Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 79 z 294)
I jakie chłodzenie będzie można tam założyć ...
Ciekawe, Jer pewnie coś więcej wiesz....?
grubo:
http://allegro.pl/atari-130xe-ca-12-sta ... 38334.html
i pomyślał by kto że 100dyskietek jest warte ponad pincet pln.... na allegro....
a stromsy i srfalcony to ponoć tanio chodzą :)
Dziś odkryłem że bilety na p*.* w dwie strony się przedawniły :(
Obraz statyczny żyleta, a jak wyglądają dema/gry?
Piter, czyli on na klatę przyjmuje po vga, sygnał 15kilo rgb?
Pokażcie "scrole" z tego nec-a i tej "priv" przejśćiówy..
Niestety crt, chyba nie da się zastąpić .?
Chętnie bym Tobie pomógł, ciekawe co na to Piter ....?
710mp, ale jak raz spróbujesz crt ... to nie spojrzysz na niego.
Yerz, czytałem na fejsie..
Qrka gratulacje!!! Dotacja prawie 1mln złoty :) Fajny projekt się szykuje.
p.s.
dokup Falconów.
A co będzie miała rewizja E vs rewizja D?
Kroll napisał/a:YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:AS:
Wpadnij kiedyś, hehe. Pójdziemy do Krolla (bo on już do nikogo sam nie chodzi :) ).
Oczywiscie, zapraszam, tak wyniklo rozne kwestie, pozatym ostatnio siedziale i konfigurowalem TT gwintera,
Kroll
Kroll,
spox...
Daj znać kiedy sztab :)
Kroll napisał/a:OK spoko, porobie wieczorem zrzuty kilku ekranow, czyli HAdesa, Falcona i TT :) i napewno je wrzuce. Zdjecia pokoju tez podesle bo gdzies kiedys porobilem nie najlepszej jakosci bo telefonem ale wrzuce
Kroll
Ciekawi mnie jak masz nawalone tych hadesów falconów itd. i to wszystko w sieci hula.
Dokładnie... No nie Lothar...?
Najlepsza sesja poprawkowa to jest z realtime, z małą, ale czy koniecznie czarną :)
Yerz, check priv.!
piter napisał/a:ja mam umowę z Lotharem na zrobienie mu jak co roku sesji backstage z pokazu z Czarną!
Oho i nic nie mówisz....
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Ucieszymy się, jak Lotharek przywiezie ZX128 działający z divIDE.
Bo ja nie mam.
I Rapidus-a...
EJ za co Simbo, zbanowali... ?
Chopaki Pin i XXL a wy jak dzieci tylko dupy i vódka wam w głowach...
11.11 piękna data :)
Przydało by się info odpowiednio wcześniej kiedy będzie pre-silly bo w wakacje to ludzie mogą już mieć zaplanowane urlopy .:.
Dobrze prawi dać mu vódki :)
Grill tak!
Brama na kluczyk nie :P
buda i "rząd" + poda teczek bankowy..
Znalezione posty [ 1,951 do 1,975 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.244 sekund, wykonano 13 zapytań