?
rj1307, gratulacje!!!
Jeśli sono przeszło..
Znalezione posty [ 1,901 do 1,925 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.208 sekund, wykonano 9 zapytań